Geleneksel Beyin Fırtınası-27 l 11 Eylül Komplo Teorisi mi...? Değil mi...? - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Geleneksel Beyin Fırtınası-27 l 11 Eylül Komplo Teorisi mi...? Değil mi...?

Cevap: Geleneksel Beyin Fırtınası-27 l 11 Eylül Komplo Teorisi mi...? Değil mi...?

Gerçek klipten bahsediyorum.Öyle 3 bin kişi tarafından izlenen ILLUMİNATİ GERÇEĞİ!!!111BİRBİR kliplerinden değil.

[video=youtube;t5Sd5c4o9UM]https://www.youtube.com/watch?v=t5Sd5c4o9UM&ob=av2e[/video]

Her yerde gösterilen,yeni klip.130 milyon kere izlenmiş.Ekleme çıkarma yok.

genelde subliminal mesajları çaktırmadan verirlerdi

bu ya acemice yapılmış, ya da gizleme gereği duymamışlar artık

2. seçenek daha yüksek ihtimalli gibi görünüyor

anlık kareler şarkıyla, kliple, konuyla uzaktan yakından alakalı değil

Cevap: Geleneksel Beyin Fırtınası-27 l 11 Eylül Komplo Teorisi mi...? Değil mi...?

Rihanna umbrella dan;

Rihanna-UmbrellaBaphomet+%25281%2529.jpg

H.g baphomet abi(sikko terk :D )

Ne kadar sanatsal yaaa

İzledim tüm belgeseli. Ve kusura bakmayın ama

DELİ SAÇMASI!!!!

Şuna ancak bilgisi zayıf,birşeyleri yeni yeni öğrenen ve öğrendiği şeylerle aslında çok büyük şeyler başarmış gibi hisseden egoist insanlar inanabilir.Kusura bakmayın.

DELİ SAÇMASI!!!!

Şuna ancak bilgisi zayıf,birşeyleri yeni yeni öğrenen ve öğrendiği şeylerle aslında çok büyük şeyler başarmış gibi hisseden egoist insanlar inanabilir.Kusura bakmayın.
Yahu arkadaşım şaka mısın sen? Deli saçması diyince,sen dedin diye deli saçması mı oluyor o şey anlamadım? Neden deli saçması? Mantıklı açıklama istedim önceki verdiğim videolara 1000. kişide olduğu gibi cevap veremedin.Şu resmin neden bu şekilde olduğunu açıkla,rihannanın boyunun neden photoshop ile uzatıldığını açıkla,o kliplerin arasına neden semboller yerleştirildiğini illuminati ile ilişkilendirmeden açıkla.Hayır madem inanmıyorsun,inanmamanın bir sebebi olmalı değil mi?

genelde subliminal mesajları çaktırmadan verirlerdi

bu ya acemice yapılmış, ya da gizleme gereği duymamışlar artık

2. seçenek daha yüksek ihtimalli gibi görünüyor

anlık kareler şarkıyla, kliple, konuyla uzaktan yakından alakalı değil

Subliminal mesajlar sandığın gibi birilerini ele geçirmek için filan yapılmazlar.Tüketimi arttırmak amaçlı kullanılan şeylerdir.Örneğin filmlerde görünür patlamış mısır ye ve kola iç gibi.Açık açık subliminal mesaj verildiğini düşünmek nasıl bir kafa yapısı? Öyle subliminal mesaj mı olur?

Ne saçmalaması.Sabahtan beri birbirinizle sıçıp sıvıyorsunuz afedersiniz farkında değilsiniz.

Ne illuminatisi ya? Vakti zamanında dini zırvalara karşı oluşturulmuş bir oluşum sırf dine karşı olduğu için bu kadar büyütülüp itin bitarafına sokuldu.Ne oldu? Kim ne yapabiliyor? Bırakın artık şu komplo teorilerini ya.Size karşı bir saldırısı olanı zaten farkeder tepelersiniz.Birisi arkanızdan iş çevirdiğinde onu bulup tepeleyemiyor musunuz? Daha ne diye yaşıyorsunuz o zaman?

haydi kendi seviyene daha uygun bir foruma

Yahu arkadaşım şaka mısın sen? Deli saçması diyince,sen dedin diye deli saçması mı oluyor o şey anlamadım? Neden deli saçması? Mantıklı açıklama istedim önceki verdiğim videolara 1000. kişide olduğu gibi cevap veremedin.Şu resmin neden bu şekilde olduğunu açıkla,rihannanın boyunun neden photoshop ile uzatıldığını açıkla,o kliplerin arasına neden semboller yerleştirildiğini illuminati ile ilişkilendirmeden açıkla.Hayır madem inanmıyorsun,inanmamanın bir sebebi olmalı değil mi?

Neden açıklayayım? Az oku öğrenirsin zaten :) Bırak 3 kuruşa hazırlanan boktan belgeselleri de az araştır illuminati neymiş.

