GSC Haber - Galatasaray'da Seçim Öncesi Erden Timur'a Büyük Baskı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray'da Seçim Öncesi Erden Timur'a Büyük Baskı

Ali açık açık iş hayatında bitiricem seni dedi

GS şemsiyesi olmadan karşı koyabileceğini düşünmüyorum

Bizim ona değil onun bize ihtiyacı var keyfi bilir

Bırakırsa kimse.iyi hatirlamaz. Meyve veren agac taslanir bu ise girerken biliyordu herhalde. Bunlari.gogusleyecek.mental yapısı yoksa bıraksın

Galatasaray'da insan kaynağı sandığımız kadar yokmuş maalesef. Erden Timur bıraksa ikame edecek birisi yok.
Şimdi bu konuda bir şey diyemeyiz çünkü bilmiyoruz ki. Belki öyle biri var ki gelse başka bir şey yapacak. Ama artık özellikle bu 2 seneden sonra yeni isimler görmeye başlayacağız artık ki bunun da zamanı geldi. Sportif AŞ'de Fatih Demircan vardı mesela o da GS'ye çok faydası dokundu deniyordu gerekli yerlerde Kemerburgaz'da ciddi yardımı olduğu söylenmişti. Ali Yüce iyi yönetici deniyor.

Duygusal bir adam.
Takım için yaptıklarından sonra taraftar ve yönetim kanadından ısrar görmek istemiş olabilir, sensiz olmaz denmesini beklemiş olabilir. Duygularını mantığının önüne koyarak yaşayan insanlardan görülebilecek ve görüldüğünde yadırganmaması gereken bir davranış.

Devam edecektir.

Sağlık ya da aileyle ilgili bir durumdan dolayı çekilirse yapacak bir şey yok. Şartlar müsait olduğunda kaldığı yerden devam etmesini umacağız artık...

Çekilme sebebi ne olursa olsun, iş hayatındaki birtakım açıklarının üzerine gidilmesinden çekindiğine dair algılar oluşturulmaya çalışılacaktır ki öyle defoları olan hukukçu bir adam, açık-örtülü onca lobi (örgüt) ü karşısına almak pahasına bu zamana dek mertçe dimdik duramazdı...

Sahip olduğu maddi güç ve lobilerle birlikte, hiçbir kural-etik tanımadan kendisine direkt kişisel savaş açan bir hırta karşı mücadele etmekten yorulmuş olması da doğal ama sebep buysa, sadece GS değil, ülkemiz adına da bir o kadar üzücüdür. Güçlü ve pervasız olanın her isteğinin yerine geldiği, aşağılık orman kanunlarının geçerli olduğu bir ülkede, Demokrasi ve Adaletin eser miktarından dahi söz edilemez...

Bence salar çok dünyevi işlerde gözü yok gibi ya da dostlar alışverişte görsün misali takılır gibi umarım hakkını vereceğine inanarak devam eder böyle nolur gel yoksa ölürüz biteriz modunu kimse için doğru bulmuyorum. Kendisi de öyle düşünüyordur eminim dün yoktu Galatasaray yine başarılı oldu, yarın olmayacak yine başarılı olacak.

Biz hep kendisini bir lütuf olarak görüp böyle rica minnet modundayız da böyle bir göreve sahip olup böyle bağlantılar kurması kendisi için de büyük fırsat ve büyük şeref bence.

Vaktinde Ünal Aysal başkan seçilirken bir laf söylemişti, Galatasaray başkanlığı benim için Başbakanlık gibi bir ünvan demişti. İş adamları için böyle makamlar -hele ki bir de göz önündelerse ve başarılılarsa- acayip büyük fırsat. Akla hayale gelmeyecek ticari bağlantılar kurma şansın oluyordur. Tabii kimse rakip kulüp başkanının sana kafayı takıp tehdit edecek kadar aklını yitirmesini hesap edemez. Ama işte o kadar doğru yoldasın ki bütün pislikler sana saldırıyor.
Erden Timur başkan olmadığı ve camia içinde öne çıkma dendiği için hiçbir zaman bu kaymağı yiyemiyor, yiyemediği gibi her şeyi tek başına yapmak durumunda

Açıkçası en ideal senaryo Erden Timur'un kenara çekilip seçimin sonucunu beklemek, sonra seçilmiş yönetimle çalışıp çalışamayacağına karar vermek. Bu dakikadan sonra başkanlık dışında bir rol akla yatkın olmaz, yahut hareket alanı çok geniş otonom bir figür olacak ama bizim tarihimizde böyle bir şey yok

Ali açık açık iş hayatında bitiricem seni dedi

GS şemsiyesi olmadan karşı koyabileceğini düşünmüyorum

Bizim ona değil onun bize ihtiyacı var keyfi bilir
Ali koç kimdir ya hayırdır

Nasıl bitirecekmiş. 70 lerdeki Türk filmlerinde olan fabrikatör savaşı mı bu

Geçiniz abi inanmayın böyle şeylere.

O safi rüzgar. Kendi cahil taraftarını konsolide ediyor işte. Onlar da buna inanıyor

Üst Alt