Galatasaray'dan Olağanüstü Toplantı Kararı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Olağanüstü Toplantı Kararı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sonu yine hüsran olur. Ben birşey beklemiyorum açıkçası.
Kınama açıklaması yapılır o kadar göçek’in düdüğünü astırmak için adım atılacaksa gerek yok çünkü bir göçek gider iki tane gelir.

Nasıl olsa bu sene bizi şampiyon yapmayacaklar bu çok belli

Sen takımını ligden çekmekle bir tehdit et bakalım ne oluyor ? nasıl tutuşuyorlar

Bu lig izleniyorsa Galatasaray sayesinde sen Türk futbolunun tek markasını böyle harcamayı göze alamazsın

öyle bizim sabrımız taştı bak bizi sınamayın demekle olmuyor bu işler

Ya o FENERASYON komple gidecek yada biz biteceğiz inceldiği yerden kopsun ...

ligten cekmeyeceksin kardeşim anlamayanlar nasıl okuyorlar

sen rest cekecen senin üzerine gelen tüm kurumlara bu şahıslaristifa edene kadar liglerde maclara cıkmıyoruz

onlar o resti cıkınca sen sanıyormusun badem bıyıklılar boş duracak sen sanıyormusun katarlı lig tv sahipleri susacak

şu anda hepsinin gözündeki konumumuz ezik bukadar açık ve net ezik olarak gördükleri için vur abalıya hesabı her hafta vuruyorlar

Cikacan ana avrat sovecen ya. Ligden cekilme falan gerek yok boyle seylere. Cikacan dumduz giydireceksin ya. Ne ceza veriyorlarsa versinler. Ama savas baltalarini cikaracaksin. Cikarip bi yerlerine sokacaksin.

En kralı ligden cekilmeyi yapamaz.
Kongre izin vermez. Oylamaya gidilmesi gerekir böyle seyler icin. Hadi herseyi gectim dünya borc var, oyuncuların hepsini sattın diyelim en alt liglerde sürünürsün.

Yani güzel hayaller, yeni lig kurulur yabancı takımlarla is birligi yapılır falan. Böyle biseyin mümkün olması icin Galatasaray'ın katarlılara çinlilere satılması gerekir. Galatasaray kongresi buna izin verir mi yüzde 1 bile ihtimal vermiyorum.

TFF Galatasaray'dan özür dilemelidir yoksa maçlara çıkmıyoruz açıklaması yapılmadır. Sonuna kadar bütün Galatasaraylılar bu kararın arkasında durur.

Yürekli adam çıkar siyasi mecrayı karşısına alır önümüzde seçimler var adam olun der bunu yapamıyorsan 30 milyon kişinin başkanlığını da yapamazsın

Ayrıca böyle cıkıp toplantı yapacağız yok acıklamalar yapacaģız filan taraftarı bosuna heyecanlandırıp gaza getirmeyin kardesim. Yine cıkıp ceza yiyiceksin, değecek bir konusmada olmayacak.
Icraat göster artık

Cık gercekci seylerden bahset
Hadi diyebiliyo musun digitürklerinizi iptal edin sevgili Galatasaraylılar?
Kulübü ligden cekmek kongreye oylamaya götüreceģiz diyebiliyo musun?
Bunlardan birini cık konus seni ayakta alkıslarım.

bakın,tam rakamları şu an bilmiyorum ama bu ligin hem yayın yani izlenme hem sponsor ve para havuzunun % 65 veya 70 ni

Galatasaray ve fener oluşturuyor digerleri figuran zamanında bunu fenerde azizde cok söylemisti biz olmasak yani digerlerinin sümük kadar degeri yok

galatasaray ligten cekilecem diye rest ceksin fazla degil 1 hafta sadece maca cıkmasın görün bakın neler oluyor

%65 70 bu rakamlar öyle basit rakamlar degil hepsinin ipi 2 takımın elinde ama 2side göt korkusundan tek kelime edemiyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt