Galatasaray'dan Badou Ndiaye Açıklaması! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ne komik adamlar var bu fiyata alınır mı anadolu topçusu diye ağlayanlar şimdide bu fiyata satılır mı diye ağlıyor

Yerine Poko isteyenler var bir de tam komedi

Gidecek ise gitsin, bir iki güne netleşince biz ne yapacağız? Hangi zaman sarfında yerine adam alacağız? Zaten bana göre zayıf olan orta saha Selçuk, Tolga, Fernando ve Donk ile mi yürüyecek? Selçuk baskı yapan rakibe karşı komple iptal oluyor, ikili mücadele dersen yok, Tolga mücadele ediyor ama pas ve oyun organizasyonu iyi değil, Donk bugüne kadar malum, kalıyor geriye Fernando.

İyi para vermişler iyi bir mentörle Badou'ya yakın performans alınabilirdi o adamdan.
Bu ligden alınabilecek birkaç adamdan birisiydi.Kelepire düştüğü için o paraları Anadolu takımları verebildi yoksa Karabük iyi durumda olsa 5'ten aşağı fiyat çekmezdi.İş bilen adamlar olsaydı başımızda çok rahat alabilirdik ve şimdi Badou gidiyor yerine kim gelecek diye de çok dert etmezdik.Kesinlikle gelişime açık bir adam.Bizde de performansını katlayabileceğini düşünüyorum.Rahatlıkla sırıtmadan oynayabilir şu takımın orta sahasında

Bu ligden alınabilecek birkaç adamdan birisiydi.Kelepire düştüğü için o paraları Anadolu takımları verebildi yoksa Karabük iyi durumda olsa 5'ten aşağı fiyat çekmezdi.İş bilen adamlar olsaydı başımızda çok rahat alabilirdik ve şimdi Badou gidiyor yerine kim gelecek diye de çok dert etmezdik.Kesinlikle gelişime açık bir adam.Bizde de performansını katlayabileceğini düşünüyorum.Rahatlıkla sırıtmadan oynayabilir şu takımın orta sahasında
Direkt koymak zordu da işte bir süre yedek kalıp birisinin arkasında bekleyip eksiklerini kapatırdı.

Adam alınacaksa pasör 8 numara daha çok elzem bence şu an.

Tamam iyi güzel, öyle ahım şahım oyuncu olmayabilir ama orta saha da pres özelliği olan belki de tek oyuncu. Daha doğrusu doğru ve etkin pres yapabilen tek adam olabilir şu an. Sırtı dönük top aldığında da çevikliği ile rakibin baskısından kurtulup dikine gidebiliyor, bu özelliği rahatlatıyordu takımı. Elde kalan orta sahaların hiçbirinde bu özellik yok.

Olabilecek en ideal orta saha oyuncusu değil elbette fakat bizim elimizde bu anlamda farklı olan tek oyuncu. Satılmasın demiyorum, güzel teklifler gelirse elbette satılsın. Ama bu boşluğu doldurmak için inşallah bir B planı yapmışlardır. Ki bu konuda da hiç ümidim yok doğrusu.

Bunu göremeyenler var maalesef futbolu sadece asist ve golden ibaret sanıyorlar

Kardeşim görmüyor musun daha kaç kez diyecez her yansıtılan habere inanmayın diye. Hafta içide gomisin para nedeniyle oynamadığına ciddi ciddi inansınız.

Yönetimin acil paraya ihtiyaç duyduğu kaynak bulamadığı açık. kulübün gelen teklifleri kabul edip oyuncuya gece yarısı kamptan ayrılıp görüşme yapma izni verdiği ayan beyan ortadayken, sakatlanmasın diye kamp kadrosundan gece yarısı çıkmışken, resmi siteden de taraftara bakın adam gitmek istiyor bizlik durum yok imajı bırakılırken, yani herşey açık seçik ortadayken hala fotomaç haberi gibi resmi site açıklamasına inanıp badu eyşandır triplerine giriyorsanız sorun sizdedir.

Benim anlamadığım hoca buna nasıl izin verdi. Donk ile selçuk ile bu gemi karaya oturur. Mbia gibi çerçöp adam dışında da kimseyi bulamayacaklardır.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Madem oyuncu satarak klubu yönetecekler dursunda yönetirdi böyle
Ben bilmem b planı yoksa ortalığı yangın yerine ceviririm

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardeşim görmüyor musun daha kaç kez diyecez her yansıtılan habere inanmayın diye. Hafta içide gomisin para nedeniyle oynamadığına ciddi ciddi inansınız.

