Galatasaray'ın Sakladığı Sürpriz İsim Belli Oldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'ın Sakladığı Sürpriz İsim Belli Oldu!

Hee kesin siyasi görüsünden dolayidir.

Cünkü millet mesela Burak'a da siyasi görüsünden dolayi gitsin diyordu, diger yandan Olcan da belki futbolcular arasinda en büyük Atatürkcü'dür

Senin mantigina göre o zaman herkes Olcan'in takimda kalmasini istemesi gerekiyordu. Birakin su dar görüslü bakis acisini yav. Magduriyet edebiyatina bayila bayila ölüyor millet.

Arda bizdeyken bile insanlar ikiye bölünmüstü, seven ve sevmeyenler olarak. Kalacagim kalacagim diyip son saniye kacmasi bazi insanlarda bardagi tasirdi mesela ben de. O günden beri kendisine kirgin ve kizginim. Hatta kendisini sevmiyorum bile ama bunun tek etkeni gitmesi degil, karakteri durusu antipatik olmasi vs diye uzar gider liste. Siyasi görüsü son noktalarda yer alir belki o da belki yani.

1802177_o6661.jpg

GSC App VIP Edition 1.0 ™

Biz yıllardır yerli - yabancı kutuplaşmasından çekmiyor muyuz! Evet.

Tudor koşan, dinamik bir takım oluşturacağım demiyor mu! Evet.

Arda yavaş, hantal değil mi! Evet.

Bu yüzden Sneijder tekme tokat gönderilmedi mi! Evet.

Türkiye dengelerin alt üst olduğu hassas bir topluma sahip değil mi! Evet öyle bir toplumuz.

Arda futbolu hariç her konuya burnunu sokmuyor mu! Evet; sokuyor.

Aşk hayatı futbolunun çok ötesinde değil mi! Evet.

Bizim medya ona huzur verir mi! Vermez.

Neden maceraya girelim; nedir bu Arda merakı? Arda dünya yıldızı, marka, takımın vitrini olan futbolcuya ihtiyacı var ayaklarına girmeyin. Bugünkü Galatasaray'da yaşanan değişimde samimi olan yönetim zaten Arda'yı getirmez. Getirirse her şeyin eski tas eski hamam olacağını anlamış oluruz.

Katılmıyorum.

Adam yıllardır At.madrid-Barca formalarıyla oynuyor. Gerektiğinde nasıl oynayabileceğini gösterdi.

Sneijder'in saha içi sebeblerle gönderildigini sanıyorsan, senin adına üzüldüm.

Bu ülkede kangren dediğimiz Emre B. de oynuyor, milli takımda arkadaşına silah çeken Gökhan Töre de.

Adamın aşk hayatı da, geri kalan özel hayatı da ne seni ne de beni ilgilendirir. Sanırsın ligdeki diğer topçuların hepsi sütten çıkmış ak kaşık.

Öncelikle sen camia olarak adamını savunursan, medya da bi bok yiyemez, başkası da.
Üstelik bahsettigin yerli-yabancı çatışması 5-6 yabancı kotalı dönemlerde kaldı. Takımda 11'e girecek yerli mi var da kutuplaşacak hale gelsinler?

Arda'nın Galatasaray'dan kaçmasının sebebi medyanın sevgisili için sinema kapattığını yazması değildi, bu haberi ultrAslan denen satılmışların başta olmak üzere taraftarın da tribünde meze yapıp Arda'nın üzerine gitmesiydi.
Kendi taraftarı sırtını dönmüşken Arda kime sırtını verecekti?

Evet, üzerine basa basa söylüyorum, Arda markadır, Arda vitrin oyuncusudur.

Öte yandan bu kaypak yönetimin bir şeyleri camianın menfaati için degiştirmeye çalıştığını, prensiplerinden taviz vermez bir hal takınacaklarını sanıyorsan senin adına yine üzüldüm.

Ayrıca o Arda'yı getirmez dediğin yönetimin transferden sorumlu yöneticisinin Arda için söylediklerini bir daha okumanı öneririm.

Arda bir futbolcudur. Gelirse de takımın sahibi olmaya da gelmeyecek. Her şeyden önce kiralık olarak gelecek.
Fizik olarak geriye gittiğini ben de düşünüyorum ama burası Türkiye ligi, isterse donunda sallar yine de.
Çünkü olur da gelirse kendini tekrardan kanıtlamak zorunda olacak.

Alnitak Alnilam Mintaka

İşler kötü gidip takımın skora ihtiyacı olduğu zaman, yine mahallede topun sahibi çocuk moduna bürünüp, her topu isteyecek, vermeyeni azarlayacak; sayısız top kaybıyla takım oyununu iflas ettirecek. Arada atacağı-attıracağı birkaç golle göz boyamaya çalışacak. Tabi ensesi yine ortalama fit bir futbolcunun beli kalınlığına ulaşmış halde!...

Saha dışı sevimsizlikleri ayrı konu; sırf futbol açısından da istemem gelmesini. Mali durumları elverse, FB ye transfer olmasında da mahzur görmezdim hatta...

Katılmıyorum.

Adam yıllardır At.madrid-Barca formalarıyla oynuyor. Gerektiğinde nasıl oynayabileceğini gösterdi.

Sneijder'in saha içi sebeblerle gönderildigini sanıyorsan, senin adına üzüldüm.

Bu ülkede kangren dediğimiz Emre B. de oynuyor, milli takımda arkadaşına silah çeken Gökhan Töre de.

Adamın aşk hayatı da, geri kalan özel hayatı da ne seni ne de beni ilgilendirir. Sanırsın ligdeki diğer topçuların hepsi sütten çıkmış ak kaşık.

