Galatasaray'da Belhanda Bilmecesi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Belhanda Bilmecesi

Sağ da Feghouli'den sonra Kerem ve Oğulcan'da hatta Halil de forma almaya başlayınca Emre Kılınç içeri kaydırılacak aynı zaman da Arda da sol iç'e kayacak Feg'de sağ içe kayacak Gedson'da geldi

Belhanda'nın mevkiisine Emre K , Gedson, Arda, hatta Feghouli'yi yazabiliriz. Yedek kalabilir bundan sonra Aytaç ve Salih'in de geleceğini düşünürsek Belhanda'yı dehleyebilir 1 yabancı transferde yapabiliriz oraya

Yallah yürüyen efsane

-

Takımda tecrübeli adamlar da lazım ama bu adamı o kategoriye bile koyamıyorum. Şampiyonluk maçında Galatasaray kaptanına frikik pozisyonunda artistlik yapıyor lan sanki oradan kaç golün ya da asistin var şımarığın teki. Sözleşmesi biter bitmez yol verilmeli

Nispeten iyi bence en azindan kaleye vurmayı akıl edebiliyor.. Benim tavrım her zaman net üstad 1 milyona dahi kalmasini istemiyorum abarttigim kadar kötü olmadigini da biliyorum ama artık alerjik oldu benim bünyem için..
Yav attığı gollerin 2-3ü penaltı 3ü de Gençlerin kova kalecisine

Hajduk maçını aldırdı işte bir başka da koparan golü attığı maç yok.

Gol atmasın da top oynasın, adam bile kovalamıyor artık.

2 sene önce çok daha faydalıydı.

Yeni kurmaya çalıştığımız yapılanmada(varsa öyle bir düşünce), bu tarz 30 üzeri ve özel bir yeteneği olmayan adamların işi olamaz. Donk bile bundan fazla maçlara direkt etki etmiştir.

1 maç etki edip 6 maç yatan adam 8 gol atsa ne olur Allah aşkına. Ömer Bayram bile geçen sezon sınırlı sürede asist kralı olmasına rağmen gitsin mi kalsın mı diye ciddi tartışmalar oluyor.. Genel olarak hiçbir kilit maçı kurtaramayan bir adamdan söz ediyoruz ve onun yapması gerekeni şuan Onyekuru yapıyor.. 10 numaralı formaya giyiyorsan ya gol atacaksın ya asist yapacaksın yani takımı sırtlayacaksın.... Son 4 senede hangi istatistikte çift haneleri görmüş.. Tek istikrarlı özelliği oyunu tutmamızda fayda sağlaması.. Sırf onun için 1.5 milyon euroya kalsın derdim ama dünyada o mevkide oynayan öyle yetenekler var ki bu parayı Belhanda'ya vermek kesinlikle doğru değil.. GS Scout bölümünde Jesper Lindstrom diye 10 numara mevkinde oynayan oyuncuyu izledim.. Adamın attığı golleri Belhanda rüyasında atamaz.. Artık Belhanda gönderilmeli..

Üst Alt