Geçmişte Yapılmış 25 İdam Şekli (+18) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Geçmişte Yapılmış 25 İdam Şekli (+18)

Cevap: Geçmişte Yapılmış 25 İdam Şekli (+18)

kafamı atıyo aslan bana:D aslan yemeye önce mide tarafından başlar ve o sırada sen hala yaşıyor olursun ağızları senin bağırsakları ile dolu ağaşıya sarkmış böööööö

olm herifin avcu pencesi senin kafandan buyuk, bi koydummu yarar ortadan ikiye. 2 darbeyle su aygırını seriyor yere, seni oldurmek icin beklemez bile bi saniyesini alır toplam

Lions_Attack_Safari-1.jpg

anlatabiliyommu

14 ve 25 ne öyle tam bir felaket idam gerçekten ya asılma yada silahla olmalı diğerleri insanlığa sığmaz gerçekten.

o avını etkisiz hale getirmek için ama yemeye genellikle karın bölgesinden başlar. düşün aslan seni karnını ısırıyor parçalamaya çalışıyor ve sen o sırada acı içinde ölmeyi bekliyorsun:asd:

Etkisiz hale getirmek için değil öldürmek için. Benim bildiğim avı ölmeden yemeye başlamaz aslanlar.

Birde şöyle birşey vardı.

Idam edilecek kişi kısa bir kova üzerine oturtulur, kovaya fareler konur. Kova alttan ısıtılır. Sıcaktan kaçmaya çalışan fareler idamlık kişiyi alttan alttan delerek dışarı çıkmaya çalışır.

Birde şöyle birşey vardı.

Idam edilecek kişi kısa bir kova üzerine oturtulur, kovaya fareler konur. Kova alttan ısıtılır. Sıcaktan kaçmaya çalışan fareler idamlık kişiyi alttan alttan delerek dışarı çıkmaya çalışır.

adam kalkip gidemiyor mu

25 ne öyle yahu? Insanı canlı canlı ortadan ikiye ayırmak hangi manyak zihnin ürünüyse artık...

şu 23 nolu resimde nasıl bir idam oluyor lan birtek onu anlamadım.

edit:pardon arkadaşlar yanlış anons:D 22 nolu resimi dicektim.

4 at iki kola iki bacağa bağlı 4 ayrı istikamete koşuyorlar. Ortada da baltalı bir adam var sanırım o da ortadan kesiyor. Net 6 parçaya ayrılıyor yani.

Üst Alt