Galatasaray'ın Sakladığı Sürpriz İsim Belli Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Sakladığı Sürpriz İsim Belli Oldu!

Bu herif Türkiye ye gelirse kendini futbola verecegini düsünenler var herhalde.

Magazin den tut siyasete kadar her boka nane olur bu gevsek. Ben dünya stariyim havasinda takilacagina ve sahada buna göre hareket edecegine adim gibi eminim.

Cenk Ergün zeki birine benziyor. Ardayı sürpriz olarak taraftara sunacak kadar mantıksız, saçma bir düşünceye sahip olamaz. Zira Arda'nın seveni olduğu kadar sevmeyeni de var. Sürprizin Arda olmadığını düşünüyorum.

Arda gelirse Gidene kadar maç izlemeyi bırakırım o derece tiksinç bir insan onun yeri ya tinerciler ya şikeciler bizde işi yok artık.

Arda kombineleri falan patlatmaz aksine taraftarı böler. Bu kadar gerizekalı olmayın be abicim. Almayın şu sevimsizi. İstemiyoruz.

Bu arda kendinş metin oktay hagi falan sanıyor halbuki bizim için pek bi bok yapmadı tek şampiyonluğu var sanırım

Sneijderin yarısı kadar faydası olmadı

Farklı düşünüyoruz demek ki.
Rakipleri hem moral olarak bozacak hem de güç olarak ligdeki dengeleri bozacak bir Arda transferine hayır demem.

Alnitak Alnilam Mintaka

Biz yıllardır yerli - yabancı kutuplaşmasından çekmiyor muyuz! Evet.

Tudor koşan, dinamik bir takım oluşturacağım demiyor mu! Evet.

Arda yavaş, hantal değil mi! Evet.

Bu yüzden Sneijder tekme tokat gönderilmedi mi! Evet.

Türkiye dengelerin alt üst olduğu hassas bir topluma sahip değil mi! Evet öyle bir toplumuz.

Arda futbolu hariç her konuya burnunu sokmuyor mu! Evet; sokuyor.

Aşk hayatı futbolunun çok ötesinde değil mi! Evet.

Bizim medya ona huzur verir mi! Vermez.

Neden maceraya girelim; nedir bu Arda merakı? Arda dünya yıldızı, marka, takımın vitrini olan futbolcuya ihtiyacı var ayaklarına girmeyin. Bugünkü Galatasaray'da yaşanan değişimde samimi olan yönetim zaten Arda'yı getirmez. Getirirse her şeyin eski tas eski hamam olacağını anlamış oluruz.

Üst Alt