Öncelikle sen camia olarak adamını savunursan, medya da bi bok yiyemez, başkası da.
Üstelik bahsettigin yerli-yabancı çatışması 5-6 yabancı kotalı dönemlerde kaldı. Takımda 11'e girecek yerli mi var da kutuplaşacak hale gelsinler?

Arda'nın Galatasaray'dan kaçmasının sebebi medyanın sevgisili için sinema kapattığını yazması değildi, bu haberi ultrAslan denen satılmışların başta olmak üzere taraftarın da tribünde meze yapıp Arda'nın üzerine gitmesiydi.
Kendi taraftarı sırtını dönmüşken Arda kime sırtını verecekti?

Evet, üzerine basa basa söylüyorum, Arda markadır, Arda vitrin oyuncusudur.

Öte yandan bu kaypak yönetimin bir şeyleri camianın menfaati için degiştirmeye çalıştığını, prensiplerinden taviz vermez bir hal takınacaklarını sanıyorsan senin adına yine üzüldüm.

Ayrıca o Arda'yı getirmez dediğin yönetimin transferden sorumlu yöneticisinin Arda için söylediklerini bir daha okumanı öneririm.

Arda bir futbolcudur. Gelirse de takımın sahibi olmaya da gelmeyecek. Her şeyden önce kiralık olarak gelecek.
Fizik olarak geriye gittiğini ben de düşünüyorum ama burası Türkiye ligi, isterse donunda sallar yine de.
Çünkü olur da gelirse kendini tekrardan kanıtlamak zorunda olacak.

Alnitak Alnilam Mintaka

"Gerektiğinde nasıl oynayabileceğini gösterdi" sözün aslında Arda'nın özeti. Evet Arda iyi bir oyuncu. Ama konsantrasyonunu işine vermediği için hiçbir zaman bir seviyenin üzerine çıkamadı. Örneğini verdiğin adamlar inan bana Arda'dan daha kontrollü. Özel hayatı elbette onu ilgilendirir. Benim umurumda değil. Ama özel hayatının çalkantıları işine yansıyor. Her gün bir kadınla yazılıp çiziliyor. "Umurumda değil istediğimle gezerim tozarım" deyip kenarda kalsa "aslanım, helal olsun bizi ilgilendirmez" der susarım. Ama kabadayı gibi hakkında her yazana çizene racon kesiyor. Medyayla mı ilgilenecek, oyunuyla mı!

Az önceki iletimde belirttim pek dikkatini çekmemiş. Burası Türkiye. Herkes diken üstünde, davul gibi gerilmiş bir toplumuz. Demokratik değiliz; devlet geleneğimiz altüst durumda. Şunu demeye getiriyorum. Devamlı siyasi mesajlar veren bir çocuk. Türkiye'de ünlü bir insanın ağzından çıkan en ufak politik söz gündem olur, günlerce tartışılır. Yıpratırlar, üzerler adamı. Hangi kesim olursa olsun. Sistem oturmuş, herkesin hukuka ve demokrasiye güveni olsa; her kutup karşıdaki için tehdit olmasa kimin ne dediği kimin neye inandığı önemli olmazdı. Bu çocuk susmuyor. Her şeye burnunu sokuyor. Saldırıya uğruyor ve o saldırılara cevap vererek ortam daha çok geriliyor.

Cenk Ergün'ün Arda konusunda ne dediği umurumda değil; taraftarın ben Arda'yı isteyeceğini sanmıyorum. Ne değişti ki... Taraftar Hala istemiyor. Bir kamuoyu yoklaması yapılsın. Arda Turan'ın gelmesini isteyenler %30'un üzerine çıkmayacaktır. Arda'yı özel hayatı değil taraftar gönderdi diyorsun.

Bu konuda bir arkadaşın yazdığına katılıyorum. Arda Turan Galatasaray için değil; kendi yolunu yapmak için geliyor. Bir söyleşisini okuduğumda ileride ısrarla Galatasaray başkanı olabilme, TFF başkanı olabilme planlarını kurduğunu söylemişti. Henüz Atletico Madrid'te kariyerinin zirvesindeyken. Aklının nerelerde olduğunu görebiliyor musun!

Arda Turan: İleride Futbol Federasyonu Başkanı olmak istiyorum

Son düzenleme:
Kafasını sadece futbola verse gelmesine karşı çıkmam lakin gelirse Selçuk ile beraber çetecilik oynaması ve sürekli magazine malzeme olması yüzünden çok da sıcak bakmıyorum bu duruma.

verirse ederse neden hep farazi şeyler üstünden gesin diyorsunuz bu ardanın piskolojik sorunları var bu alenen ortada birşey senelik 5 mio verip bu riski almaya değer mi? gelse şampiyon filanda yapmayacak hani

Arda bu takımdan giderken seveni vardı sevmeyeni vardı ama zamanla o yavşak gülüşü, yılışıklığı, Acun abisi ile kankalığı, din Allah kitabı ağzından düşürmeyip karı kız peşinde koşturması ile kendinden tiksindirdi.

Arda Galatasaray'a gelmemeli, gelmesi teklif dahi edilmemeli. Gitsin Acun abisi ile konuşsun Aziz'in Şikebahçesinde emekli olabilir.

Usta herkes yıllığından dem vuruyor.
Bonservisini kim ödeyecek bu adamın ?
Çok iyi bir takım kurmuşssunuz içine zehir mi katacaksınız ?
Adam Selçuk kankisiyle hemen nüfuz edebilir her yere.

Üst Alt