GSC Haber - Galatasaray'da Seçim Öncesi Erden Timur'a Büyük Baskı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray'da Seçim Öncesi Erden Timur'a Büyük Baskı

Ayrıldıgı bir senaryoda sportif direktör olarak yabancı ve iyi bir isim getirilmeli albayrak , metin ozturk falan felaket bir durum olur kulubu 2-3 sene kapatalim onlar gelecekse daha iyi.

Galatasaray'ın geçmiş yılları Aysal-Terim kapışmasa kulüp nereye giderdi hesaplaşmasıyla geçti ikinci bir olsaydı olmasaydı durumunu kaldırmaz artık. İşin sonunda ki başarıyı da başarısızlığı da Erden Ağabey ile görmeliyiz onunla çıktık yola onunla bitmeli.

Ayrıldıgı bir senaryoda sportif direktör olarak yabancı ve iyi bir isim getirilmeli albayrak , metin ozturk falan felaket bir durum olur kulubu 2-3 sene kapatalim onlar gelecekse daha iyi.
Sadece ayrıldığı değil kaldığı senaryoda da piyasayı iyi bilen, iş ahlakına sahip biri Cenk Ergün yerine işlevsel olacak şekilde gelmeli artık. Ayhan, Fatih Demreli, Scout, Okan hoca, Erden Timur'dan oluşan bir ekip var oraya Cenk Ergün'ü artık gönderip işlevsel bir adam getirmeliyiz. Cagigo'mu ne bir isim vardı bizle çalışıyor denilen mesela o artık direk Sportif Direktör olabilir.

dursun başkan kalmasını istiyor bütün taraftar kalmasını istiyor 3-5 liseli yavşak baskı yaptı diye bırakmıyordur umarım görevi erden bey

Hamamsonun kalmalı ifadesine hem şaşırdım hem sevindim genel kurulda hep.baskandan teveccüh gördü ama üyelerden yeterli teveccühü göremedi
Birde esas sorun bu adam bütün işlerle uğraşıyor başkan, erdeni rahatlacak birini daha bulmali

Hamamsonun kalmalı ifadesine hem şaşırdım hem sevindim genel kurulda hep.baskandan teveccüh gördü ama üyelerden yeterli teveccühü göremedi
Birde esas sorun bu adam bütün işlerle uğraşıyor başkan, erdeni rahatlacak birini daha bulmali
Eşref H'nin o mesajının iyi niyetli olmadığı da söyleniyor. Zira kendisini camia içinde yıpratan tarafın o taraf olduğu hatta bu mevlitten bir resim mi video mu neyi seçim zamanı Gs üyelerine gönderip cemaat iftirasını atan tarafta Eşref Hamamcıoğlu'nun tarafı.

Serefsizler İnanılmaz saldırıyorlar erden timura. adamın ne tarikatciligi kalmadı ne dolandırıcıligi. Ve bu adamı savunan 1 tane Galatasaray yöneticisi yok. Etkileşim vermemek adına paylaşmaak istemiyorum ama her gün bu tarz haberler servis ediliyor. Adam yorulmustur , bırakmak istemesi çok normal.

Screenshot_2024-05-01-15-04-41-216.jpeg

Serefsizler İnanılmaz saldırıyorlar erden timura. adamın ne tarikatciligi kalmadı ne dolandırıcıligi. Ve bu adamı savunan 1 tane Galatasaray yöneticisi yok. Etkileşim vermemek adına paylaşmaak istemiyorum ama her gün bu tarz haberler servis ediliyor. Adam yorulmustur , bırakmak istemesi çok normal.

Ekli dosyayı görüntüle 242152
Savunan nasıl yok? Dursun Özbek her fırsatta savunmadı mı? Metin Öztürk bile sürekli hakkını vermedi? Bütçe toplantısında kendisine gerekli destek ve hakkı teslim edilmedi mi? Bu kadına cevap vererek bunu mu gündeme getirsin GS yönetimi kim bilir ne davası? Yine Ali Koç'un açıklaması sonrası GS dernekleri Erden Timur'un yanındayız diye açıklama yaptı. Yani savunan yok vb. şeylere katılmıyorum çünkü savundular.

Bu gazeteci bozuntulariyla yeterince mücadele edilmedi buna katılıyorum sezon boyu kulübe kurucumuza ve erdene iftitarlar atıldı hakaretler edildi ama subes para etmez muhabirler susturulmadi

Tamam Albayrak’a da okey, yeter ki Erden Bey bizi bırakmasın
O artık kendi bileceği bir şey şimdi sağlık sorunu veya ailesel bir şeyse bir şey de diyemeyiz. Umarım devam eder ve sözlerini yerine getirmek içinde devam etmeli. Sonuçta sistemi kendisi anlattı bu projelerin içinde o da vardı bunların tamamlanması yada anlattığı sistemi oluşturulması da kendisinin sözlerini tutması gerekir yani düşündüğümüz Erden Timur profili sözünü yarım bırakmayacak bir profil. Ama işin ucunda sağlık, aile varsa da zaten diyecek bir şeyimiz yok en basitinden umarım en yakın zamanda bu sorunlarını çözer ve ya çözer çözmez tekrar görev alır Sportif AŞ'de yada 2 sene sonra başkan olarak gelir.

Erden Timur çok ciddi kredi kazandı yani bugün gitse taraftarlar her ne kadar anlık kızsa dahi sonrası süreçte yaşanılacak başarısızlık ve akabinde gelecek Erden Timur bugünkinden 10 kat daha güçlü olacaktır. Kendisi öyle veya böyle kesintili-kesintisiz farketmeksizin Galatasaray'ın önümüzdeki 20 yılında olacaktır, yani bugün gitti her şey bitti diye bir şey söz konusu değil.

Zaten yönetimler artık 2 yıllık ve Okan hoca devam edecek, futbol ile ilgilenecek adamın Okan hocanın isteklerini yerine getirmesi yeter yani oyuncular ile özel ilişki kurmasına çokta gerek yok.

Üst Alt