Galatasaray'dan Olağanüstü Toplantı Kararı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'dan Olağanüstü Toplantı Kararı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu sene başakşehiri şampiyon yapıp katarlılara satmanın peşindeler.Peki bu başakın başkanı kimin bacanağı?Daha fazla birşey söylemeye gerek yok.Yoksa kimsenin götü yemez bu kadar üst üste,göstere göstere katletmeye.

Yangın var baylar yangın!!!

Neden çekiniyorsunuz?İçim yanıyor
Şampiyonluğumuzu çalıyorlar

Galatasaray ligden çekildi
Dünya gazetelerinde görmek istediğim haber!!

24 KASIM 2018 SAAT 17:00
EVET SAYIN SEYİRCİLER TOPLANTI BİTTİ GALATASARAY BAŞKANI NİZİPLİ AÇIKLAMA YAPACAK:

GALATASARAYLILAR İNAN EDİN KENETLENİYORUZ FENERBAHÇEMİZ BEŞİKTAŞIMIZ BAŞAKŞEHİRİMİZ YILDIRIM DEMİRÖRENİMİZ HÜSEYİN GÖÇEKİMİZ

SON.

Hiçbir nane olacağı yok yine çıkar kınar olaylar böyle kapanır. Haftaya hiçbir şey olmamış gibi beşiktaş maçına çıkarız orda da penaltılar kırmızı kartlar havada uçar

su anki durum hatadan cok bir suç!
nasil herhangi bir durumda olaylara polis müdehal edip durumu cözüyorsa, futboldaki polisde VARdir yani KANUNdur, islenilen suclara sebep olan sucluluar bir an önce ortaya cikarilip yargi önünde hesap vermelidir!
bukadar net.

Buda azizin konuşursam yer yerinden oynarr açıklamalarına döndü.2 federasyonu kınar bunlar bizim klüplerimiz beşiktaşımız fenerimiz hepsi çok büyük klüpler filan devam eder.

Yapamıyorsunuz bırakın.

Basketbolu hiç ettiniz.

UEFA diye tutturup adam gibi takımlar kuramadınız orada da bir sonuç yok hala.

Galatasaray'ın hakkını savunmak yerine belediye belediye geziyorsunuz.

GEÇELİM BU işleri.

Yarın sertte yapsanız bir ağırlığı olmalı Galatasaray yönetiminin Dursun'dan beri şamar oğlanı ettiler ligde.

Ne yazar ki?

Bizde o guc varmi, yada sunu sormak isterim. Ne zaman biz TFF ve diger kurumlara karsi galip geldik.

Oynadigimiz maclarin 95% civaranda hep bir hakem hatasi ile karsi karsiyayiz, her macta hakemi yenmekte oyle kolay degil. Bazi arkadaslar diyor ki hakemide yeneceksin, yok kardesim o is sandiginiz kadar kolay degil. Bugun bize yapilan yada son 20 yilda yapilanlar Barcelonaya yapilsa suan adamlar komada olurdu.

Hepimiz hakemlere tepki gosteriyoruz, yada tffye. Peki sormak istedigim su, asil gercek suclular bunlarmi?

Bence sucu yanlis yerde ariyoruz, asil suclu kim oldugunu akli basinda olan her insan biliyordur. Bir zamanlar stad acilisinda yuhlandi stadimizda ve o gunden sonra asla stada gelmedi. Tupcu ve diger adamlar hepsi onun kopegidir, onlar sadece yapilmasini istedikleri seyleri yapiyorlar.

Demek istedigim, karsimizda buyuk bie guc var ve buna karsi duracak gucumuz yok. Baskanda herseyi biliyor, tek yaptigi taraftari karsisina almamak icin bir iki icraatsiz laflar ediyor.

Galatasaray bir kulturdur, kim olursa olsun boyun egmez sadece Ataturke boyun eger!

Bazilari ulkeyi arabistan yapmak istiyor, konu sadece futbol degil. Galatasaraya yapilan bukadar haksizligin tek cevabi bence Galatasarayin onlara itaat etmemesidir!

