Galatasaray’da Seçim Hareketliliği Başladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray’da Seçim Hareketliliği Başladı

Galatasaray’da seçim hareketliliği başladı

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’in, Kasım ayındaki mali genel kurulun ardından seçimli kongre yapılacağını açıklamasının ardından adaylar çalışmalara başladı.

1602659213998.png

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’in, Kasım ayındaki mali genel kurulun ardından seçimli kongre yapılacağını açıklamasının ardından adaylar çalışmalara başladı. Burak Elmas, Ozan Korkut ve Metin Öztürk gibi adaylığı konuşulan isimlerin harekete geçtiği bildirildi.

Mevcut başkan Cengiz’in sağlık durumuna göre yarışta olup olmayacağı konusunda kesin kararını vereceği bildirildi.

Ohoo bu demek oluyor ki ara transger donemi de ellerini ceplerine atmayacaklar. Temmuzda free olan adami alamayan adamlar 2 ay sonra gidecegiz diye kimseyi almazlar

Genc yonetim isterim , daha dogrusu genc bir ekip demek lazim ama transfer islerinden anlayan ve transfer gorusmelerinde (ozellikle yurt disinda) is yapacak yoneticiler de lazim. Iyi bir Sportif Direktor aslinda fena olmaz ama hoca bunu kabul etmez zaten.

Mayıs'a ne kaldı şunun şurasında. Mustafa CENGİZ'in tekrardan seçileceğini sanmıyorum. Hatta seçimde aday bile olmama ihtimali çok yüksek. Şimdiden adaylar netleşsin biz de safımızı belirleyelim yavaştan. Başkan olursam yok İbrahimoviç'i yok Di Maria'yı getireceğim diye vaat veren başkanlara kanmayalım artık. 30+ yaş sözüm ona yıldız oyuncuya 5+ milyon euro vereceğim diyen değil, altyapıya ve scout'a 5 katı bütçe ayıracağım, benim dönemimde sayısız Ozan Kabak'lar çıkacak, sayısız Luyindama ve Marcao tarzı transferler yapıp yüksek bedelli satışlar yapacağız diyen bir başkan benim ilk tercihim olur.

Ligdeki neticeye gore zaten sezon sonu belli olur. Eger kotu bir sezon gecirirsek zaten gitmesi lazim, yeni yonetim ve yeni teknik direktor ile yolumuza devam etmeliyiz. Ama sampiyon olursak hoca birakmaz bir iki sene daha devam etmek isteyecektir.
Şu kadro ve yönetim ile şampiyon olursa zaten hakkıdır 2 yıl daha kalmak bana göre, ama çok zor bu sene şampiyonluk.

Galatasaray başkan adaylığı için kulislerde konuşulan ilk 4 isim:

Ebru Köksal

Hamdi Yasaman

Haluk Ulusoy

Ali Sabancı
Koç VS Sabancı

Türkiye,'nin Iki büyük Ailenin Games of Thrones Savaşlarını izlemek isterim.

Sık duruyor.

Malesef tipi bir Alfa değil :/
Ama para ve bağlantı / network ları varsa niye olmasın. Eğitimli genç bir başkan adayı.

koc-logo.jpgsabanci-holding-satislarini-yuzde-24-arttirdi-h1525852700-43fef5~2.jpg

Üst Alt