Gedson'un Sözleşme Durumu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gedson'un Sözleşme Durumu

Arkadaşlar Dursun Özbek'in Terim'i tekzib etmesi ve Erden Timur'u açıklamasıyla kendsine karşı biraz daha yumuşamış bulunuyorum. Eğer @Hakan Motz renkdaşımızın dediği gibi böyle bir imkan mevcutsa tüm renkdaşlarımı Gedson seferberliğine davet ediyorum. Buradan yangın yaparak Gedson ve Beka Beka'nın alınmasını ve ortasaha göbeğinin evladiyelik olarak çağ atlamasının önünü açmaya çalışalım. Bu ikiliyi Erden Timur sponsorluğunda getirecekse geçmişteki tüm falsolarına rağmen ben Özbek'e tamam derim. Gedson kırmızı çizgimizdir.

10m euro goturursen, alirsin.

10m euro goturursen, alirsin.
Şu şartlar altında böyle kritik bir oyuncuya bu parayı vermeyen bizden değildir. Sayın Erden Timur Beyfendi'yi bu transferi yapmaya ve gönlümüzü fethetmeye davet ediyorum.

Beka Beka - Gedson ortasahası şampiyonluk demektir. Hele bir de beyni olan bir ofansif ortasaha da eklenirse olabilecekleri hayal bile edemiyorum. Torrent'e Berkan - Taylan yerine bu ikiliyi versen o da şampiyonluğa oynar ki bu ayrı bir mesele.

Boktan anlasma. CL yokken, 10 milyon euro verecek lüksümüz yok. Bence sampiyon olsak bile Gedson icin 6-7 den fazla verilmesine karsiyim.
Düşüncene saygı duymakla beraber katılmadığımı belirtmek istiyorum. Bilinmedik bir oyuncuya 10 milyon verelim dense bunu bende istemem ama Gedson'un neler yapabildiğini hepimiz gördük ve çok iyi biliyoruz. En büyük ihtiyacımız 6 ve 8 bölgesiyken böyle bir oyuncuyu hele birde Bjk ye kaptırmak olacak iş değil.

Satılması muhtemel oyuncularımız varken ve hatta Erden Timur gibi bonkör bir Galatasaraylıyı bulmuşken bu transferi yapmamak olmaz. Beka ve Gedsonu 16 milyon Euro'ya almak dibe batmak değil dipten sıçramanın yoludur. Mevcut şartlarda ve mevcut kadroyla önümüzdeki senelerde şampiyon olabileceğimiz düşünüyor musunuz? Bu bir paradoks gibi eğer doğru adamları almazsak şampiyon da olamayız ve böylelikle Avrupaya da gidemeyiz.

Bu anlaşmayı tam olarak anlayıp çözen arkadaşlar açıklayabilir mi mevzuyu acaba.
Hatırlarsın İrfan'ı istediğimiz zaman yüksek pay verelim, sonra satmayız muhabbeti yapıyorduk. Benfica'da bunu düşünüp; siz hiç satmazsınız demiş olacak ki bir madde eklettirmiş. Demiş ki, eğer 10 milyon ve üstü teklif gelirse benim onay vermem durumunda senin söz hakkın yok, satış gerçekleşir. Yani Benfica ile 10 milyona anlaşman durumunda Jk'nin satmıyorum deme şansı yok. Jk'de 6,5'a aldığı oyuncudan hiç oynatmadan 5 milyona elden çıkarıp, zarar etmek durumunda kalıyor. Benfica'da jk'den 6,5; senden 5 ve rize'den 1,5 -konuşulan- kazanmış oluyor. Böylelikle ilk istediği rakamlara satmış oluyor.

10'a bırakırsa Benfica 11 kazanmış olur. Bjk de 5 kazanmış olur. Ben öyle anlıyorum.
Renkdaş eğer durum ilk mesajdaki gibiyse Bjk henüz ödeme yapmadığı için birşey kazanmış olmuyor. Vadettiği 6 miyon yarım bonservis için ama ödemesi yok. Bu yüzden biz 10 verdiğimizde Bjk eksi bakiye olduğu için para alamıyor. Sıfıra sıfır elde var sıfır yani. Dediğim gibi eğer durum böyleyse 10 milyon Euro kasa kolaylığı yapılıpta Gedson alınırsa asrın transferini yapmış ve atın intikamını izlemiş oluruz. Haydi Erden Timur yap bunu lüften yap.

Yanlız Jesus'un feneve gelmeside pis koku veriyor bu konuda ama heralde gedson kendisini hiç oyantmamış adamı özlememiştir herhal

Yanlız Jesus'un feneve gelmeside pis koku veriyor bu konuda ama heralde gedson kendisini hiç oyantmamış adamı özlememiştir herhal
Başarılı ama her sene takım değiştiren biri

Ali Koç, Fb-Ts kavgası başlattığına göre kollama ve kupa garantisini cebine koymuş olabilir lakin tiyatro liginde oyun bozabilecek tek takım Galatasaray'dır. Başkan Dursun Özbek, orta sahada Taylan Antalyalı ve Cicaldau ile o iş zor ama... Format atmamız şart.

Üst Alt