Galatasaray Voleybol Takımları Transfer Haberleri - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Voleybol Takımları Transfer Haberleri

rejekkk.jpg

Galatasaray FXTCR’de Çek Pasör Çaprazı

Galatasaray FXTCR Erkek Voleybol Takımı, 2014 – 2015 sezonu transferlerine Çek pasör çaprazı Filip Rejlek ile devam ediyor.

Rejlek, uzun yıllar Fransa’da farklı takımlarda forma giydikten sonra 2011’de Brezilya takımı Vivo Minas’a transfer olmuş ve son üç senedir bu takımın formasını giymişti.

1981 doğumlu, tecrübeli sporcunun imza töreni, Çek Milli Takımı’ndaki görevi nedeniyle ilerleyen tarihlerde gerçekleştirilecektir.

Galatasaray.org

GS Voleybol ‏@GSVoleybol1905 4 dk.

KADIN VOLEYBOL | Galatasaray Daikin, Floortje Meijners ile sözleşme imzaladı.

BrDpOaOIYAAj0vG.jpg

Galatasaray Daikin Bayan Voleybol Takımı, İtalya’nın Rebecchi Nordameccanica Piacenza takımında forma giyen Hollandalı smaçör Floortje Meijners ile anlaşmaya vardı.

GSStore Ülker Fanzone'de gerçekleşen imza töreninde resmi internet sitemize konuşanFloortje Meijners, “Bu kadar büyük ve profesyonel bir kulüpte çalışacağım için çok mutluyum. Burada başarılı olacağımı ve büyük başarılar yaşayacağımı düşünüyorum. Büyük Galatasaray tarafları ile tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyorum” dedi.

Kulüp Direktörü Levent Akın transferi, “Bu sene yeni bir kadro ile sezona başlıyoruz. Gençlerden oluşan bir kadro kurduk. Bu sene üç tane yabancıyla sözleşme imzalayacağız. Başarılı bir sezon geçireceğimi umuyorum” sözleriyle değerlendirdi.

Galatasaray Daikin Menajeri Mehmet Berent Bayrakçı ise “Uzun zamandır takip ettiğimiz başarılı bir sporcuyu takımımıza kattık. Ben takımımız ve camiamıza hayırlı olmasını diliyorum. Kendisiyle birçok başarıları elde edeceğimizi umuyorum” şeklinde konuştu.

Flavio Gulinelli'nin İmza Töreni Gerçekleşti

Galatasaray FXTCR'nin daha önce anlaşmaya vardığı, kariyerinde Avrupa kupaları, İtalya şampiyonlukları gibi önemli başarılar bulunduran Baş Antrenör Flavio Gulinelli'nin imza töreni bugün gerçekleşti.

Türk Telekom Arena Ali Sami Yen Medya Center'da gerçekleştirilen imza töreninde Kulüp Direktörü Levent Akın ve Galatasaray FXTCR Erkek Voleybol Takımı Menajeri Sinan Cem Tanık hazır bulundular.

Transferle ilgili konuşan Kulüp Direktörü Levent Akın, ''Hocamız Türkiye'de de takım çalıştıran çok kariyerli bir hoca. Bu sene bizimle çalışacak. Birçok şampiyonluklara ve önemli başarılara imza atmış biri. En büyük özelliği de alt yapıdan oyuncu kazandırması. Camiamıza hayırlı olmasını diliyorum'' dedi.

Galatasaray FXTCR Menajeri Sinan Cem Tanık ise, ''Kariyeri açısından kimsenin kafasında soru işareti bırakmayacak bir hoca. Bizim için en büyük özelliği hocamızın Türkiye'yi tanıması. Hırsı, motivasyonu çok kuvvetli ve en büyük özelliği de tecrubeli oyuncularla beraber gençlere önem vermesi. Sporcular üzerinde çok büyük emeği geçeceğini düşünüyorum ve hocamızla sezon sonunda istediğimiz hedefe ulaşacağımızı umuyorum'' şeklinde konuştu.

