Game Pass, PS Plus, Epic Games İndirim Duyuru Başlığı - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bugün epic games store bedava oyun serisinde tropico 5 var güzel bir ada yönetme oyunu tavsiye ederim. oyunun açıklamasında zaten diktatörlük simülasyonu olarak geçiyor eğlenceli bir oyun diyebilirim.

bir "ada"yı diktatör olarak yönetiyorsun cities skylines tarzı ama diktatörsün ve daha fazla aksiyon var diyebilirim oyun için :d

oyunun kendini açıklaması bu şekilde;
Eleştirmenlerden olumlu yorumlar alan popüler "diktatörlük simülasyonu" serisinin yeni oyununda Tropico ulusunun adasına geri dön. Hanedanlığını koloniler döneminin başından 21. yüzyıla kadar yönet, gelişmiş ticaret mekanikleri, teknolojiler, bilimsel araştırmalar, keşif gibi yepyeni mücadelelere gir ve Tropico tarihinde ilk kez 4 oyuncuya kadar ortak ve rekabetçi olarak ÇOK OYUNCULU oyna.

Epic Games Store günün ücretsiz oyununu almayı unutmayın!

1608741127562.png

Beyler steam de neler var guzel guzel
Halo the master chief gordum
Hayatimda hic halo oynamadim ama oynayanlar xbox fanboylari cok seviyo. Asli var mi?

60₺ kupon ile birlikte 164₺ güzel bir fırsat FM severler için.

1608830487594.png

Çok güzel bir oyun. Mutlaka bakın.

Türkçe yaması da mevcut;

1608912104781.png

Çok güzel bir oyun. Mutlaka bakın.

Türkçe yaması da mevcut;

Ekli dosyayı görüntüle 105863

ÇOK iyi oyun kesinlikle alın renktaşlar

edit: ücretsiz eklentileri mevcut oyunun onları da almayı unutmayın.

Monster Hunter World tüm dlcleriyle alasım var. Oynayan var mı, sarar mı tek başıma? Ayrıca türkçe yama nette bulamadım ama var oldugu söyleniyor
Türkçe yaması mevcut değil, iptal olmadıysa devam eden çevirisi var diye biliyorum.. Türü seviyorsanız çok güzel bir oyun ama arkadaşlarınızla oynamanın tadı çok daha başka olacaktır, tek başınıza bir yerden sonra sıkabilir. Ben çok oynayamadım sıkıldım. Para vermeden denemek isterseniz benzer yapıda Dauntless var, ücretsiz bir oyun. Ona bakabilirsiniz, sıkılmam derseniz çok çok daha kalitelisi olan MHW alır eğlenmenize devam edersiniz. :hat:

Üst Alt