Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi'nde E Grubu'nda Yer Alacak - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi'nde E Grubu'nda Yer Alacak

Kura çekimini takip edemedim ama, belli olup grubu gördükten sonra bir ' oha ' çektim. Çok zor ve sert oynayan takımlarla eşleşmişiz. Yıpratıcı olabilir. Ters etki ihtimali ( Maç ritmi kazanma vs. ) hiç aklıma gelmiyor.

Bu takimlara karsi Gedson gibi oyuncular sart. 1 dakika dahi mucadeleden kacmayan orta saha lazim. Kerem gibi paso top kaybiyla oynarsak hic sansimiz yok.

İlk 30 dakikalık gözlemim marsilya deplasmanda mı böyle oynuyor bilmiyorum sadece ve sadece ataklarının yüzde 97 lik kısmı kenardan .bir iki tane orta sahadan rakip defans arkasına uzun pasla oyuncularını kaçırttılar onun dışında kanattan başka hiç bi şekilde atak yapmıyorlar çok tuhafıma gitti.yani kenarları iyi tutsan adamlar senin ceza sahası çizgisini göremeyecek durumda.
Top rakipteyken çok güzel parselliyorlar sağlam yayılıyorlar bizim için iyi olmayan bi durum hani saçma sapan pasa dayalı eveleyip geveliyoruz ortada ve gerideya,işte bunu cezalandırırlar kaptıkları toplarla.bunun çözümü monaco marsilyanın defans arkasına adam kaçırarak yaptı.çok ciddi zaafları var görünüyor arkaya adam kaçırma konusunda.monaco her arkaya kaçırmada net pozisyon buldu.duran toplardada pozisyon verdiler monacoya. marsilya maçında kesinlikle bi regista ile arkaya adam kaçırarak müthiş pozisyonlara girebiliriz.ayrıca beklerimizde bunu yapabilmeli o pasları atabikmeli.
Mustafaın müthiş arkaya sarkma olayı var ,cica veya gustavodan biri bunu sık sık denemeli yada ikisinden biri bu görevi almalı.sadece mustafa değil kanatlarda morutan kerem halilde arkaya kaçışı yapar ve beslenirse marsilya çok sıkıntı çeker gibi görünüyor.

Beklerimizin performansı marsilya için belirrleyici olacak.sağlam oynarsak etkisiz olurlar aksi takdirde çok sıkıntı çekeriz çünkü kanat oyuncularının içe girip gol atması iyi görünüyor bunu yapmadıkları zaman ise sağlam içeri top kesiyorlar ve gol pozisyonuna giriyorlar.
Dieng diye golcüleri sanırım ,keita gibi.yırtığın önde gideni ,allahtan şaşa tarafında oynuyor pva’yı sulu götürür susuz getirir öyle bişey.çok ciddi tehlikeli oyuncu

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt