Galatasaray'dan 5'te 5 Sözü! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan 5'te 5 Sözü!

Ne 4 puanindan bahsediyorsun 6 puan alacaz son kalan 2 macta buraya yaziyorum.

Osmanlının maçlarını takipliyor musun Tuncay.

Abartısız söylüyorum ligde en zor 2. deplasman maçı olacak bizim için.

Adamlara hem tek tek baktığımızda yeterli, hemde taktik disiplini hiç bozmuyorlar.

Bu maçtan beklediğim 2 şey var, birincisi beraberlik kötü sonuç olmayacak. ikincisi Yönetim Ndiaye'yi fark etsin mümkünse yaw, o adam bize çok lazım

Osmanlının maçlarını takipliyor musun Tuncay.

Abartısız söylüyorum ligde en zor 2. deplasman maçı olacak bizim için.

Adamlara hem tek tek baktığımızda yeterli, hemde taktik disiplini hiç bozmuyorlar.

Bu maçtan beklediğim 2 şey var, birincisi beraberlik kötü sonuç olmayacak. ikincisi Yönetim Ndiaye'yi fark etsin mümkünse yaw, o adam bize çok lazım

Iki macida Allahin izniyle anlimizin akiyla gecicez. ;)

Osmanli konusunda sansimiz, senjilerinin bitiriciliklerinin cok zayif olmasi. Yoksa Osmanli ligde, hak ettigi pozisyonda felan degil. Oynadiklar oyun, net zirve futbolu. Ama gol olmayinca, galibiyet de olmuyor. Mac zor olacak.

Hiç bir şey oynamayan Fener bunlarla berabere kaldı biraz günümüzde olursak yeneriz. İlk golü atarsak ki bu sene en iyi olduğumuz konulardan biri erken gol bulmak bence maçı alırız. Alanya maçında yaşanacak bir kayıp ise zaten telafi edilemez olmayan hakkımızı Kayseri'de kullandık ve bugün liderin 3 puan gerisindeyiz.

Ne 4 puanindan bahsediyorsun 6 puan alacaz son kalan 2 macta buraya yaziyorum.
ec412b89c563ef7ab72b00366a7f2c8c.jpg

alanya maçını da 3 puanla geçersek 5 maçta 13 puan toplamış olacaz.

Oynanan oyunu göz önünde bulundurursak inanılmaz bir puan bu.

Üst Alt