Yönetimin acil paraya ihtiyaç duyduğu kaynak bulamadığı açık. kulübün gelen teklifleri kabul edip oyuncuya gece yarısı kamptan ayrılıp görüşme yapma izni verdiği ayan beyan ortadayken, sakatlanmasın diye kamp kadrosundan gece yarısı çıkmışken, resmi siteden de taraftara bakın adam gitmek istiyor bizlik durum yok imajı bırakılırken, yani herşey açık seçik ortadayken hala fotomaç haberi gibi resmi site açıklamasına inanıp badu eyşandır triplerine giriyorsanız sorun sizdedir.

Benim anlamadığım hoca buna nasıl izin verdi. Donk ile selçuk ile bu gemi karaya oturur. Mbia gibi çerçöp adam dışında da kimseyi bulamayacaklardır.

İlk değil ki,ilk döneminde de çoğu oyuncu benzer sebeplerden satılmıştı.Yoksa katılıyorum sana,para ihtiyacı var yönetim yol yapıyor taraftar da desteklesin diye.

Belki de adam gitmek istemiyor taraftarın önüne attılar bilerek kimse bu ihtimali düşünmüyor

Direkt koymak zordu da işte bir süre yedek kalıp birisinin arkasında bekleyip eksiklerini kapatırdı.

Adam alınacaksa pasör 8 numara daha çok elzem bence şu an.
Pasör ama sertlik de katabilecek birisi olmalı yoksa tek Fernandoya kalırsa oralar çok sıkıntı çekeriz.Bizim orta saha yumuşak kalmamalı.Sert diyebileceğimiz Badou harici bir tane bile orta saha yok elimizde.Şu 2-3 senedir yaşadığımız rakibin elini kolunu sallaya sallaya gelmesi durumunu tekrardan görmek istemiyorum.Badou da aşırı sert değil ama yeri geldiğinde kayarak müdahele,rakibi atak gelişmeden indirip atak kesme gibi ufak görünen ama pis işleri öyle ya da böyle yapıyor.Hem pasör hem de böyle pis işleri yapabilecek bir adam devre arasında bulunur mu?Sanmıyorum

Pasör ama sertlik de katabilecek birisi olmalı yoksa tek Fernandoya kalırsa oralar çok sıkıntı çekeriz.Bizim orta saha yumuşak kalmamalı.Sert diyebileceğimiz Badou harici bir tane bile orta saha yok elimizde.Şu 2-3 senedir yaşadığımız rakibin elini kolunu sallaya sallaya gelmesi durumunu tekrardan görmek istemiyorum.Badou da aşırı sert değil ama yeri geldiğinde kayarak müdahele,rakibi atak gelişmeden indirip atak kesme gibi ufak görünen ama pis işleri öyle ya da böyle yapıyor.Hem pasör hem de böyle pis işleri yapabilecek bir adam devre arasında bulunur mu?Sanmıyorum
O tarz adam sezon sonu da zor bulunur :D Trade-off yapmak lazım aslında pasör yönden de dinamizm yönünden de sıkıntılı bir orta saha var maalesefki.

Asamoah'ı ne yapıp edip almak lazım biraz uyuyor tanıma.

Olur da kalırsa ne olacak şimdi ? Harbiden çok amatörce hareketler bunlar.Amaç ne yani,niye paylaşırsın ?

Kendi içinde hallet olmaz mı ? Bu olaydan anladığım Badou'nun gitmek istememesi ve yönetimin paraya ihtiyaç duyduğu için taraftarın önüne atması olayı gibi görünüyor

Şu dönemde satılmamalı , çok istiyorsa sezon sonu anlaştığı yere teklifleri uygun olursa göndermeliyiz.

Bjk Cenk'i sattı şampiyonluğu da sattı , biz önemli oyuncumuzu satmamalıyız.

O tarz adam sezon sonu da zor bulunur :D Trade-off yapmak lazım aslında pasör yönden de dinamizm yönünden de sıkıntılı bir orta saha var maalesefki.

Asamoah'ı ne yapıp edip almak lazım biraz uyuyor tanıma.
Zaten Badou giderse ne yapıp edip Asamoah'a yüklenmek lazım.Sol beki kiralık falan da idare edersin de şu orta sahayla büyük soru işareti.Tolgayla falan olmaz orası.Artık 3-5 fazla verip adamları ikna edeceksin.Sene sonu da adam gibi bir orta saha bakıp sol beke çekersin Asamoah'ı.Zaten sene sonu kadroya çok harcama yapmaya da gerek yok şuanda.1-2 sıkıntılı yere alternatif bakılır

Üst Alt