Galatasaraylı Fatih Resmen Yuvasına Döndü! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaraylı Fatih Resmen Yuvasına Döndü!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2013'ün son aylarında giderken gözlerim dolmuştu, hem sana hem de yönetime sinirlenmiştim. nasıl olur da gururun yüzünden bu takımı yalnız bırakırsın diye gönlümüzü kırmıştın. ama sen fatih terim'sin işte giderken nasıl gözlerimi doldurduysan gelirken de böyle gözlerimi doldurursun. insan kardeşinden ne kadar kötülük görürse görsün o her zaman "kardeş"tir ya sen de benim için öylesin imparator. sen yokken çok şeyler değişti, ayaklar baş oldu. senin gelişin değil gelmeden esen bu rüzgarın bile şimdiden ite köpeğe korku saldı.

elini kalbine koyduğunda bu taraftarın sevgisini ve desteğini yine hisset hocam. bizi zamanında ne kadar üzsen de hisset.

Akşam saatlerinde bir araya gelen Dursun Özbek ve Fatih Terim el sıkıltı Para ve süre görüşmede konuşulmadı. Özbek bu detayları yarın kendisi açıklayacak Terim yarın antrenmana pazar günü de takımının başında Göztepe maçına çıkacak

Gama

Güzel haber. Umarım milyonlarca taraftarın umutları imparatorla birlikte güzel sonuçlara neden olur.

Uzun zaman sonra doğru bir hamle yapıldı kulüpten ama devre arası kesinlikle takviye yapılması lazım.

Birde transfer dönemine Terim ile gidecek olmamış çok iyi oldu.

İşte bu beeee

Hocammmmmmmmmmmmm

28aabc45752cacc276f4ed582fef874d.gif

Burdada sormak isterim suanki yönetimin böyle bir karar verme hakki varmi yönetim düsmedimi secim karar ile? birde fatih terim yüzde yüz garanti almis olmasi gerek diger baskan adaylarindan senle devam ederiz diye yoksa girmezdi böyle bir ise

Allahım golll.
Zamanında kendisini çok eleştirmeme rağmen yerinde bir karar.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Lan ekside okudum biri goygoy geciyor sandim kapa girilmiyordu.
İste bu lan dursun hiyari 3 yillik surecte yapabildigi en dogru hamleyi yapti simdi ikinci dogru hamle iyi yapip seçilmemeyi başarırsan seninle olan defterimi ben kaparim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt