Galatasaray'dan Lucas Moura Bombası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Lucas Moura Bombası!

Tottenham'in yollama ihtimali yok cunku yerine adam koymalari gerekir yollarlarsa. Reddedilmeyecek bir teklif yaparsak anca, €15-20m bandinda. Sacmalik
Yerine adam koymak mı? 11'deki yerini kaybetti zaten Son-Kulusevski oynuyor. Kulübede iki kanatta oynayabilen Richarlison var, Gil var yavaştan giriyor oyuna. Bugün de Daniel James dedikodusu çıktı

Yerine adam koymak mı? 11'deki yerini kaybetti zaten Son-Kulusevski oynuyor. Kulübede iki kanatta oynayabilen Richarlison var, Gil var yavaştan giriyor oyuna. Bugün de Daniel James dedikodusu çıktı
Kulubedeki adamin da yerine adam konur neye sasirdin ki. Yedeksiz kalmayacaklar tabii ki. Conte Gil yerine adam istiyordu James dedikodusu onun dedikodusu. Lucas Moura'nin gitme ihtimali yok ucuza

Kulubedeki adamin da yerine adam konur neye sasirdin ki. Yedeksiz kalmayacaklar tabii ki. Conte Gil yerine adam istiyordu James dedikodusu onun dedikodusu. Lucas Moura'nin gitme ihtimali yok ucuza
Yedeksiz değiller diyorum zaten. Conte'nin taktiğinde adamın yeri yok. Zaten Conte geldiğinden beri ya yedekten oyuna giriyor ya da 11de çıktığı maçı tamamlamıyordu. Bu sezon da maça çıktı sayılmaz 4 maçta toplam 15 dakika bile oynamadı. Kulübede Gil,, Richarlison var yeri geldi mi Spence'i de orada deniyor hoca. James de geldiğinde tamamen dışarda kalacak.

Yedeksiz değiller diyorum zaten. Conte'nin taktiğinde adamın yeri yok. Zaten Conte geldiğinden beri ya yedekten oyuna giriyor ya da 11de çıktığı maçı tamamlamıyordu. Bu sezon da maça çıktı sayılmaz 4 maçta toplam 15 dakika bile oynamadı. Kulübede Gil,, Richarlison var yeri geldi mi Spence'i de orada deniyor hoca. James de geldiğinde tamamen dışarda kalacak.
Neyse gorecegiz ama Tottenham'i bildigini dusunmuyorum benim kadar. Ileride uc hucumcu oynuyor, rotasyon da Kane, Son, Kulusevski, Richarlison, Moura, Gil. Uc pozisyona alti topcu standarttir yani

Conte transfer doneminin basindan beri Gil yerine adam istiyor. Valencia'nin fakirlikten agzi kokmasa coktan oraya gitmisti kiralik

Sessegnon, Spence, Perisic falan zorda kalirlarsa elbet kullanilir ama bu adamlar kanat bek rotasyonu icin varlar

Hicbir duzgun kaynaktan boyle bir haber yok, cunku dedigim gibi ancak manyakca ucretlere yollarlar 15-20m gibi.

Ulan bugün bu heberi tamirci Mustafa da demiş çiğköfteciye
Gerçek olabilir..!

Çünkü drogbayı , torreiayı, daha birçok kişiyi de ilk ondan duyduk biz

Keşke alınabilse ama bence manipülasyon.Direkt evi barkı satsınlar Evander'i alsınlar. Cicaldau+Morutana dünya para vereceklerine gerçek 10 numara izleyelim.

Kanat mı oynuyor 10 değil mi bu? Yoksa kanata evrilmek zorunda kalan 10 mu. Hagi sergen ilic lincoln elano sneijder yahu bir 10 alın bu takım hep 10 la coşar

Üst Alt