Galatasaray, Umut Bozok İçin Lorient’e Toplam 1.5 Milyon Euro'luk Teklifte Bulundu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Umut Bozok İçin Lorient’e Toplam 1.5 Milyon Euro'luk Teklifte Bulundu

Lewandovski gibi kılları ağarmış bir adamın Barca'ya gitmek için kendini jiletlerken, Barca'nın çıkış maddesi olan 50 milyonu kabul etmesine rağmen Bayern'in 45 nakit artı 5 bonus teklifini reddettiğini hatırlatlım. Bu kadar mı zor çıkış bedeli 20 milyondur demek, hadi size iyi günler demek. Şu forumdan üç kişi birleşip yönetimi alsak bütün bu saçmalıkları 6 ayda çözeriz yahu hep mi aynı hata yapılır.

Apo'nun yer aldigi bir yönetimden böyle bir sey beklemek absürt bence. Burak Elmas'in cok hatasi var ama mesela Nelsson ve Cicaldau'nun kontratina 25 Milyon €'luk cikis opsiyonu koymuslar.

Bu bizim elimizi güclendirecek bir unsur. Özellikle Nelsson'un olasi bir transferinde bu opsiyonun cok isimize yarayacagini düsünüyorum ben.

Mesela Barcelona önüne gelen oyuncusunun kontratina 300-400-500 Milyon €'luk opsiyon koyuyor. Bu kadar ucmaya gerek yok tabi ama mesela Portekiz takimlari Benfica, Porto, Sporting gibi 30-40-50 Milyonluk opsiyonlar eklenebilir. Oyuncu illa o paraya satilacak diye bir kaide yok ki.

Pazarlikta senin elini güclendirir bu opsiyon.

Konu umut mevzu marcao . Adam gelmeden gitti sandım nasıl insanlarsınız

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yetişemiyoruz her yerden haber akıyor

Sergio
Umut en garantileri gibi

Marcao sonrası Denayer ve Kaan gelebilir

Joao Pedro gelmek üzere

Gueye kaldı

Üst Alt