Haber - Gedson Fernandes'den Galatasaray'a Like! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Gedson Fernandes'den Galatasaray'a Like!

Çok istedim gelmesini ama Oliveira olur muydu Gedson'u devre arası alsaydık bence olmazdı gibi.İkisi arasından da her türlü Oliveira'yı isterdim.

ne gedson sevdasıymıs yav,Allah baska bi bag kurcagınız futbocu nasip etsin de bizde izleyin hep

Çok abartılan bir topçu maalesef. Bizimkiler neden hala böyle ben de anlamış değilim. 😂 Bu ligden orta sahaya isteyeceğimiz tek topçu Bakasetas'tır. Mevki olarak aynı olmadıklarını biliyorum. İlla objektif takılacaksak diye diyorum. Tek başına "skorer de" katkılarla ts'yi her maç sırtlıyor.

Aynen oyle. Ben bu nedenle Berkan falan tutmuyorum fazla. Kosuyormus vs.. Abi skora katki yok, deneme yok. Sut cekmiyor, asist zaten hak getire (gecen sene icin bunlar bu arada)... Galatasaray burasi. Oliviera, bilinen problemleri disinda, gayet iyi ve ideal referans oyuncu. Daha iyisi olur muydu, bulunur muydu ? elbette ama sartlar olusmamissa, eldeki isim olarak gayet iyi is cikariyor.

Berkan’ın şutları fena değil aslında cesaret etse atar ama kaçırdı mı yuhalamaya hazır bir tayfa var

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt