Galatasaray'dan Badou Ndiaye Açıklaması! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fiyatını bende normal karşılamadım ki ama dinamizmle fark yaratacağını biliyordum istiyorsan açıp bakabilirsin mesajlarıma
Tutmasa bile adamın ederi var sen almasan West Ham alacaktı bu ihtimali göz ardı etmeyin

Fiyatını normal karşılamıyorsan bizi niye ötekileştiriyorsun ki?
4bonservis 1.5yıllığa gelse laf edenler bende dahil gıkını çıkartmazdı riske girildi ve şaşırtıcı şekilde tutacak gibi görünüyor

Dostum ben zaten sen zamanında şunu dedin gibi bir şey demiyorum ki .
Üsluptan rahatsızım 30 yaşında adama Ndiaye nefreti varmış gibi konuşuyorsun hepimizin ortak gayesi Galatasaray istemeyende zamanında bonservisinden yıllığından istemedi . Şimdi biz istemeyenlerin yorum yapma-ağlama hakkı yok mu ?

İstemeyenlere bir şey mi dedik hedef alan mesajlara diyorum.Badou'yu isteyenleri küçük görenler,vizyonsuz ilan edenlere diyorum

Üstüne alınan alınsın her şeyi biliyormuş edasıyla konuşanan adamların ağlama hakkı yok evet

Verilen parayla orantili bu kararlar , diyelim ndiaye satildi , 31 ocak aksam ustu de fernando ya teklif geldi , biri cikardi 25 milyon euro

onu da satacaksin . Bu rakamlar ne zaman kim icin gelirse gelsin degerlendireceksin ki paran olsun

sonra da kalanlarla sampiyon olmaya calisacaksin

Dostum ben zaten sen zamanında şunu dedin gibi bir şey demiyorum ki .
Üsluptan rahatsızım 30 yaşında adama Ndiaye nefreti varmış gibi konuşuyorsun hepimizin ortak gayesi Galatasaray istemeyende zamanında bonservisinden yıllığından istemedi . Şimdi biz istemeyenlerin yorum yapma-ağlama hakkı yok mu ?

Uslup oturakli olmali dogrusun ama o gun 8 e alinmasini istemeyenlerin , yani bu adama bu para cok diyenlerin , bugun 16-18 e ise hayir demesi bir aciklamaya muhtac

Verilen parayla orantili bu kararlar , diyelim ndiaye satildi , 31 ocak aksam ustu de fernando ya teklif geldi , biri cikardi 25 milyon euro

onu da satacaksin . Bu rakamlar ne zaman kim icin gelirse gelsin degerlendireceksin ki paran olsun

sonra da kalanlarla sampiyon olmaya calisacaksin

Sinan eğer amaç sürekli satıp para kazanmaksa kapatalım kulübü organik tavuk çiftliği kuralım.Tamam değerini bulan oyuncu satılmalı ama zamanlama da önemli.Bence günümüzün futbolunda en değerli mevki 8 numara ve bizim takımda bunu layıkıyla oynayabilecek tek oyuncu var o da Ndiaye.Bu saatten sonra kimi alacağız o bölgeye?Alsak bile bu kadar kısıtlı zamanda Lotovlevici'nin 8 numara olanından alınır.

Sinan eğer amaç sürekli satıp para kazanmaksa kapatalım kulübü organik tavuk çiftliği kuralım.Tamam değerini bulan oyuncu satılmalı ama zamanlama da önemli.Bence günümüzün futbolunda en değerli mevki 8 numara ve bizim takımda bunu layıkıyla oynayabilecek tek oyuncu var o da Ndiaye.Bu saatten sonra kimi alacağız o bölgeye?Alsak bile bu kadar kısıtlı zamanda Lotovlevici'nin 8 numara olanından alınır.

Amac denk butce , amac acik vermemek , ve amac zamanla fazla verip borc kapatmak

bu yuzden de oyuncu satisi , performans primi , biletler derken olusan gelir havuzu , giderlerin uzerine cikmak zorunda

ama oyle ama boyle , buna mecburuz

16-20 milyon arası bir fiyat gelecekse satın gitsin. şu yaptığı salaklıktan sonra zaten taraftarla yıldızı barışmaz bir daha.

Üst Alt