Galatasaray, Yeni Sezonun İlk Transferini Yaptı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Yeni Sezonun İlk Transferini Yaptı!

Hiç umutlanmayalım seneyede Galatasaray'dan bir cacık olmaz

Hala transferlerde patron konumunda mehmet özbek denen dallama var

Yine komisyonlar havada uçuşacak.

En ufak bir profesyonelleşme, başarılı bir sportif yönetim oluşturma girişimleri hala yok.

Geçen seneyle aynı kafa sonuçta değişmeyecektir.

Şiddeti sevmem ama bu herifler tekme tokat dayak yemeli başka türlü gitmeyecekler.

Ulan bıktım yerli topçudan geldiklerinden beri ya yerli ya sakat ya çapsız adamlarla doldurdular takımı

Seneye takımın başında kalırsa bu yönetim ilk 10'a girmek için yarışırız anca ...

Anlaşıldı.14 yabancı kuralı getirilirken Galatasaray hariç herkes yeni yabancı kuralından yararlanabilir diye madde koyulmuş belli ki.Anadolu da kim bize karşı iyi oynarsa oynasın bir yerden sonra beklentileri karşılamıyor.Uçan kuş anladı bunu yönetim anlamadı. :atess:

biz senelerce AB kuralı diye ağladık yabancı sınırını kaldırdılar şimdi sürekli yerli transfer yapılıyo, amaç taraftarı çileden çıkartmak herhalde

Real, Bayern, Chelsea, Juventus... gibi takımların genç yetenekleri alalım, yedekleri alalım... AMA

Anadolu Takımın "sırtlayan" oyuncusunu almayalım.

Yeter artık... Vizyon denilen şey Dursun ve Arkadaşlar dan resmen tecavüz edildi.

Taraftar da artık anlasın ki, bize "tatlı rekabet" getirecek Oyuncu değil, üst düzey kalitede, lig ve Avrupa (!) da ilk11 oynayabilecek, Oyuncu lazım.

#YönetimIstfa

Son düzenleme:
Sirada benim favori yerlim Adem Büyük var.

Onu da mutlaka bu takima kazandirmaliyiz, 1 sene kontrati kalmis artik 4 mü öderiz 5 mi öderiz Allah bilir.
Yarın size 3 futbolcu hakkında (Yasin - Adem Büyük ve Serdar Gürler) hakkında çok önemli bilgiler vereceğim!

:D :D :D :D

Muhtemelen onuda alacağız helal olsun ne büyük yönetim be.
Kasımpaşa'dan her sene 1 transfer mutlaka yapmalıyız.
Titi'yi de alırız oda tamamdır.

Son düzenleme:
yerli diye kotu denemez her ismi cikana , elbette yerliler arasinda da iyi oyuncular var, unutulmasin ki bjk malum menemen sezonlarindan buraya cok yildiz isimlerle gelmedi , gomez ve Q7 yi ayirirsak , adamlar bilicli sametli donemleri olcay, kerim ,oguzhan, tolgay ,necip gibi adamlarla gecirdiler

takim aidiyeti olacak ,simarmayacak ve potansiyelli yerlilere de evet derim ben acikcasi

yani carole , chedjou , josue bizi az mi delirtiyor , linnes kadroya giremiyor ... e her dakika da bruma , rodriguez ayarinda oyuncu bulamazsin .. illa yabanci olsun diye tanimadigin yabancilari doldurmak da kumar

yeter ki bu alinan yerliler ise yarasin . yoksa bunlar da endoganlar gibi , umut gundoganlar ,sercanlar gibi ayak tenisi oynarlar

ama ben sakatlik konusu bir yana , ahmet calik, serdar aziz gibilerin GS nin geleceginde kalici olabilecegine inaniyorum , kroniklesen sakatliklari yoksa eger ..

kolay sakatlanan adamla kronik sakatlik ayni sey degil ,bunlar genc adamlar ,dogru antrenman yiyip hamle ayarlamasini vs ogrenip tecrubelendikce sakatliklari azalabilir , ama gecmeyen ,surekli nukseden sakatliklari varsa paramiz bosa gitti demektir

Yarın size 3 futbolcu hakkında (Yasin - Adem Büyük ve Serdar Gürler) hakkında çok önemli bilgiler vereceğim!

:D :D :D :D

Muhtemelen onuda alacağız helal olsun ne büyük yönetim be.
Kasımpaşa'dan her sene 1 transfer mutlaka yapmalıyız.
Titi'yi de alırız oda tamamdır.

Diger konuda da yazmistim bu Ahmet Bulut bizim gerizekalilari sulu dereye götürüp susuz getirir. Öyle cin bir herif bu, kulüpten iceri sokmamak lazim cünkü seni kaziklayacak net bir sekilde. Yasin ile zamli sözlesme yenilenir bu yakinda bu adam ile görüstüklerine göre.

Adem Büyük'ü Mehmet Özbek denen serefsiz o üstün futbol zekasi ile takimimiza kazandiracaktir süphesiz. Yok renktas Titi olmaz onun sözlesmesi yazin bitiyor, ondan komisyon cikmaz bizimkilere bu yüzden almazlar. Ha Transfermarkt'a göre 1 yil opsiyonu varmis adamin, baska bir formül de uygulanabilir komisyon icin. Kasimpasa simdi uzatir bir seneligine ve bizim gerizekalilar bonservis ödemek zorunda kalir. Iki taraf icin de win-win olur.

Allah sonumuzu hayir etsin ama bu adamlar bizi batirmak icin resmen ant icmis.

Diger konuda da yazmistim bu Ahmet Bulut bizim gerizekalilari sulu dereye götürüp susuz getirir. Öyle cin bir herif bu, kulüpten iceri sokmamak lazim cünkü seni kaziklayacak net bir sekilde. Yasin ile zamli sözlesme yenilenir bu yakinda bu adam ile görüstüklerine göre.

Adem Büyük'ü Mehmet Özbek denen serefsiz o üstün futbol zekasi ile takimimiza kazandiracaktir süphesiz. Yok renktas Titi olmaz onun sözlesmesi yazin bitiyor, ondan komisyon cikmaz bizimkilere bu yüzden almazlar. Ha Transfermarkt'a göre 1 yil opsiyonu varmis adamin, baska bir formül de uygulanabilir komisyon icin. Kasimpasa simdi uzatir bir seneligine ve bizim gerizekalilar bonservis ödemek zorunda kalir. Iki taraf icin de win-win olur.

Söz konusu yeterki komsyon yemek olsun reis dünya tarihinde görülmemiş sistemleri var adamların aklımıza gelmeyecek yönetmler bulurlar yine o komisyonu yerler

Baksana G.Rodrigues transferinde komisyon yemekten PAOK'a para ödemeyi unutmuş adamlar
Komisyon hesabı yaparken Großkreutz transferini yetiştiremediler filan

Valla Galatasaray'dan soğuttular bunlar iyice.
Ne Adnan Polat nede Özhan Canaydın döneminde böyle hissetmedim ama bunlar bıktırdı.

Küme düşeriz bu mallar 1-2 sene daha devam ederse.

Mehmet Özbek denen dallamanın o berbat transferler sonrası hala o görevde olması skandal

Herif hem dar kafalı bir gerizekalı hemde net komisyon yiyor ama tepki bile yok şaka gibi.

Camiada mutlu bunlarla. Galatasaray yiyici menfaatçi şerefsizlerle dolu hiçbirinin derdi Galatasaray değil.

Galatasaray'da lisenin hakim olduğu düzen değişmedikçe bu kulüpten hiçbir halt olmaz.

Üst Alt