Galatasaray'dan İrfan Can Eğribayat İçin Para Artı Takas Teklifi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan İrfan Can Eğribayat İçin Para Artı Takas Teklifi

Geldiği günden bu yana kıyasladım. Bana kalırsa dünyada ilk 10a kesin girer ama bizim gibi vefasız taraftara katlanmak zorunda naapsın. Muslera başarıya o kadar alıştırdı ki bizim taraftarı en ufak hatada millet çıldırıyor. Muslera Türkiye'de ki kalecilik çıtasını en tepeye çıkaran adamdır. Altaya geçen sene söven taraftarları vardı bizim taraftar adama yanıyor şimdi. Türk kaleci bulmalıyıza katılıyorum ama musleraya kimse kötü kaleci diyemez. Saygısızlık yapılıyor
Muslera'ya kötü kaleci diyen bir kişi dahi yok bence.

Maaş, sözleşme, y sınırı üçgeninde söylenenler de kişisel görüştür, vefasızlık ya da saygısızlık değildir.

geçen sezonun devre arası şener ve linnes var sağ bek almayalım demiştim. yedlin geldi şener'den kötü oynadı. aynı şekilde şimdi de kaleci almamamız lazım. kale operasyonu gelecek sezona ertelenmeli. gelen kim olursa olsun muslera'nın yedeği olacak zaten. ekstra maaş yüküne gerek yok.

rtaş gece gündüz ft aleyhinde faaliyet gösteren biri olarak bunu demeni garip buldum
Ft aleyhinde faaliyette bulunmuyorum. Daha öncesini bilmiyorsunuz sanırım. Fatih Terimi severim saygıda duyarım ama o bize 4 yıldır malesef saygı duymuyor. Siz memnunmusunuz bilmiyorum ama ben 4 yıldır bu Galatasaraydan memnun değilim. Kendisinden nefret ettirmeden gitmeli. 3 yıldır yazıyorum. Tabiki sizler memnun olabilirsiniz ama adil bir Fatih Terim değil. Acayip işler yapıyor. MC den destek görmediğini söyledi durdu bakalım bu sefer bahanesi ne olacak

Fener istese 900 bin liraya verirler hemen. Ulan bu süper lig takımlarına topçu mopcu vermeyeceksin. Colo colo ya tigrese süreceksin bunlara bedava topçu vermeyeceksin. En son bize ne zaman bonservis ödedi bu yalamalar hatırlamıyorum bile.

Üst Alt