"Galatasaray'ı sevindirdik" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Galatasaray'ı sevindirdik"

Cevap: "Galatasaray'ı sevindirdik"

ben öyle düsünmüyorum elano, kewell, baros ve misimovic bunlar kaliteli oyuncular ama iste takim olamiyorlar, takim olmak gözün körde olsa arkadasinin hangi tarafa veya nerede dikildigini bilmektir, her maca en iyi sekilde konsantre olmaktir, onun icin burada ruh geri geldi yazilarina katilmiyorum, tabi bu sahsi düsüncem ;)
Ben kewell,misi,barosa kaliteli değil demedimki yerlilerimiz iyi değil dedim ayrıca her kaliteli yabancı oyuncu tutacak diyebir şey yok.

Ben kewell,misi,barosa kaliteli değil demedimki yerlilerimiz iyi değil dedim ayrıca her kaliteli yabancı oyuncu tutacak diyebir şey yok.

o sorun sadece galatasaray'da yok bütün takimlarda var :D fenerde volkan, gökhan gönül ve emre oynamasa herhalde ligde ilk 10 siraya zor gireriz. bu bambaska bir konu altyapi sistem vs. en kisadan söyle söyleyim almanyada bir köyde 4 tane kulüp var, her köyde en az bir cim saha var hemde cogu bizim ligdekilerden daha iyi durumda, yabanci siniri yok... yabanci siniri kalksa zaten hersey kendiliginden düzelicek, türk futbolcu söyle düsünüyor ben kötü oynasamda kendimi gelistirmesemde yerim garanti. daum zamaninda ümit özata orta calis demis antramandan sonra, ümit bey ben cocukmuyum demis bu kafalarla iste tek tük cikar kaliteli yerli, kalitelilerde zaten hep orta saha ve hücum yerlerinde, defans yapmayi bilen yerliler cogalirsa hem takimlarimiz avrupada ilerler hemde milli takimimiz basarili olur...

o sorun sadece galatasaray'da yok bütün takimlarda var :D fenerde volkan, gökhan gönül ve emre oynamasa herhalde ligde ilk 10 siraya zor gireriz. bu bambaska bir konu altyapi sistem vs. en kisadan söyle söyleyim almanyada bir köyde 4 tane kulüp var, her köyde en az bir cim saha var hemde cogu bizim ligdekilerden daha iyi durumda, yabanci siniri yok... yabanci siniri kalksa zaten hersey kendiliginden düzelicek, türk futbolcu söyle düsünüyor ben kötü oynasamda kendimi gelistirmesemde yerim garanti. daum zamaninda ümit özata orta calis demis antramandan sonra, ümit bey ben cocukmuyum demis bu kafalarla iste tek tük cikar kaliteli yerli, kalitelilerde zaten hep orta saha ve hücum yerlerinde, defans yapmayi bilen yerliler cogalirsa hem takimlarimiz avrupada ilerler hemde milli takimimiz basarili olur...
+1905:lol:

2000-2001 sezonun,da hagi,nin bizde oynayıp oynamadığını bilen yokmu aranızda?Ben oynamadı diyorum.

Demek ki klonu oynadı :lol:

hwxpqq.jpg

Nasıl yani hagi vardıda şampiyon olamadıkmı 2000-2001 sezonunda askerdeydim ben o zaman 2000 kasım ile 2002 nisan arası ondan yanılıyor olabilirim kusura bakmayın.

bir fenerli arkadaşla burada böyle seviyeli ve mantıklı tartışma yapabildiğimiz için çok sevindim belirtmek istedim :)

-(yanlış anlaşılmasın burada olmazdı öyle şeyler demek istemedim, gelen fenerli arkadaşın seviyeli olduğunu belirtmek istedim.seviyeli gelen herkese açığız.)

Üst Alt