Geleneksel Beyin Fırtınası-27 l 11 Eylül Komplo Teorisi mi...? Değil mi...? - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Geleneksel Beyin Fırtınası-27 l 11 Eylül Komplo Teorisi mi...? Değil mi...?

Cevap: Geleneksel Beyin Fırtınası-27 l 11 Eylül Komplo Teorisi mi...? Değil mi...?

Subliminal mesajlar sandığın gibi birilerini ele geçirmek için filan yapılmazlar.Tüketimi arttırmak amaçlı kullanılan şeylerdir.Örneğin filmlerde görünür patlamış mısır ye ve kola iç gibi.Açık açık subliminal mesaj verildiğini düşünmek nasıl bir kafa yapısı? Öyle subliminal mesaj mı olur?

herhangi bir konuya senin kadar sığ bakan bir insan daha görmedim

subliminal mesajlar çok kuvvetlidir

ve hemen hemen her alanda kullanılabilir -ki zaten kullanılıyor-

Cevap: Geleneksel Beyin Fırtınası-27 l 11 Eylül Komplo Teorisi mi...? Değil mi...?

fb armasına dikkatli bakın beyler burda da bir sır var

3496.jpg

fb yi de illuminaticiler kurmuş olabilir mi ?

Ayık olun beyler biraz da bunu tartışalım

konuyla ilgili hiçbir fikrin yok

tezlerin aksini ortaya koyan hiçbir görüş sunmadın zira

sürekli bunların saçmalık olduğunu söylüyorsun ama hiçbir dayanağın yok

Neye dayandırıcam ya? Sen iki üçgen gördün diye seni ele geçirmeye çalıştıklarını ,dünya düzeni kurulmaya çalışıldığını iddaa et.Bende oturayım sana dakikalarca anlatayım yok kardeşim o öyle olmaz diye? Yok ya?

..

Arkadaşlar, fikirlerinizi karşısınızdakine hakaret etmeden anlatamıyorsanız, fikirlerinizde sorun var demektir.

Ben de anlatılan çoğu şeye inanmıyorum ama inanan insanlara laf etmek benim haddime değil.

Ne demiş Aşık Veysel;

Kim okurdu kim yazardı, Bu düğümü kim çözerdi, Koyun kurt ile gezerdi, Fikir başka başka olmasa.

Fikirlerinizi, başkalarının fikirlerine hakaret etmeden tartışın.

Sinirlendim gercekten.

Hegomanya nedir toplum muhendisligi nedir ? Bu konularda arastirmalar nelerdir ?

Liberal kapitalizm nedir ? Senin Illuminati dedigine hegomanya ve burjuvazi diyen onlarca insan salak degil mi ?

Foucaultlar, Habermaslar, Hobsbawmlar, Althusserler, Wallersteinlar salak degil mi ?

Bu gercegi gøremiyorlar ya da gørememisler onlarca yil arastirma yapmalarina karsin degil mi ?

Yada daha mi øzune iniyorlar cogu seylerin hegomanya kavraminin, burjuvazi kavraminin, kamusal alanin bicimlendirilmesinin, toplum muhendisliginin?

Ya salak degil mi onca insan bu ise onlarca yillarini verenler. Bir blog yazilari uzerinden hayatin gercegine ulasiyoruz, sistemi falan herseyi anliyoruz o kadar basit yani bu isler.

tamam arkadaş, ulaşma o zaman sen de

bu neyin ısrarıdır anlamak mümkün değil

He tamam he sen süpersin,süper deham benim.Egoya gel ya,az oku öğrenmişmiş.Yanarım yanarım,sana cevap yazarken geçen zamanıma yanarım.Bu konu da sana verdiğim son cevabım budur.

tam da bundan bahsediyoum işte

güzel güzel konuşurken, bir gereksiz gelip bütün konuyu berbat ediyor

Hakaret etmeden tartışmanız dileğimi yineliyorum.

Neye dayandırıcam ya? Sen iki üçgen gördün diye seni ele geçirmeye çalıştıklarını ,dünya düzeni kurulmaya çalışıldığını iddaa et.Bende oturayım sana dakikalarca anlatayım yok kardeşim o öyle olmaz diye? Yok ya?

Şuna zekice diyen insan zaten ne alıyor bende istiyorum ondan.

üçgenle alakalı ne bir resim paylaştım, ne de herhangi bir iddiamı buna dayandırdım

herkesi ve her şeyi kendi çerçevene sığdırmaya çalışmaya devam et

buradan sana ekmek yok

üçgenle alakalı ne bir resim paylaştım, ne de herhangi bir iddiamı buna dayandırdım

herkesi ve her şeyi kendi sınırlı çerçevene sığdırmaya çalışmaya devam et

buradan sana ekmek yok

Senin ekmeğine ihtiyacım yok.Unutma burası seninle benim sohbet pencerem değil.Hala bir forum

Üstelik sabahtan beri İlluminati diyen , subliminal mesajlar diyen siz değil misiniz? Resim paylaşmadınız diye bunlara itibar etmediğiniz manasını çıkarmamız mı gerekiyor?

Sirket ørnekleri Kennedy ørnekleri bak ordakiler senin bu ørneklerinin cok cok derinene gidip cikarsama yapip teoriler gelistirmis. Onlari da ignore edelim herkesi ignore edelim. Ohh ne guzel dunya akademik arastirmalari da kaldiralim bu konularda Illuminati hayatin sirrina erdik ya nasil olsa. Aydinlandik magaranin disina cikip gun isigini gørebildik en sonunda.