Bahsettigin sey saldiridan maksimum kari elde etmeye calismasi ve elde etti. Politik olarak korku yaratmasinda kendi halkinda ( ordan halkin destegini kazanma ), Afganistan'a girme vs. vs. oldu. Sonucta politika herseyden maksimum kari elde etmeye calisir. Bu olaydan maksimim kari elde ettiler. Karalar falan baglamazlardi. Bir olay gelistiginde bu durumdan maksimum kar elde etmesi olayi kendi yaptigini gøstermez.

Mesala Ortadogu. Yeni dengelerde gene kar elde edecek. Cunku surece ve gelismelere iyi uyum sagliyorlar o konuda akilli politik manevralari var. Misir da eskiden de kar sagliyorlardi. Libya gene kar sagliyorlardi. Butunsel olarak demistim bunu. Bu manevra kabiliyetleri yeni surece ayak uydurmalari, birsey oldugunda o durumdan maksimum kari elde etmeye calismalari farkli bir sey bu onlardaki bu yetenegin ne kadar ustun oldugunu gøsterir. Bir sekilde olaylardan ya da surecten bu sekilde maksimum kar elde etmeleri onlarin bunlarin hepsini kendilerinin planladiklarini gøsteremez zaten isteseler de planlayamazlar.

biz de gösterir demiyoruz selen, başka kanıtlar sunarak bunu kuvvetlendiriyoruz zaten

ignore edin abiler ablalar

O kadar kitap niye yazilir Satriani?

O kadar insan kapitalizm, hegomanya, otorite vs. vs. uzerine niye yazar ve niye yillarini verir ve halen niye yillarini veriyor ve bu Illuminati ile Zeitgeist belgeselleri niye akademik dunyada cok fazla ilgi uyandirmiyor ? Onlar da kør onlarda magara icinde yasiyorlar degil mi ?

Evet ignore edin abiler ablalar bir belgesel ya da video ya da blog yazilari uzerinden dunyanin sirrina erdiklerini dusunenleri.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Neden açıklayayım? Az oku öğrenirsin zaten :) Bırak 3 kuruşa hazırlanan boktan belgeselleri de az araştır illuminati neymiş.
He tamam he sen süpersin,süper deham benim.Egoya gel ya,az oku öğrenmişmiş.Yanarım yanarım,sana cevap yazarken geçen zamanıma yanarım.Bu konu da sana verdiğim son cevabım budur.

He tamam he sen süpersin,süper deham benim.Egoya gel ya,az oku öğrenmişmiş.Yanarım yanarım,sana cevap yazarken geçen zamanıma yanarım.Bu konu da sana da son cevabım budur.

Ben süperim demedim ki.Herşeyi illuminatiye bağlıyorsan(müzik sektörünü bile) illuminatinin sadece adını biliyorsun demektir.

Oradaki ima artık komplo teorilerinin çığrından çıktığının bir göstergesiydi.Daha neyi tartışıyoruz tartışmayı kapayalım minvalinde bir laf değil.İyice saçmalanıyor farkında olmadan düşünecez diye.

seni düşün diye zorlayan yok

zaten düşünmeden de saçmalayabildiğini gösterdin

Abi adı illuminati olmasın ayşegül olsun selen olsen falan olsun,dünyayı yöneten güçlerin yaptıkları aktivitelerden konuşuyoruz,illuminati isminin bu kadar reklam olmasından dolayı da insanlar artık olumsuz yaklaşıyor,bu önemli.

Sinirlendim gercekten.

Hegomanya nedir toplum muhendisligi nedir ? Bu konularda arastirmalar nelerdir ?

Liberal kapitalizm nedir ? Senin Illuminati dedigine hegomanya ve burjuvazi diyen onlarca insan salak degil mi ?

Foucaultlar, Habermaslar, Hobsbawmlar, Althusserler, Wallersteinlar salak degil mi ?

Bu gercegi gøremiyorlar ya da gørememisler onlarca yil arastirma yapmalarina karsin degil mi ?

Yada daha mi øzune iniyorlar cogu seylerin hegomanya kavraminin, burjuvazi kavraminin, kamusal alanin bicimlendirilmesinin, toplum muhendisliginin?

Ya salak degil mi onca insan bu ise onlarca yillarini verenler. Bir blog yazilari uzerinden hayatin gercegine ulasiyoruz, sistemi falan herseyi anliyoruz o kadar basit yani bu isler.

DELİ SAÇMASI!!!!

Şuna ancak bilgisi zayıf,birşeyleri yeni yeni öğrenen ve öğrendiği şeylerle aslında çok büyük şeyler başarmış gibi hisseden egoist insanlar inanabilir
.Kusura bakmayın.

konuyla ilgili hiçbir fikrin yok

tezlerin aksini ortaya koyan hiçbir görüş sunmadın zira

sürekli bunların saçmalık olduğunu söylüyorsun ama hiçbir dayanağın yok

o deli saçması olduğunu söyledi ya, bu yeterli

Üst Alt