Gelin Başı Ücretini Çok Bulan Damat ve Yakınları Kuaföre Saldırdı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gelin Başı Ücretini Çok Bulan Damat ve Yakınları Kuaföre Saldırdı

damat reşit de değil heralde darp edilenin tam adını yazıp onunkini sansürlemişler. büyük ihtimal bi baklavacının torunu filandır gene, bişey çıkmaz.

Benim kuaföre de beklerim.
Aşağıdaki odada soluklana soluklana, artık gerdeğe de koltuk değnekleriyle girer.

Bir de salıverildi deniyor.
Sizin eşiniz anneniz ablanız yok mu, sabaha kadar ezin öyle yollayın.
Emekçi kadını tartaklamak ne demek lan.

Gscimbom mobil

Abi hep diyorum, kimyasal bir ilaç yapacaksın. Hava yoluyla bu tarz insanları DNA'sından belirleyip öldürecek. Bu tarz insanların topluma hiç bir faydası olmaz. Ajan Smith'in de dediği gibi, virus bunlar.

Fiyatı begenmediysen yaptırma kardeşim, babanın yerimi. Tövbe tövbe. Kuaförler pahalı veya değil, o ayrı bir konu. Ama "Bukadar yeter" diyip kabadayılık yapan adamın burnundan kıl alırım. Hatta parayı verene kadar öperim.

Geri kalmış zihniyetlerin geri kalmş adetlerini sorgulamasın hiç kimse..

Adı bile iğrenç, avamlık akıyor. Gelin Başı !! Kim bilir fırsat, bu fırsat deyip kaç para geçirmeye çalıştılar.. Karşıdaki hödükte kendi cezasını vermeye kalkmış..

İnsanı da adeti de yerin dibine batsın !!

Bizim orda 1250 tl. gelinbaşı sadece. diğer yerleri bilmiyorum. Yeni peşin ödedim ordan biliyorum. Ha birde gelinin yancıları olacak. Onlara fatura sonradan çıkacak :asd:

Üst Alt