GSC Haber - Galatasaray'da Başkan Adayı Sayısı 5'e Düştü! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray'da Başkan Adayı Sayısı 5'e Düştü!

Işın Çelebi: "Renk seçimine katılmayacağımızı ve Galatasaray’ın geleceği için ‘Karanlık’ rengi seçmeyeceğimizi kamuoyuna saygıyla duyururuz. Hiçbir adayı doğru bulmuyoruz ve desteklemiyoruz."

O vakit adama demezlermi, hic bir dogru aday yoksa sen neden geri cekildin diye? ozaman sende kendini dogru aday olarak görmüyorsun

Işın Çelebi: "6 kişinin birden aday olmasını hayretle gördük. Galatasaray için nicelik değil nitelik önemlidir. Bu kalabalık ortamda insanların bir huzur bulması için başkan adaylarına bir çağrı yapıyorum. Camia içi bölünmüşlük camia için tehlikelidir."

Yani hepsi geri cekilecekti tek ben kalacaktim, bu olmayinca nasil olsa secimde oy alamam, rezil olmaktansa geri cekilmek daha mantikli dedin.

Laf olsun diye girdin bu secime, baktin destek yok hemen geri cekildin, her secimde böyle insanlar cikiyor bedava reklam yapip sonra geri cekiliyor yazik

İnanılmaz bir toplum haline geldik. İnsanları aşağılamak, hakaret etmek, karalayıp linç etmek sosyal bir refleks haline geldi maalesef. Bu adam boş bir adam değil arkadaşlar. Eğitimli, oturaklı, aklı başında ve bu kulübe hizmet etmiş biri. İlk çıktığı günden beri zaten gerçek aday olmadığını ve çekileceğini ima etti. Sadece kendince bazı konulara dikkat çekmeye çalıştı. Doğrudur yanlıştır başka bir konu. Ama kesinlikle bu ithamları haketmeyen saygın biri. Ayrıca kim olursa olsun özellikle toplumun en bilinçli taraftarı olan Galatasaraylıların bu üslubu ve tarzını görünce çok üzüldüm. Sadece bu duygumu dile getirmek istedim. Beni yanlış anlamayınız lütfen.

İnanılmaz bir toplum haline geldik. İnsanları aşağılamak, hakaret etmek, karalayıp linç etmek sosyal bir refleks haline geldi maalesef. Bu adam boş bir adam değil arkadaşlar. Eğitimli, oturaklı, aklı başında ve bu kulübe hizmet etmiş biri. İlk çıktığı günden beri zaten gerçek aday olmadığını ve çekileceğini ima etti. Sadece kendince bazı konulara dikkat çekmeye çalıştı. Doğrudur yanlıştır başka bir konu. Ama kesinlikle bu ithamları haketmeyen saygın biri. Ayrıca kim olursa olsun özellikle toplumun en bilinçli taraftarı olan Galatasaraylıların bu üslubu ve tarzını görünce çok üzüldüm. Sadece bu duygumu dile getirmek istedim. Beni yanlış anlamayınız lütfen.
Cok klas bir mesaj. Tebrik ederim, renktas.

5 adaydan 3'u kendi isinde iflas etti dedigi 3 isim kim acaba? Biri Sardan gibi video sonunda soyluyor. Digeri de Elmas tahminim.

Tarih sayfalarında görmemiş, kültürde yokmuş. Fazla sayıda başkan çıkmasının kültürle alakası nedir? Bu da başka bir yobazlık türü.

Üst Alt