Flavio Gulinelli ise transferi hakkında, ''Sporda geçmişin değil geleceğin önemi olduğunu düşünüyorum. Geçmişimiz bize sadece motivasyon kazandırabilir. Önemli olan sezon sonu getireceğimiz kupalar ve şampiyonluklardır. Galatasaray FXTCR'nin yeni sezonda son topa kadar savaşacağının, en azami şekilde oyun sergileyeceğinin ve bunun için elimizden gelen herşeyi yapacağımızın sözünü taraftarımıza ve camiamıza veriyorum'' ifadelerini kullandı.

B_c7dee6f6d9aaf314a53b746f724f1184.jpg

Samuel Tuia Galatasaray FXTCR’de

Galatasaray FXTCR Erkek Voleybol Takımı, Fransız smaçör Samuel Tuia ile anlaşmaya vardı.

Aslantepe GSStore Ülker Fanzone'da gerçekleşen imza töreninde Kulüp İdari Direktörü Levent Akın, Galatasaray FXTCR Menajeri Sinan Cem Tanık ve yeni transfer Samuel Tuia hazır bulundu.

Açıklamalarda bulunan Kulüp İdari Direktörü Levent Akın, “Samuel Tuia beğendiğimiz bir hücum oyuncusu. Özellikle servislerde çok başarılı. Camiamıza hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Transferle ilgili konuşan Galatasaray FXTCR Menajeri Sinan Cem Tanık ise, “Oyuncu kalitesi açısından Samuel Tuia hocamızın da çok beğenerek istediği bir oyuncuydu. Samuel Tuia’yı renklerimize kattığımız için çok heyecanlıyım. Kişilik açısından da takımımıza örnek olacak bir oyuncu. Yeni sezon transferlerini yavaş yavaş tamamlamaya başladık. Önümüzdeki günlerde resmi olarak açıklayacağız. Taraftarlarımız bizi izlemeye devam etsinler. Onlara iyi voleybol izletmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Galatasaray FXTCR’nin yeni transferi smaçör Samuel Tuia, “Burada olmaktan çok mutluyum. Galatasaray ailesinin bir parçası olmaktan dolayı çok heyecanlıyım. Şu anda oluşturulmakta olan takımın 2 oyuncusunu çok iyi tanıyorum. Yeni sezonda herkesin güzel başarılar getireceğine inanıyorum” dedi.

B_eee5c651ce9922f7fd6063d414602e64.jpg

B_54d6bb5b7a6fe2428245a5ff3295c412.jpg

B_20566_b.jpg

Nadia Centoni Galatasaray Daikin’de

Galatasaray Daikin Bayan Voleybol Takımı, Fransa’nın Cannes takımında forma giyen İtalyan smaçör Nadia Centoni ile anlaşmaya vardı.

Aslantepe GSSTORE'da gerçekleşen imza töreninde Kulüp İdari Direktörü Levent Akın ve Galatasaray Daikin Menajeri Mehmet Berent Bayrakçı hazır bulundular.

Kulüp İdari Direktörü Levent Akın transfer hakkında, ''Çok tecrübeli bir oyuncuyu transfer ettik. Kendisi İtalyan ve uzun süredir Fransa'nın Cannes takımında oynuyordu. Geçen sene de Şampiyonlar Ligi'nde rakibimizdi. Kendisini de izledik ve çok beğendik. Nadia Centoni'nin camiamıza hayırlı olmasını diliyorum'' dedi.

Yeni transfer Nadia Centoni ise “Hem İstanbul'da hem de Galatasaray'ın bir parçası olmaktan dolayı çok memnunum. Galatasaraylı olmaktan büyük bir onur duyuyorum. Burası çok büyük bir aile. Sezon boyunca en iyisini yapmak için elimizden geleni ortaya koyacağız” ifadelerini kullandı.

