Galatasaray'da Okan Buruk'tan Sürpriz Plan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Okan Buruk'tan Sürpriz Plan

Sergio'yu geri koşturarak enerjisini boşa harcayacağımıza bu şekilde dizip hücumda diri olarak kullandığımızda daha efektif olacaktır.

Muslera

Boey - Nelsson - Abdülkerim - Dubois

Midtsjø - Torreira

Yunus - Sergio - Kerem

İcardi​
en mantıklı olan bu da insan da matayı, yusufu rachicayı, mertensi, oynatmak istiyor. şöyle bir düşündüm olmuyor.

Muslera
Boey - Nelsson - Abdülkadir - Dubois
Torreira - Berkan
Yunus - Oliveira (Yusuf) - Mertens (Rashica)
Icardi (Gomis / Mertens)​

Aslında bu mecburiyet gibi oldu. Orta sahanın nefesi yetmiyor şu an baskı yapmaya, topu çalmaya. Midtsjö olmazsa olmaz adamlardan olabilir gibi.

Yalnızca kanatlarda Kerem ve Yunus'la da bu şekilde fazla gitmemiz çok zor. Burada Dübois'nın oynaması aslında bu yüzden de çok mühim. Van Aanholt aslında kötü oynamıyor ama çok abuk subuk pas hataları yapıyor ama Dübois Kerem'le daha iyi anlaşırsa bu sefer Kerem'den de sağlam performans alabiliriz. Keza Oliveira'dan da hatta belki Seferovic'ten de. Hep bir zincirin halkası olarak görmek gerek.

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk’un zorluk dercesine göre bazı maçlarda Torreira, Midtsjö ve Oliveira’yı beraber değerlendirmeyi düşündüğü öğrenildi.

🔸 Mertens'i 2. forvet ya da kanatta oynatacak.
Bu şartları sağlarken 3 Türk kimi oynatıyoruz? Muslera'dan vazgeçilmez zor maç diyoruz. Defans Abdül-Emin mi olacak lol

Torreira, Midtsjö ve Oliveira bi arada oynarken mertens nasıl 2. forvet olacak onu da anlamadım.

makattan 1 haber gibi duruyor

Mitsio nun oynaması önemli ama daha önemlisi pres yaparken kaymaları ve zamanlamaları iyi ayarlamak
bizim takım savunmaya geçtimi parselizasyonu sağlayamıyor ortaya giren rakip oyuncu bomboş kalıp elini kolunu sallaya sallaya oyun kuruyor
buda çalışmakla olur ama fazla zamanıda yok orta saha dağılımını acilen oturtmalı yoksa çok gol yeriz.

1y4ep12v.jpg

Yunus ve Kerem yedekte , diamond 4,4,2 kadro kurmuştum da linç yemiştim transfer sezonunda :)
Ama şu an için formda Muslera yerine Okan ve sol beke de Dubois ve Pva yerine Kazım'ın 11 olması gerekiyor burası soru işareti tabi.

-------------------------Okan

Boey ---- Nelsson --- Abdül ---- Kazım

-----------------------Torreira

-----------------Midçö ---- Oliveira

------------------------Yusuf

-----------------İcardi ----- Mertens

Mertens 2. ve gezici forvet rolünde.

Kale ve sol bek sırıtmasa fena değil aslında kağıt üzerinde.

Yunus ve Kerem yedekte , diamond 4,4,2 kadro kurmuştum da linç yemiştim transfer sezonunda :)
Ama şu an için formda Muslera yerine Okan ve sol beke de Dubois ve Pva yerine Kazım'ın 11 olması gerekiyor burası soru işareti tabi.

-------------------------Okan

Boey ---- Nelsson --- Abdül ---- Kazım

-----------------------Torreira

-----------------Midçö ---- Oliveira

------------------------Yusuf

-----------------İcardi ----- Mertens

Mertens 2. ve gezici forvet rolünde.

Kale ve sol bek sırıtmasa fena değil aslında kağıt üzerinde.
Kazım hocanın aklında yok muhtemelen. Yoksa son 1-2 naçta denerdi onu. Dubois'i denedi sol bekte.

Üst Alt