Nizipli ve saz arkadaşlarından tek isteğim var.

PENALTI POZİSYONUNDA VAR ODASI İLE HAKEM ARASINDAKİ KONUŞMALARI BULUP YAYINLASIN.

BUNU YAPARSA EN BÜYÜK DESTEKÇİSİYİM.

TFF çıkar konuşmaları kayıt altına almıyoruz der olay kapatır. Bu TFF dokunulmaz gibi birşey Türkiyede ne Fifa el atabilir ne devlet büyüklerimiz çünkü her zaman eyyam peşindeler.

Artık kınamak la felan olmaz bu iş üzerimize sistematik olarak oynuyolar sonucu belli olan bir ligde bu oyunun aktörlerinden biri olmamalıyız haftayaki 8jk maçına cıkmayıp ligden çekilmek için olaganüstü genel kurulu toplamalı yönetim

Bakın geçen sene niye tff engelleyemedi diyorlar. Çünkü biz güçlüydk, iyi oynuyorduk. Oysa şimdi takım zayıf, iyi oynamıyor, forvet yok vs. Biz ne zaman zayıf olsak hakemler bizi ezmeye çalışır ben bildim bileli bu böyledir. Çünkü bize karşı eziklikleri var, mesajı biliyorlar. İşte en zayıf olduğun anda vuruyorlar. Erman toroğlunun bir lafı var, hakemler cin gibidir, mesajları çok iyi okurlar. Hüseyin göçek niye bu penaltıyı verdi. Çünkü bilinçaltı mesajı biliyor. Galatasaray ezlmeli mesajını okudu. VAR hakemleri bile hayır diyemedi, gözgöre göre haksız olduğunu bile bile iptal ettirmediler, çünkü onlarda mesajı biliyor. Peki ne yapmak laxım. En başta sen güçlü olacaksın. Kadron hep iyi olacak. O zaman bişey yapamazlar.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Burada hic bir yonetim bisey yapamaz.

GS taraftari yapabilir. Atiyorum 500 bin beinsport uyesi GS li mi var. Iptal ederlerse bu yili ceza odemeleri ile cikartirlar ama yeni sezona 500 bin eksik uye ile giremezler. Seve seve tff degisir.

Bu ulkeyi ve Turk futbolunu yonetenlerin tek kıblesi var: $$$

Ancak bu ise yarar. Diger cozum onerileri GS a zarar verir.

Bu çekilen operasyonun sebebi FT. Biz de saflarımızi sıklaştırıp hocayı yem etmemeliyiz. VAR varken goz gore gore katlediliyoruz.

Cuneytin rodrigueze yapilana VAR a bakip hala sari kart vermesi ile basladi bu is. Ogun bugundur araliksiz devam ediliyor. VAR dan ibb ve ifb bugune kadar faydalandirilan 2 takim.

Hedef 500.000 digiturk iptali diye kampanya baslatalim, ortada tff diye bisey kalmayacaktir. Spor programlarini seyretmeyi keselim, tv ratinglerini de dip yaptiralim.

Hee bi de bu cozulene kadar akp ye de oy atilmayacagini beyan edelim GS lilar olarak.

Hee bunu yapabilirmiyiz. Yok malesef.

Bunu benim gibi milyonlarca GS li olsa yapar. Ama gevsegiz cok malesef.

Ulker GS a sponsorlugu birakip sadece ifbye sponsor oldugu gunden beri tek ulker urunu satin almadim.

Digiturku biraktim. Dursun varken cop almadim.

Bunlari tek basima yapmamin etkisi sifir.

Ama benin yaptigimi milyonlarca GS taraftari yapsa tff de, ahmet cakar gibi soytarilari cikaran kanallar da, mhk de, bein de , akp de asla GS a karsi operasyona cesaret edemez.

Yok havuzdan cikariz, yok maca cikmayiz, yok soyle asariz, soyle keseriz vs hikaye. Kimse yapamaz. Amabtaraftar, milyonlar rest ceksin alayını ust uste koyar analarını ağlatırız!

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt