Geleneksel Beyin Fırtınası-29 l Ahir Zaman ve Kıyamet Alametleri... - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Geleneksel Beyin Fırtınası-29 l Ahir Zaman ve Kıyamet Alametleri...

Cevap: Geleneksel Beyin Fırtınası-29 l Ahir Zaman ve Kıyamet Alametleri...

Vallla Selen'in soru kafama takıldı,erkeklere huri vaadediliyorda kadınlara ne vaadediliyor.

cocugun olacak

sana inanmayip kufur ederse naparsin? ne dusunursun

TAnricilik oyna bakalim

Tanricilik oynayalim bakalim. Genelde anneler karsiliksiz sever. Yani bir nedenler sonuclar iliskisine baglamamislardir. Katili de var, sapigi da var, teroristi de var vs. vs. Fakat annelerin genelinin gøzunde gene evladidir. Diyelim ki bana inanmadi. Yapacak hicbir sey yok. Uzuntu duyarsin. Fakat ben anne yani Tanri kendi elimle cocugumu bana inanmadi diye bir ceza vermem veremem onu ateslere atamam. Ki cocugum iyi diyelim insanlara køtuluk yapmiyor kimseyi øldurmuyor genelde ezilenlerden yana oluyor vs. vs. ve ben Tanri anne olarak cocugumu bana inanmadi benim evladim degil diye ateslere atmam ona zulum etmem. Ben Tanri'dan daha insancil bir Tanri anneyim o zaman.

Kadınlar neden camide cemaatle birlikte namaz kılmıyorsa ondan :D Baldırı açık erkeğe karşı kim tahrik olur? :D Aynı şey erkekler için geçerli değil ama,genlerimizde var abazalık sen ne kadar inkar etsende,dna da var,önemli olan onu ne kadar bastırdığındır :D

erkeklerdede diz üstü takılmak günah diye biliyorum.

e biyere kadar bu isinde bi sonu olmali

senin oglun hergun uyusturucu kullanip ayda bi rehabe giriyorsa akillanmiyorsa ne yapabilirsin

son sans diyelim kisaca

bunu soyle destekleyeyim

cok zottirik bozulmus toplumlarda cikiyor peygamberler hep

sanki service pack gibi:)

valla simdiki toplumlar cok daha acayip

yanlis anlamayin da dinler ortaya cikmadan once kadinlari yari bellerine kadar topraga gomup oldurene kadar tasliyorlar miydi

HAYIR

sen o dinlerin orijinalini görmeden kafana göre yorum yapıyorsun

ben de bu yoruma katılmıyorum

bu kadar basit

yav banane orjinalinden yahu

ALLAH in yolladigi dinler iste buna inanmiyormusun?

e inaniyorsan neyi tartisiyorsun benle:)

e Allahin dini ise Allah hasha 600 yilda bir fikirmi degistiryor

Imani olan insan soyle demeli

ha demekki o dinlerdede ayni sey vardi bizim kitabimizla ayni yoldaydi degistirmisler salaklar

DEMELI

tersi yanlis olur

Kadınlar neden camide cemaatle birlikte namaz kılmıyorsa ondan :D Baldırı açık erkeğe karşı kim tahrik olur? :D Aynı şey kadınlar için geçerli değil ama,genlerimizde var abazalık sen ne kadar inkar etsende,dna da var,önemli olan onu ne kadar bastırdığındır :D

Yok be,ikisindede nefsine hakim olamama,iki cinsiyette var.:) Biz ne düşünüyorsak kadınlarda düşünüyor emin ol.:)

Vallla Selen'in soru kafama takıldı,erkeklere huri vaadediliyorda kadınlara ne vaadediliyor.

Bende bunu soruyorum hurilerin var olması nasıl açıklanır yani:eek: Şimdi ben dünyada sevdiğim insanla birlikteyim hep hayatım boyunca, öteki tarafta Adriana Lima gibi huriler olursa aşk falan kalmaz ortada. Ama kadınlar için durum ne gerçekten biri açıklasa sevinirim.

yanlis anlamayin da dinler ortaya cikmadan once kadinlari yari bellerine kadar topraga gomup oldurene kadar tasliyorlar miydi

HAYIR

hangi din bunu yapıyoru ? her dinin radikal yobaz kesmi vardır ve genellenmez.. müslümanlık gelmeden önce kadınlara ve kız çocuklarına neler ypaıldıgıda malum

Yok be,ikisindede nefsine hakim olamama,iki cinsiyette var.:) Biz ne düşünüyorsak kadınlarda düşünüyor emin ol.:)

kadınlarda düşünür ama onların uyarılma mekanizması farklı .. sen bir bilek görürsün ve 10 saniyide sigara yakarsın .. kadında böyle degil ama .

HAYIR
Daha beteri vardı,Hz muhammed gelmeden önce Arap halkında tarif edilemez bir cahillik ve terör ortamı vardı.Ayrıca recm kuran da yoktur.Müslümanlıkla alakası yok yani o olayın.

Tanricilik oynayalim bakalim. Genelde anneler karsiliksiz sever. Yani bir nedenler sonuclar iliskisine baglamamislardir. Katili de var, sapigi da var, teroristi de var vs. vs. Fakat annelerin genelinin gøzunde gene evladidir. Diyelim ki bana inanmadi. Yapacak hicbir sey yok. Uzuntu duyarsin. Fakat ben anne yani Tanri kendi elimle cocugumu bana inanmadi diye bir ceza vermem veremem onu ateslere atamam. Ki cocugum iyi diyelim insanlara køtuluk yapmiyor kimseyi øldurmuyor genelde ezilenlerden yana oluyor vs. vs. ve ben Tanri anne olarak cocugumu bana inanmadi benim evladim degil diye ateslere atmam ona zulum etmem. Ben Tanri'dan daha insancil bir Tanri anneyim o zaman.

Zamanı geri getirsene...:)

kadınlarda düşünür ama onların uyarılma mekanizması farklı .. sen bir bilek görürsün ve 10 saniyide sigara yakarsın .. kadında böyle degil ama .

Ama yok değil yani,kadınları bundan kurtarmak için ne önerilmiş peki.Erkeklere kadınları kapatmayı sanırım.

Üst Alt