Galatasaray Voleybol Takımları Transfer Haberleri - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Voleybol Takımları Transfer Haberleri

Melis Gürkaynak > Vakıfbank
Güldeniz Önal > Galatasaray Daikin
Charlotte Leys > Galatasaray Daikin
Hristina Ruseva > Galatasaray Daikin

Voleybolxtra

Gelecek sezon 4. olursak başarı sayarım. Bu ne ya ? Nilüfer Bld bizden daha iyi kadrolar kuruyor. Her sezon giderek daha kötü alınan yabancılarla bu sezon 4. bile olamayız. Calderon-Lo Bianco'lu kadrolardan Leys-Ruseva'lı kadrolara..

Gelecek sezon 4. olursak başarı sayarım. Bu ne ya ? Nilüfer Bld bizden daha iyi kadrolar kuruyor. Her sezon giderek daha kötü alınan yabancılarla bu sezon 4. bile olamayız. Calderon-Lo Bianco'lu kadrolardan Leys-Ruseva'lı kadrolara..

Harbiden ya ne biçim kadrolara düştük berbat 4.lük bile büyük başarı lur bu kadrolarla.

İyi bütçeler veremeyeceksek kapatalım şu branşları daha iyi. Her sezon 3-4 kere fb'ye vakıf'a yenilmekten zevk mi alıyorlar ?

Yok neymiş efendim branşları kapatmazlarmış kulübe yazık para boşuna gidiyor ne bi gelir var ne bişey.

2.si taraftara yazık her sene şu takımın bu kadar kötü oluşunu izlemek zorundamıyız ya her sene aynı şey.

Yok neymiş efendim branşları kapatmazlarmış kulübe yazık para boşuna gidiyor ne bi gelir var ne bişey.

2.si taraftara yazık her sene şu takımın bu kadar kötü oluşunu izlemek zorundamıyız ya her sene aynı şey.

Valla amatör branş sevdalısı olarak ben bile kapatılsın diyorum. Senelerdir kupayı bıraktım final bile göremiyoruz. En azından voleybola 3-4 m € vereceğimize erkek basketbola yıldız transfer edelim.

Valla amatör branş sevdalısı olarak ben bile kapatılsın diyorum. Senelerdir kupayı bıraktım final bile göremiyoruz. En azından voleybola 3-4 m € vereceğimize erkek basketbola yıldız transfer edelim.

Mantıklı bencede en olmadı branş açık lasın Ziraat Bankası'nın erkek voleybol'da bi ara yaptıgı gibi sadece türk oyunculardan altyapıdan takım kursunlar bari.

Tek kelimeyle rezalet. Artık bu branştan utanır hale geldim. Madem bayanlarda doğru düzgün takım kuramayacaksınız tüm parayı erkeklere verinde orada iddialı olalım. Hem oradaki antrenörümüz çok iyiydi hem de yerli oyuncularımız iyiydi. Şimdi iki takımada yarım yamalak kadrolar kuruldu.

Fenerbahçe, Bayan Voleybol Takımı'ndan Montano, Bauer, Hildebrand, Lo Bianco, Elif Ağca ve Ayşe Gökçen ile yolların ayrıldığını duyurdu..

Voleybol'dan biraz anlayanlara soruyorum, bunlardan bizim isimize yarayanlar olur mu? Lo Bianco bizim eski oyuncumuz diye hatirliyorum sanki.

Fenerbahçe, Bayan Voleybol Takımı'ndan Montano, Bauer, Hildebrand, Lo Bianco, Elif Ağca ve Ayşe Gökçen ile yolların ayrıldığını duyurdu..

Voleybol'dan biraz anlayanlara soruyorum, bunlardan bizim isimize yarayanlar olur mu? Lo Bianco bizim eski oyuncumuz diye hatirliyorum sanki.

Hepsi de bizim takımda ilk 6'ya girer. Ama onlar kötü oldukları için değil yerlerine daha iyi oyuncular geldikleri için gönderildiler. Hooker ve Kosheleva'yı alıyorlarmış. Biz ise nerede Nilüfer Bld gibi 5.,6. takımlar var onların yabancı oyuncularını alıyoruz.

[h=3]Galatasaray'a Almanya'dan orta oyuncu[/h] 17 Haziran Çarşamba 2015 13:44:59
25608_0.jpg

Bayanlar Birinci Ligi takımlarından Galatasaray Almanya'nın Dresdner SC takımında forma giyen ABD’li orta oyuncu Cursty Jackson ile anlaştı.
Yeni yönetimin belli olmasının ardından transfer çalışmalarına hız veren sarı-kırmızılı takım 25 yaşındaki oyuncu ile anlaşmaya vardı. Geçtiğimiz sezon Dresdner SC ile şampiyonluk yaşayan başarılı oyuncunun önümüzdeki günlerde imza atması bekleniyor.

Üst Alt