Moderatör tarafında düzenlendi:

O kadar insan kapitalizm, hegomanya, otorite vs. vs. uzerine niye yazar ve niye yillarini verir ve halen niye yillarini veriyor ve bu Illuminati ile Zeitgeist belgeselleri niye akademik dunyada cok fazla ilgi uyandirmiyor ? Onlar da kør onlarda magara icinde yasiyorlar degil mi ?

Evet ignore edin abiler ablalar bir belgesel ya da video ya da blog yazilari uzerinden dunyanin sirrina erdiklerini dusunenleri.
Elit kesimden illuminatiyi tartışmasını mı bekliyorsun selen? Yok artık :eek:

Yanlış anlama ama bence sende böyle büyük bir gücün varlığına inanmak istemiyorsun,o bahsettiğin kesim de egoları o kadar yüksek ki,böyle bir gücün varlığına inanmak istemiyor olabilirler,deli saçması diye kesip atabilirler.Aynen richard dawkins in,tanrının olma olasılığı,hiç hoş olmayan bir olasılık demesi gibi.

Adam tanrı üzerine kitaplar yazıyor ama tanrının olma olasılığını kabul etmek istemiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

hakaret veya küfür kullanmadım özgür bey

mesajlarımı niye editlediniz bilmiyorum

neyse benden bu kadar, yine konunun içine limon sıkıldı

Elit kesimden illuminatiyi tartışmasını mı bekliyorsun selen? Yok artık :eek:

Yanlış anlama ama bence sende böyle büyük bir gücün varlığına inanmak istemiyorsun,o bahsettiğin kesim de egoları o kadar yüksek ki,böyle bir gücün varlığına inanmak istemiyor olabilirler,deli saçması diye kesip atabilirler.Aynen richard dawkins in,tanrının olması hoş olmayan bir olasılık demesi gibi.

Elit kesim dedigin entellektueller ve akademisyenler herhalde. Burjuvazi egemenligini tartisiyorlar mi tartismiyorlar mi ? Tekeller ( aileler Illuminati gibi daha dogrusu Rockefeller gibi ) tartisiyorlar mi tartismiyorlar mi ? Yoksa tartisip onlar cok daha derine mi gidiyor ? Sorun Illuminati ( tekeller ) falan uzerine farkli tezler mi gelistiriyor ?

En buyuk guc orda duruyor iste burjuvazi, liberal kapitalizm. Aileler orda. Nasil kabul etmiyormusum gucu yoksa sadece farkli sekilde mi dusunuyorum ? Kim inanmak istemiyor guce?. Guc orda duruyor. Burjuvazinin gucudur, paranin gucudur, kapitalizmi zamaninda ilk ortaya atanlarin daha fazla uretirsek daha fazla øzgurlesiriz dusuncesinin realitede bu hale gelmesinin gucudur, uretim araclarini elinde tutanlarin gucudur vs. vs.

Tanri ne alakasi var simdi. Richard Dawkins falan. Ordan guzel ateizmi de curuttuk. Zaten Illuminati blogdaki yazilar uzerinden hayatin gercegine de erdik. Guzel sigara kahve icelim bari bunun ustune :)

Burjuvazi egemenligini tartisiyorlar mi tartismiyorlar mi ? Tekeller ( aileler Illuminati gibi ) tartisiyorlar mi tartismiyorlar mi ? Yoksa tartisip onlar cok daha derine mi gidiyor ? Sorun Illuminati ( tekeller ) falan uzerine farkli tezler mi gelistiriyor ?

En buyuk guc orda duruyor iste burjuvazi, liberal kapitalizm. Aileler orda. Nasil kabul etmiyormusum gucu yoksa sadece farkli sekilde mi dusunuyorum ? Kim inanmak istemiyor guce?. Guc orda duruyor. Burjuvazinin gucudur, paranin gucudur, kapitalizmi zamaninda ilk ortaya atanlarin daha fazla uretirsek daha fazla øzgurlesiriz dusuncesinin realitede bu hale gelmesinin gucudur, uretim araclarini elinde tutanlarin gucudur vs. vs.

Tanri ne alakasi var simdi. Richard Dawkins falan. Ordan guzel ateizmi de curuttuk. Zaten Illuminati blogdaki yazilar uzerinden hayatin gercegine de erdik. Guzel sigara kahve icelim bari bunun ustune :)
Tamam anladım ben seni,neyse en azından dünyayı yöneten elit ailelerinin gücüne inanıyorsun.Bu da bir gelişme :D Ben illuminati ile birlikte bütün bu olayların tesadüf olduğuna,rockefellerin kendi çapında ekmek parasıyla,geçim derdiyle uğraşan biri olarak düşünüyorsun sanmıştım. Sıra geldi seni bu ailelerin birleşerek psikopat ruhlu bir örgüt kurup ritueller yapmaya inandırmaya :D

Richard dawkins i de ego kapsamında örnek verdim.Ateistlikle falan ilgili bişey yazmadım orda.

Neyse,fazla kahve içme zaten saat 4.30 olmuş(orda 3.30 sanırım) daha fazla uykunu kaçırma bence :)

Üst Alt