Galatasaray Transfer Operasyonu Başlıyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Transfer Operasyonu Başlıyor!

Yoo adam gayette verimli oynadı şuana kadar.Hatta ligde tutunmamızı sağlayan 2 3 adamdan biri Nzonzidir.Fernando konusuna gelirsek maç seçtiğini ve kafasına göre takıldığını görmek zor olmasa gerek.Fernandoyu beğenirim fakat yaşı 33 e geldi ve neredeyse aldığın bonservis ücretine sattın.Bundan sonrada gençleşmeyecek.Futbolu ve fiziği her geçen yıl kötü olacak.Onun yerine 2 yıl Nzonzi gibi Dünya şampiyonu Fransanın kadrosunda olan 1 adamı kiralıyorsun ve Fernandoyuda aratmıyor bana göre.Sıkıntı o bölgede değil zaten beklerde ve yavaş kanatlarda.
Dünya şampiyonu fransa kadrosu işte olay burda etiket etiketi boşver yahu oynadığına bakalım aç nzonzi ile oynadığımız maçları bir seyret top stoperlere geldiğinde nzonzinin stoperlerin içinde kaldığını belhanda feghouli ile aralarında 40-50 metre alan kaldığını görebilirsin bu yüzden de
stoperlerimiz o topu mecbur kaleciye sağa sola oynuyorlar ve top kaptırma yüzdeleride fazla.aslında stoperlerden çok sıkıntı orda gelip topu alıp çıkaracak oyuncu lemina son maçta bunu fevkalade yaptı ama nzonzi hiç bir zaman bu özellikte bir oyuncu olmadı iyi iki tane oyun kurucu dikine gidebilen 8 yanında o bölgeyi muazzam kapatır topu hızlı çevirip oyunun hızını yukarı çeker ki seride bu tip oyuncu biri kısa boylu biri uzun boylu ama oyun tipleri pas takımlarında yer bulacak cinsten

Gelelim bizim ülkeye pas mas hikaye öküz gibi basıcan pres kapıcan gidicen topu taşıyıcan ilerde karambol baskı olucak yetenekli adamların iş bitirecek ne nzonzi nede seri hiç böyle bir düzende top oynanamıştır eminim oynasalarda rolleri bu değildir.Lemina bu tip bize uygun oyuncu bize gerçekten halis muhlis bir 6 lazım melo gibi hiç sevmeyip tiksinsemde emre b.gibi ozaman işte takım üç level yukarı çıkarı

Hiç bir işe yaramıyor dediğimiz babel feghouli gibi adamlar bir anda yıldıza dönüşür modern futbolda bence üç mevkii varki bütün parayı buraya yatırman lazım. Kaleci 6 numara ve forvet diğerlerini süsler çözüm üretirsin ama bunlara üretemezsin

Bizde kaleci var diğerleri yok sıkıntı burda

Hep söylüyorum. Fatih TERİM'e transfer yetkisi vermeyeceksin. Çünkü hakikaten çok kötü transfer konusunda, saymakla bitmez yaptığı hatalar birde Abdürrahim'e asla vermeyeceksin. Oda kazıklanma konusunda epey yetenekli biridir.

Hep söylüyorum. Fatih TERİM'e transfer yetkisi vermeyeceksin. Çünkü hakikaten çok kötü transfer konusunda, saymakla bitmez yaptığı hatalar birde Abdürrahim'e asla vermeyeceksin. Oda kazıklanma konusunda epey yetenekli biridir.
Apo nun amatörlüklerinin haddi hesabı yok zaten abi.

Oyuncularla ilgilensin kafi, gerisi aşar onu.

sent via GSC

Biri biter bitmez otekine hazianiyorlar. Dogru olani da bu. Yani burda bilmiyorlar, etmiyorlar, hazirlanmiyorlar diyoruz da benim en cok merak ettigim sey klupte boyle bir calismayi, arastirmayi yapan bir ekip var mi gercekten. Son karari vermiyorlardir buyuk ihtimal ama bir rapor falan sunuyorlardir herhalde. Yani umarim.

Üst Alt