Geçmişte Yapılmış 25 İdam Şekli (+18) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Geçmişte Yapılmış 25 İdam Şekli (+18)

Cevap: Geçmişte Yapılmış 25 İdam Şekli (+18)

şimdi ben bu resimlere baktığımda bu ölüm sahneleri gözümde az çok canlanıyor ama her seferinde gözlerimi kısıyorum başımı çeviriyorum sanki gerçekten karşımda oluyormuş gibi tüylerim ürperiyor

herşeyin onurlusundan yanayım. ölümünde onurlusundan yanayım onursuzca hata yapanlara bile

202.jpg

Bunu anlamadım.

Ellerine bunu bağlayıp,üzerine de kaşıntı tozu döküp kaşıdıkça kendinimi parçalayacak ne ?

Çinlilerin de çok ilginç işkence/idam şekilleri varmış...

İdam edilecek kişinin -başka bir vücut bölgesini de olabilir ama- kafasını galiba, belki de kafatasını kesiyorlar ve bundan sonra kestikleri bölgeye bi miktar tuz koyuyorlarmış. Bu da yetmez gibi bir de bunu keçilere yalatıyorlarmış..

Diğer bildiğim bir yöntemde de idam edilecek kişi ayaklarından tavana asılıyor, topuğundan fazla büyük olmayan bi yara açılıyormuş. Ve bu şekilde ölmeye sebep verecek miktarda kan kaybı olana kadar bekliyorlarmış..

Başka bir yöntemde de adamın saçlarını tamamen kesiyorlarmış. Ufak ve 4 yanı duvar olan bi odaya hapsediyorlar adamı ve adam orada bir sandalyeye bağlı olarak duruyormuş. Tepesinden birer birer su damlatıyorlarmış ama bu damlaların ritmi hep farklıymış. Belirli aralıklarla değil yani. Bu şekilde işkence yapılan kişi deliriyormuş, sonradan ölüyor muydu öldürüyorlar mıydı tam hatırlayamıyorum.

Son yazdığım yöntem çok ilgimi çekmişti...

Çinlilerin de çok ilginç işkence/idam şekilleri varmış...

İdam edilecek kişinin -başka bir vücut bölgesini de olabilir ama- kafasını galiba, belki de kafatasını kesiyorlar ve bundan sonra kestikleri bölgeye bi miktar tuz koyuyorlarmış. Bu da yetmez gibi bir de bunu keçilere yalatıyorlarmış..

Diğer bildiğim bir yöntemde de idam edilecek kişi ayaklarından tavana asılıyor, topuğundan fazla büyük olmayan bi yara açılıyormuş. Ve bu şekilde ölmeye sebep verecek miktarda kan kaybı olana kadar bekliyorlarmış..

Başka bir yöntemde de adamın saçlarını tamamen kesiyorlarmış. Ufak ve 4 yanı duvar olan bi odaya hapsediyorlar adamı ve adam orada bir sandalyeye bağlı olarak duruyormuş. Tepesinden birer birer su damlatıyorlarmış ama bu damlaların ritmi hep farklıymış. Belirli aralıklarla değil yani. Bu şekilde işkence yapılan kişi deliriyormuş, sonradan ölüyor muydu öldürüyorlar mıydı tam hatırlayamıyorum.

Son yazdığım yöntem çok ilgimi çekmişti...

İdama nasıl karşı çıkıyorsunuz anlamıyorum. Ha böyle ufak tefek suçlara olmamalı ama Öcalan ve onun gibi olan şerefsizleri ülkemizde beslemek hoşunuza mı gidiyor? En acı vereni Öcalan'a yapılsa, üzülecek biri var mı?

alan parker filmiyse buyuk ihtimalle izleyenleri uyutmaya yonelik bir film olabilir. midnight express lesti mesela. mississipi burning de aktoring disinda vasatti.

The Life of David Gale harika filmdir.İzle bence.Öyle sıkıcı bir film değildir o konuda şüphe olmasın.

ben bununla ilgili kitap okumustum ,Araplar mesela dazlak kafaya deve iskembesi geciriyor gunesin altinda kafana yapisiyor o sonra saclarin beynine dogru uzamaya basliyor ve feci bas agrisiyla olum ; daha neler var neler keske en vahsi hayvanin eline dussem de insanoglunun insafina kalmasam dersiniz.

Sakin ol champion :D

Üst Alt