Galatasaraylı Fatih Resmen Yuvasına Döndü! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaraylı Fatih Resmen Yuvasına Döndü!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dursun Özbek: "Galatasaray yarın öğle saatlerinde Fatih Terim ile sözleşme imzalayacak. Galatasaray camiasına hayırlı, uğurlu olsun. [Evren Göz / NTV Spor]

Şampiyonluklar yolunda çok değerli bir hamle. En az 3 üst düzey transfer de bekliyorum. Fener deplasmanı dışında müthiş bir fikstür de var elimizde. Sene sonu şampiyon olacaz. Dursun özbek bu sene doğruları yaptı sene basında iyi transferler şimdi de hocayı getirdi ona da tebrikler.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Açıkçası ben ümitli değilim bu hamleden, iki tarafta zor durumda ya birlikte batacaklar ya birlikte kurtulacaklar, bu kadar stresli bir durumda kırılma anlarını atlatabileceğimizi sanmıyorum. Neyse en azından pozitif yanından bakacak olursak Terim tekrar hayatımızda olmaz ve gelen hocaların Terim gibi bir problemi olmaz. Hayırlısı olur bizim için umarım. Terim birileri istedi diye sözleşmem yapmam noktasından, Özbek istedi diye sözleşme yapma noktasında nasıl geldi diyeceğim de öncesinde Demirören var zaten alışmıştır sanırım.

ctesi öğlen 1-2 gibi yap şu imza törenini... Hatta biletleride 5 lira yap.. Dolduralım stadı be kardeşim..

Bir kere de kiyin paraya alin kac paraysa

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Açıkçası ben ümitli değilim bu hamleden, iki tarafta zor durumda ya birlikte batacaklar ya birlikte kurtulacaklar, bu kadar stresli bir durumda kırılma anlarını atlatabileceğimizi sanmıyorum. Neyse en azından pozitif yanından bakacak olursak Terim tekrar hayatımızda olmaz ve gelen hocaların Terim gibi bir problemi olmaz. Hayırlısı olur bizim için umarım. Terim birileri istedi diye sözleşmem yapmam noktasından, Özbek istedi diye sözleşme yapma noktasında nasıl geldi diyeceğim de öncesinde Demirören var zaten alışmıştır sanırım.

iki tarafin da son kursunu , basari gelir mi gelmez mi bilemem ama son atis bu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt