Galatasaray Yönetimi, Mauro Icardi ve Milot Rashica İçin Tüm İmkanları Zorlayacak - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Yönetimi, Mauro Icardi ve Milot Rashica İçin Tüm İmkanları Zorlayacak

Icardiyi saha disi seyler yüzünden büyük takimlar bence istemez. Diger takimlar zaten maasini zor karsilar. Adamin maasi 6,75 milyon ve ona benzer rakami Fiorentina, Sevilla gibi takimlar hayatta veremez.

Bu durum bizim isimize yarar. Paris adami serbest biraksin, biz Icardi böyle devam ederse herife ona 2+1(2. Senesinde 20 mac yaparsa uzuyor) sözlesmesi önerelim. Maasi 3 imza parasida belki sponsor yardimi ile 5 olsun. Prim falanda alirsa, adam 3 senede 15 üstü net maas almis olur. Böyle sözlesmeyi ona kolay kolay kimse teklof etmez. Bizim icin bile belki biraz agir olabilir.

Bizde 3 sene kalip sonra Miami yada Los Angeles'de jübilesine yapar. Bizde 2026da bosalan maas yüküyle baska 28-30 arasi yildizin pesinden kosariz

Dostlar bizim takımımız GALATASARAY ne o yok nasıl alırız yok hayal falan Icardı olmazsada yeri doldurulur.
Gomisin ilk gittiginde yeri doldurulamadigi gibi bir sürü parayi cöpe attik. Burasi Galatasaray eyvallah ama bakiyorsun Apo Albayrak gibi is bilmezler yönetime gelebiliyor. Kimse unutmasin ki bu takim CL gruplarina forvetsiz basladi forvetsiz. Varmi ötesi? Icardi gibi bir dünya yildizini ne yapip edip almaliyiz. Tüm sartlar zorlanmali. Cagne gibi bi hiyara maas bonservis 15 milyon falan verdiysek buna zaten verilir.

Gomisin ilk gittiginde yeri doldurulamadigi gibi bir sürü parayi cöpe attik. Burasi Galatasaray eyvallah ama bakiyorsun Apo Albayrak gibi is bilmezler yönetime gelebiliyor. Kimse unutmasin ki bu takim CL gruplarina forvetsiz basladi forvetsiz. Varmi ötesi? Icardi gibi bir dünya yildizini ne yapip edip almaliyiz. Tüm sartlar zorlanmali. Cagne gibi bi hiyara maas bonservis 15 milyon falan verdiysek buna zaten verilir.
Yeri doldurulur kdr boş bi laf gormedim. Fernandodan sonra o bolgeyi kac yil gectikten sonra kapattik? Neler cektik bu surecte kimleri izlemek zorunda kaldik.

Gomis gelene kdr ve gomis gittikten sonra yine ayni sorun.

Icardiyi Çok zor aliriz, bizden önce italyanlar sulanır zaten. Boyle devam ederse yeri de dolmaz.

Burada boş boş muslerayi boklayanlari gittikten sonra gorecem ben.

Bu sezon ki teknik ekip ve yönetime transfer konusunda güvenmemiz gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca en az Mohammed ve Morutan'dan 11 milyon € gibi bir gelir bekleniyor bence mantıkl harcanacaktır.

Yeri doldurulur kdr boş bi laf gormedim. Fernandodan sonra o bolgeyi kac yil gectikten sonra kapattik? Neler cektik bu surecte kimleri izlemek zorunda kaldik.

Gomis gelene kdr ve gomis gittikten sonra yine ayni sorun.

Icardiyi Çok zor aliriz, bizden önce italyanlar sulanır zaten. Boyle devam ederse yeri de dolmaz.

Burada boş boş muslerayi boklayanlari gittikten sonra gorecem ben.
Fernandodan önce Gerrard mı oynuyordu o bölgede takımda illaki performans olarak iyi kötü oyuncular olacaktır. Oyuncular gelir geçer ve her oyuncunun yeri doldurulur.

Bu sezon ki teknik ekip ve yönetime transfer konusunda güvenmemiz gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca en az Mohammed ve Morutan'dan 11 milyon € gibi bir gelir bekleniyor bence mantıkl harcanacaktır.
bu yönetim transfer konusunda bu sene büyük oranda basarili gibi. bu yüzden güvenebiliriz sözüne katiliyorum. elestirmek istersek Yusuf Demir konusunda misal yabanci durumunu bilerek aldik aldiktan sonrada degisik aciklamalar yapmak pek hos olmadi (kural ne kadar sacma olursa olsun). ama bu kuraldan dolayi sol bekte emre ve kazimcani oynatmak zorunda kaldik ilerde rashitcayi oynatmak icin, iyide oldu bence. ama sahsen daha erken ocak ayini bi görelim derim özellikle rashitcanin bonservisi konusunda

qi5ymtz.gif

Üst Alt