Galatasaray Daikin Menajeri Mehmet Berent Bayrakçı ise ''Kendisi voleybolsevelerin çok sevdiği bir isim. Nadia Centoni, defalarca karşı karşıya oynadığımız ve defalarca sahada bizi sıkıntıya sokmuş bir isim. Kendisiyle çalışacağımızdan dolayı çok mutluyum. Nadia'nın Galatasaray için büyük bir kazanç olduğunu düşünüyorum. Tecrübesiyle, oyuncu yapısıyla, savaşçılığıyla takıma iyi bir örnek olacak. Kendisiyle büyük başarılar elde edeceğiz'' şeklinde konuştu.

Nadia Centoni Galatasaray Daikin’de - 02.07.2014 14:57 (BAYAN VOLEYBOL) / Galatasaray.org

Caterina Bosetti Galatasaray Daikin'de

2014 – 2015 sezonu transferlerini sürdüren Galatasaray Daikin, İtalyan smaçör Caterina Bosetti ile anlaştı.

1994 doğumlu genç yetenek, 2013 – 2014 sezonunda Brezilya ekiplerinden Osasco Voleibol Clube’da forma giydi.

Sporcumuzun imza töreni, İtalya Milli Takımı’ndaki görevi nedeniyle ilerleyen tarihlerde gerçekleştirilecek.

Caterina Bosetti’ye Galatasaray formasıyla başarılar dileriz.

Belki başarı gelmeyecek ama en azından formayı satanları yollamışlar.Hocayı da gönderirseniz maçlara gelirim. :dispirited:

Öyle, Avrupa şampiyonu olan takım da diğer sezonki kadrolara göre daha zayıftı. Centoni, Gamze, Meijners, Bosetti.. bakalım nasıl olacak.

Kadın basketbol takımı Ekrem Memnun ile o eksiği kapatmıştı , sonuçta winner karakterli biri geldi ama voleybol şubesi için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Nedense başarılı olmasına rağmen Barbolini'ye hala ısınamadım. Kritik zamanlarda büyük maçları pek kazandığımızı görmedim.

B_bd355bd2d3325e684b0fe32e940bc885.jpg

Filip Rejlek'in İmza Töreni Gerçekleşti

Galatasaray FXTCR'nin yeni oyuncusu Filip Rejlek'in imza töreni bugün Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Ülker Fanzone'da gerçekleşti.

1.97 metre boyunda, 33 yaşında olan ve pasör çaprazı pozisyonunda görev alan tecrübeli oyuncuyla bir senelik anlaşmaya varıldı.

İmza törenine Galatasaray Spor Kulübü İdari Direktörü Levent Akın ve Takım Menajeri Sinan Cem Tanık hazır bulundular.

Transferle alakalı konuşan Kulüp İdari Direktörü Levent Akın, ''Bugün Galatasaray FXTCR'nin yeni transferi Filip Rejlek'in imza töreni için buradayız. Takımımıza ve camiamıza hayırlı olmasını diliyorum. 33 yaşında çok tecrübeli bir oyuncuyu transfer ettik. Takımıza büyük katkılar sağlayacağını umuyorum'' dedi.

Yeni transfer Filip Rejlek ise ''Burada olduğumdan dolayı çok mutluyum. Burada yeni bir şans yakaladım. Takımım için iyi bir sene geçirip başarılar yakalayacağımı düşünüyorum'' şeklinde konuştu.

Takım Menajeri Sinan Cem Tanık da yapmış olduğu açıklamada ''Antrenörümüzle beraber ciddi çalışmalar içindeyiz. Kalitelerinde soru işareti yaratmayacak ve mevkilerinde uyum sağlayacak isimleri seçtik ve bize büyük şeyler katabilecek oyunları transfer ettik. Filip Rejlek takımımıza skor yönünden büyük yarar sağlayacaktır. Hayırlı olmasını diliyorum'' dedi.

B_5ff57e1aa4cec6185a40726b6a456891.jpg

B_926fb3bccdb1c6d2e5d9f0e5c220657f.jpg

B_c58672ba2e4e0d2809c16d0525c028dd.jpg

B_84c389b83b133337f6c94cce899c1be9.jpg

B_08fd580f31676ccdc47806416f6cdf78.jpg

Hakan Polat Galatasaray FXTCR'de

Galatasaray FXTCR Erkek Voleybol Takımı, Konak Belediyesi'nde forma giyen genç oyuncu Hakan Polat ile anlaşmaya vardı.

