Gaziantep FK Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gaziantep FK Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Semih sağ bek sanırım. Ya da 3’lü defans var.

Morutan forvet arkası olur artık umarım. Sağ kanattan alın artık şu çocuğu.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Beklerin ikisi de yok. Onun dışında mantıklı kadro. Pulgar’ın maç eksiği var ama bu oynatılmadan da toparlanacak bir şey değil. Maç eksiği olan adamı kiralık olarak almak ayrı aptallık. %50’sine ulaşsa Taylan veya Berkan’dan formayı almaya yeterli olur ama kiralık adamla zaman kaybetmek istemiyor belli ki torrent

Yahu arkadaş sokayım rotasyonunuza..
Her zaman söylerim üç,beş kişi dışında kimi oynatırsan oynat farketmez.Ama arkadaş formda olan takımı oynatta seri yapalım.bıktırdınız arkadaş.Bu teknik adamlara ne söylesen boş.

Bırak arkadaş şu ligde seri yapalım seri..
Yemin ederim şu kadroları terim çıkartsaydı burada neler söylenirdi tahmin bile edemiyorum..

Al terimi vur torentte.Zaten klübün başında ne başkan var ne yönetim.taraftar hepsinden daha iş bilmez.

Bu adamların yapacağı transferdende hiçbir halt olmaz.

Yahu arkadaş sokayım rotasyonunuza..
Her zaman söylerim üç,beş kişi dışında kimi oynatırsan oynat farketmez.Ama arkadaş formda olan takımı oynatta seri yapalım.bıktırdınız arkadaş.Bu teknik adamlara ne söylesen boş.

Bırak arkadaş şu ligde seri yapalım seri..
Yemin ederim şu kadroları terim çıkartsaydı burada neler söylenirdi tahmin bile edemiyorum..

Al terimi vur torentte.Zaten klübün başında ne başkan var ne yönetim.taraftar hepsinden daha iş bilmez.

Bu adamların yapacağı transferdende hiçbir halt olmaz.

pva, nelsson, marc, taylan, berkan, emre, kerem

7 herif sürekli oynuyor ztn rtsh. semih zorunluluktan oynuyor. başka kim oynamalıydı sana göre

Beklerin ikisi de yok. Onun dışında mantıklı kadro. Pulgar’ın maç eksiği var ama bu oynatılmadan da toparlanacak bir şey değil. Maç eksiği olan adamı kiralık olarak almak ayrı aptallık. %50’sine ulaşsa Taylan veya Berkan’dan formayı almaya yeterli olur ama kiralık adamla zaman kaybetmek istemiyor belli ki torrent
Bize gelmeden 3 gün evvel milli takımında oynayan adamın nasıl maç eksiği oluyor ben de bunu anlayamadım. Zaten ilk maçtan notunu vermistim sağolsun sonrasinda da beni yanıltmadı. Geldiği gibi gider.

Skordan bağımsız söylüyorum. Yeneriz yeniliriz falan ama sakat değilse bekler rotasyona girmemeli. Heleki bizim durumdaki bir takım için. Neyse yine sinir strese olacağız bir şekilde. Yenerler diye umalım artık.

Semih ten sağ bek çıkmaz diye düşünüyorum. Umarım yanılırım. Ofansif olarak etkisiz bir sağ bek ile atak yapma şansımız çok az olur.

Üst Alt