"Galatasaray'ı sevindirdik" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Galatasaray'ı sevindirdik"

Cevap: "Galatasaray'ı sevindirdik"

Hasssssssssssssssssssssssssssssssssssssss....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................tasıyım küpelerinin.

Kızmayın abileri oda haklı son dakikada Pino koysaydı biliyordu başına ne geleceklerini ama kıçıyla başıyla zor çıkardı topu. EE haklı garip sevincinden ne diyeceğini şaşırdı :D

Sevinmediniz mi?

Sizin forumda da vardı kaldırmışlar sanırım Sabri üçlü çektirmiş falan. Duysusal anlar yaşanmış:)

Sevinmediniz mi? Cidden enteresansınız. Benim Galatasaray'lı arkadaşlarım bariz sevindi.

Sevinmediniz mi?

Sizin forumda da vardı kaldırmışlar sanırım Sabri üçlü çektirmiş falan. Duysusal anlar yaşanmış:)

Yahu kimse sevinmedik ki demiyor ki zaten.

Ama öyle bir lanse ediyorsunuz ki siz sanki aaa ezikler berabere kaldığı için sevindi oluyor.

Bugünkü sevincin temel nedeni hem FB'ye karşı oyundaki üstünlük hem de yaklaşık 1 yıldır takımda görülmeyen MÜCADELE azmidir.

Yahu sevinmediniz mi? Cidden enteresansınız. Benim Galatasaray'lı arkadaşlarım bariz sevindi.

Anlamıyorsun Ali.

Biz Galatasaray ruhu geri döndü diye seviniyoruz.

Sen anlamazsın tabi Fenerbahçe ruhu diye birşey yok.

Dur açıklamaya çalışayım ben Galatasaray ruhu nedir;

“Galatasaray bir his takımıdır. Renklerine aşık birbirlerine seven futbolcuların takımıdır. Galatasaray feragat (vazgeçiş) ve fedakârlıklarla çalışacak futbolcuların takımıdır. Galatasaray şımarıkları, kendini beğenmişleri, yalnız kendini düşünenleri sevmez. Kısacası Galatasaray, bir halatı hep birlikte çekenlerin, hep birlikte üzülüp, hep beraber sevinmesini bilenlerin takımıdır.” Baba Gündüz

Bu bugün gerçekleştiği için seviniyoruz.

Bence de Galatasaray ümit verici futbol oynadı, kontrolü iyiydi. Hagi için de güzel bir başlangıç oldu.

Bunlar sevindirici şeyler, bir de on sene muhabbeti kapanmış oldu. Sevindiniz baya, doğal olarak.

Volkan da öyle bir imada bulunmuş.

fenerlilere dokunmayın daha hatim inmedi, maç bitti daha şükür namazları var adamların.

2-2 de güzel muhabbettir sürekli dalgasını yaparız aramızda.

Benim pek komplesklerim yoktur bu konularda, hayatımız içie sonuçta. Rekabetimiz değişik, babam Galatasaray'lı. Amcam beşiktaş.

İnsanca birşey tartışalım dedik olmadı.

Peki alın size soruyorum eğlenirsiniz;

2-2 mi oldu be?

2-2 de güzel muhabbettir sürekli dalgasını yaparız aramızda.

Benim pek komplesklerim yoktur bu konularda, hayatımız içie sonuçta. Rekabetimiz değişik, babam Galatasaray'lı. Amcam beşiktaş.

İnsanca birşey tartışalım dedik olmadı.

Peki alın size soruyorum eğlenirsiniz;

2-2 mi oldu be?

Tartışalım tartışalım. Ama sen gelip "Sevinmediniz mi ? , Sevinmediniz mi ?" gibi mesajlar atıp durursan sana cevap gelir. Unutma Galatasaray forumundasın.

Üst Alt