Voleybola Gelişim Spor'da başlayan 1989 doğumlu oyuncu Arkas Spor, Tofaş, Keşan, Bornova Anadolu Lisesi ve Konak Belediyesi takımlarında oynadı. Hakan Polat son iki sezondur Konak Belediyesi'nde forma giyiyordu. Geçen sene normal sezonun en çok blok yapan oyuncusu olan Hakan Polat, başarısıyla dikkat çeken isimler arasındaydı.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Ülker Fanzone'da gerçekleşen imza törenine Galatasaray Spor Kulübü İdari Direktörü Levent Akın ve Galatasaray FXTCR Mejaneri Sinan Cem Tanık da hazır bulundular.

Transferle alakalı konuşan Kulüp İdari Direktörü Levent Akın, ''Bu sezon Galatasaray FXTCR'nin bu transferle kadrosunu tamamladık. Artık lig hazırlıkları başlayacak. Hakan 25 yaşında genç bir oyuncumuz. Kendisini Konak Belediyesi'nden transfer ettik. Transferinin hayırlı olmasını diliyorum. Takımımıza güç katacağını düşünüyorum'' şeklinde konuştu.

Yeni transfer Hakan Polat ise ''Genç yaşta bu kadar büyük bir takıma geldiğim için çok şanslıyım. Elimden gelenin en iyisini yapıp takımıma en iyisini vermek istiyorum. Geçtiğimiz sezon yapılan istatistiklerde en iyi blok oyuncusuydum. Çok çalışarak elimden geleni yapıp formayı kapacağım'' dedi.

Takım Menajeri Sinan Cem Tanık da ''Hakan'ın takımımıza çok şey katacağını umuyorum. Geçen sene gösterdiği performansla, kişilik ve karakterini de göz önünde bulundurarak transfer ettik. Kendisi iyi bir orta oyuncu. Birbirine yakın 4 tane oyuncumuz var. Hakan'ın gelişi bize güç katacaktır. Ben hayırlı olmasını diliyorum'' ifadalerini kullandı.

B_b1b8af66eeb0e3ee02ea298e131dac8e.jpg

Kamil Baranek Galatasaray FXTCR'de

Galatasaray FXTCR Erkek Voleybol Takımı, son 2 sezon Fransa’nın Tours takımında forma giyen tecrübeli Çek oyuncu Kamil Baranek ile anlaşmaya vardı. 1983 doğumlu sporcu smaçör pozisyonunda görev alıyor.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Ülker Fanzone'da gerçekleşen imza törenine Galatasaray Spor Kulübü İdari Direktörü Levent Akın ve Galatasaray FXTCR Mejaneri Sinan Cem Tanık da hazır bulundular.

Transferle alakalı konuşan Kulüp İdari Direktörü Levent Akın, ''2014-15 sezonunu son yabancı transferini gerçekleştirdik. Yabancılarla ilgili kontenjanımızı doldurduk. Tnsferimizin takımımıza büyük güç katacağını düşünüyorum. Takımımıza ve camiamıza hayırlı olsun'' dedi.

Yeni oyuncumuz Kamil Baranek ise ''Galatasaray forması giyeceğim için çok büyük bir onur yaşıyorum. Elimden gelenin en iyisin yapıp bu camiaya layık olmaya çalışacağım'' şeklinde konuştu.

Takım Menajeri Sinan Cem Tanık da ''Son yabancı transferini gerçekleştirdik. Bir sakatlık yaşamazsak başka bir transfer düşünmüyoruz. Hem Milli Takım'da hem de kulüp takımlarında kendini gösteren bir sporcu. Takım için iyi bir kimya oluşturduğunu düşünüyorum. Takımımız çok istekli ve hevesli durumda. Bu durum da beni de çok heyecanlandırıyor. Umarım iyi bir sezon yaşarız'' ifadalerini kullandı.

B_f24c02bf7679d3d0c9a1feb72e10422c.jpg

Üst Alt