Galatasaray’ın İsyanı "VAR" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
EywVNsWWQAAobmK

Sarı-Kırmızılılar, aynı hakemlerin benzer pozisyonlarda verdiği kararların ve gösterdiği kartların kendilerine farklı, rakiplerine farklı oluşuna tepkili! İşte son dönemde maç maç Galatasaray’ın isyan ettiği tartışmalı hakem ve VAR kararları!

❌ VAR’da pozisyona müdahale edip Galatasaraylı oyuncuya kırmızı kart gösterten hakem, başka maçta yine VAR’ken aynı pozisyon için orta hakemi uyarmadı.

❌ Tabanla kafaya temasta G.Saray’a kırmızı gösterildi, aynı hareket G.Saraylı oyunculara 2 kez yapıldı, kırmızı kart çıkmadı.

❌ Dirsek gerekçesiyle Muhammed kırmızı kart gördü. Hakemler, rakiplerin benzer hareketinde kart göstermedi VAR karışmadı.

❌ Açık konumdaki ele gelen topta G.Saray lehine penaltı vermeyen hakem, başka maçta kapalı ele vücuttan sekip gelen top için G.Saray aleyhine penaltı çaldı.

❌ Karagümrük maçında orta hakemin itme nedeniyle G.Saray lehine verdiği penaltıyı, VAR hakemi iptal ettirdi.

Aynı VAR hakemi;

-Yine VAR’da olduğu başka maçta,
-Aynı itme hareketi için,
-Orta hakemi uyarmadı,
-İtme pozisyonunu izlettirmedi,
-Penaltı kararı verilmedi.

❌ Emre Kılınç’ın Antalya maçında rakibinin topuğunu sıyıran müdahalesine kırmızı kart gösteren hakem;

-Hatay-G.Saray maçında Gedson Fernandes’in aşil tendonuna tabanla yapılan hareketine kart göstermedi

-Şener’in ensesine atılan yumruğa faul-kırmızı kart vermedi, VAR karışmadı.

❌ Galatasaray-Sivas maçında Ziya’nın Onyekuru’nun kalçasına tabanla basmasına kırmızı kart çıkmadı, VAR hakemi müdahale etmedi.

O maçtaki VAR hakemi;

Bu kez orta hakem olduğu Galatasaray-Karagümrük maçında Lens’in Yedlin’in bileğine basmasına faul vermedi, VAR yine karışmadı.

Erzurum-Beşiktaş maçında Ghezzal’ın golü tartışılırken;

❌ G.Saray-Alanya maçında Belhanda’nın golünde; -Alanyalı futbolcu topu kontrol etti, topla oynadı, atak başlangıç fazı değişti, -VAR hatalı devreye girip, atak başlangıç noktasını yanlış belirledi, gol iptal edildi.

❌ A.Gücü-GS: H.Umut Meler dirsekten Muhammed’e kırmızı gösterdi. VAR Cüneyt Çakır müdahale etmedi.

❌ FB-GS: Donk’a atılan dirsekte Cüneyt Çakır, Serdar’a kart çıkarmadı, penaltı vermedi. Caner’in Muhammed’e dirseğinde kırmızı çıkmadı. VAR’daki Ali Palabıyık devreye girmedi.

❌ BJK-GS: Diagne’nin Montero’nun kafasına hareketine Cüneyt Çakır kırmızı verdi.

❌ Alanya-GS: Babacar’ın Luyindama’nın kafasına tabanına Zorbay Küçük sarı verdi VAR karışmadı.

❌ GS-Sivas:Yatabare’nin Donk’un kafasına tabanına Ali
Şansalan sarı verdi VAR Ali Palabıyık karışmadı.

Cumhur Önder Arslan - Cumhuriyet

Fener'in bu kadar korunmasını anlayabiliyorum Ali koç faktörü,federasyon başkanları eski başkanları yıllardır şampiyonluk yok..

Bu beşiktaş'ın bu kadar korunmasını anlayamıyorum..Aklıma 2002-03 sezonuyla ilgili çıkan haberler geliyor onunla benzer olaylar mı diye düşünüyorum...Sonra neyse diyorum...

Lanet olsun bu düzene..

Fener'in bu kadar korunmasını anlayabiliyorum Ali koç faktörü,federasyon başkanları eski başkanları yıllardır şampiyonluk yok..

Bu beşiktaş'ın bu kadar korunmasını anlayamıyorum..Aklıma 2002-03 sezonuyla ilgili çıkan haberler geliyor onunla benzer olaylar mı diye düşünüyorum...Sonra neyse diyorum...

Lanet olsun bu düzene..
12 nisan 2020

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Medyadan ve tüm televizyon kanallarından tutun da MHK ve TFF ile çoğu hakemler ve anadolu takımları Beşiktaş'ın şampiyon olması gerektiği algısı yaratıyor

yaw arkadaş tamam isyan ediyoruz ama

oynanan futbolada isyan ediyoruz. bu kadar rezil futbol Galatasaray nasıl oynar

şu bir gerçek ki bu sene hakemler ve VAR tarafından fena doğrandık. Buna rağmen biraz iyi oynasaydık hepsini yenerdik. Futbol olarak da kötü olduğumuz için isyan edemiyor insan

Bu arada keremin pozisyonu da Emre'nin pozisyonuyla aynı ikisinde aynı noktaya temas ile takibin dengesi bozuluyor.

Kötü oynuyoruz diyenler var. Bu düzende iyi futbol bekleyemesiniz.
Sunu anlayin artik. Kolaymi her hafta hakeme ve vara karsi oynamak?
Ister istemez etkileniyor oyuncular ve piskolijileri.

Abi forumun anlamadigi
biz kotu oynuyoruz diye hakemlerin kotu yonetmesi gerekmiyor adam gibi yonetsinler ama yonetsinler şu hatali kararlar yuzunden bi 15 puanimiz gitti.Ve Hakemide yendigimiz bi kac macta var bu takim bu kadar kotu futbolla bile acik ara lider olurdu.Ama malesef objektif taraftarimiz sirf hocayi sevmedigi icin kotuyuz kotuyuz deyip bize yapilan hatalari gormek istemiyorlar.Onlar icin Hoca gitsinde ne olursa olsun

ilk maçta 1 dklık takım oturma eylemi yapsın
bugün de fenerbahçe komedisi var
irfan kırmızı atlandı bilerek ayağa bastı
nizami golü antebin verilmedi

Abi forumun anlamadigi
biz kotu oynuyoruz diye hakemlerin kotu yonetmesi gerekmiyor adam gibi yonetsinler ama yonetsinler şu hatali kararlar yuzunden bi 15 puanimiz gitti.Ve Hakemide yendigimiz bi kac macta var bu takim bu kadar kotu futbolla bile acik ara lider olurdu.Ama malesef objektif taraftarimiz sirf hocayi sevmedigi icin kotuyuz kotuyuz deyip bize yapilan hatalari gormek istemiyorlar.Onlar icin Hoca gitsinde ne olursa olsun
Gerekiyor gucsuz olursan kelleni alirlar burasi turkiye hocan baskanin gucsuzse tepede fenerli baskan varsa seni dograrlar cikip yeri goge karistirmezsan her mac dograrlar

Üst Alt