Haber - Gedson Fernandes'den Galatasaray'a Like! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Gedson Fernandes'den Galatasaray'a Like!

8 numara dediğin adam skorer olmalı Oliveira Kadıköy'de maçın kilidini açtı ne kadar iyi olursa olsun skorer değil büyük takımda yetmez. Onu da yapıyor olsa zaten süper lig değil en iyi liglerden birinde olurdu.
Geçişlerde çok işimize yarardı aslında gol at dersende atar bu arada bjk orta saha hamallığı yaptırıyor genelde buna o yüzden skorer değil bence.

Geçişlerde çok işimize yarardı aslında gol at dersende atar bu arada bjk orta saha hamallığı yaptırıyor genelde buna o yüzden skorer değil bence.
Ben Oliveira tarzını daha çok seviyorum Selçuk İnan'a benzetiyorum oyun sıkıştığı zaman geçiş yerine 50-60 diyagonal pas atan futbolcular her zaman büyük takımı rahatlatıyor. Gedson skoru aldıktan sonra iyi iş yapar ama öncesinde 0-0'ı bence Oliveira ile daha iyi oynanır.

8 numara dediğin adam skorer olmalı Oliveira Kadıköy'de maçın kilidini açtı ne kadar iyi olursa olsun skorer değil büyük takımda yetmez. Onu da yapıyor olsa zaten süper lig değil en iyi liglerden birinde olurdu.

Aynen oyle. Ben bu nedenle Berkan falan tutmuyorum fazla. Kosuyormus vs.. Abi skora katki yok, deneme yok. Sut cekmiyor, asist zaten hak getire (gecen sene icin bunlar bu arada)... Galatasaray burasi. Oliviera, bilinen problemleri disinda, gayet iyi ve ideal referans oyuncu. Daha iyisi olur muydu, bulunur muydu ? elbette ama sartlar olusmamissa, eldeki isim olarak gayet iyi is cikariyor.

Aynen oyle. Ben bu nedenle Berkan falan tutmuyorum faxla. Kosuyormus vs.. Abi skora katki yok, deneme yok. Sut cekmiyor, asist zaten hak getire (gecen sene icin bunlar bu arada)... Galatasaray burasi. Oliviera, bilinen problemleri disinda, gayet iyi ve ideal referans oyuncu. Daha iyisi olur muydu, bulunur muydu ? elbette ama sartlar olusmamissa, eldeki isim olarak gayet iyi is cikariyor.
Berkan 6'da yeterli ama 8 olmak istiyorsa pas kalitesini çok yükseltmesi lazım takımda her zaman baskı anında oyunu yönetebilen bir komutan lazım o da Oliveira kadıköy de hem gol attı hem de fener 5-6 oyuncuyla orta alanda basarken oyunu inanılmaz açtı ara paslarıyla takımı yönlendirdi. Eğer skorer olmazsa bu sefer yük ön bölgeye biniyor o zaman da takım bir noktadan sonra patlıyor.

Berkan 6'da yeterli ama 8 olmak istiyorsa pas kalitesini çok yükseltmesi lazım takımda her zaman baskı anında oyunu yönetebilen bir komutan lazım o da Oliveira kadıköy de hem gol attı hem de fener 5-6 oyuncuyla orta alanda basarken oyunu inanılmaz açtı ara paslarıyla takımı yönlendirdi. Eğer skorer olmazsa bu sefer yük ön bölgeye biniyor o zaman da takım bir noktadan sonra patlıyor.

Bugun ki macta da, her ne kadar biraz kotu oynamis olsada, macin 80-sonu arasinda iki uc kritik pasi var. Takimi ataga cikarack, rakibin guardini dusurecek paslar atti, oyunun yonunu degistirdi. Bir de dedigim gibi, sut/gol deniyor bunlar onemli ozellikler. Gedson'da boyle degil Berkan'da ki mutabikiz, Berkan en fazla 6 olur ki onda da eksigi var hala.

Bugun ki macta da, her ne kadar biraz kotu oynamis olsada, macin 80-sonu arasinda iki uc kritik pasi var. Takimi ataga cikarack, rakibin guardini dusurecek paslar atti, oyunun yonunu degistirdi. Bir de dedigim gibi, sut/gol deniyor bunlar onemli ozellikler. Gedson'da boyle degil Berkan'da ki mutabikiz, Berkan en fazla 6 olur ki onda da eksigi var hala.
Bugün pas tercihleri kötüydü maçın sonlarında halen rakibe ön alanda pres yapıyordu 12 km'ye yakın koşmuştur. Değerli bir oyuncu kıymetini bilmek lazım.

Bizim Yunus da Samet Akaydın'ın fb postunu beğenmişti adanadan arkadaşı diye

Aklima geldi Alanya'daki Leroy Fer de bizim Hollandalilarin postlarini begenip duruyordu bir aralar.

Millet niye bu kadar tantana yapiyor anlamiyorum acikcasi, postun icinde gönderme falan olmadigi müddet fotoya like atti diye oyunculara laf etmek gereksiz bos isler bence.

Üst Alt