# Gelson Fernandes - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gelson Fernandes

Cevap: # Gelson Fernandes

Bomba olur bomba.

Fakat geç patlamıştır orası ayrı . İçiniz rahat olsun . Ligin en iyisi olur :)

Cevap: Gelson Fernandes

Şu konuda biraz tartışılmış, işe yarayabilir:

https://www.gscimbom.com/forum/haldun-ustunel-transfer-forumu/11247-_-gelson-fernandes.html

Ayrıca konu içinde Elano hakkında yapılan yorumlara dikkat :) Benim en çok dikkatimi çeken şu oldu :

Çok zor değil, imkansız. Adamların para derdi yok bir kere, dolayısıyla Elano'nun fiyatı yok. Kim talip olduysa teklif dahi yapamadan çekildi, Inter dahil. Ayrıca bu sene bütün oyunu Elano'nun çevresine kurmayı planlıyorlar. Anlayacağınız Cit'den herkesi alabilirsiniz ama Elano'yu asla.

Ne kadar ilginç değil mi ? Bu yorumu yapan, bu sene İvan Ergiç'in Elano'dan 5 gömlek üstün olduğunu söyleyen Alkan Gültekin :D

Tosunun bizde oynadığı zamanları hatırlayın tam o tarz bir adam işte Fernandes.Bu saatten sonra bu kalite adam alamayız.

Begendigim bir oyuncu St.Etienne'de eski Sochaux'lu N'Daw ile ara ara onerdigim adamlardan biriydi. Ama asıl bu adamı M.City'den St.Etienne'e gecen sene giderken almalıydık. H.Ustunel Elano için ugrasırken keske bu adamı gorseydi. 3.7m euroya almıştı St.Etienne.

İki yonlu, her konuda belli bir vasatı veren bir oyuncudur. Ama hiçbir ozelliği cok iyi değildir. Yaşı, atletik ozellikleri, tekniği , savunması, oyun gorusu hepsine 10 uzerinden 7 veririm. Cok hırslı, cok sert bir adam değildir, goruntusune gore o kadar agresif sayılmaz. Ama St.Etienne'de ve Dk'da iyi oynadı fiyatı tekrardan M.City'nin aldıgı fiyata(5m euroya) cıktı.

4m euroya alınabilirse, 3.7m verilen Annan'dan bir gomlek ustundur. Emana'ya gore sisteme daha uygundur(misi'nin geldigini varsayıyorum)

Gelson Fernandez çok abartılmış yahu o kadar ahım şahım bir adam değil. Son tercihlerden biride oydu bildiğim kadarıyla gelme ihtimali var. Geçen yıl 5.5 milyon euroya mı ne gitmişti o civarda bir paraya gelebilir.

Oyuncu çok tempolu, hareketli bir adam ama pas tekniğini çok beğendiğimi söyleyemem. Yine de Emana ve Annandansa ben de bu adamı isterim.

Gelson Fernandez çok abartılmış yahu o kadar ahım şahım bir adam değil. Son tercihlerden biride oydu bildiğim kadarıyla gelme ihtimali var. Geçen yıl 5.5 milyon euroya mı ne gitmişti o civarda bir paraya gelebilir.

Abartılı değil yahu Emana ve Annan geleceğine Gelson gelsin.. daha doğru bir isim olur Emana fransadaki emana olsa hemen gelsin ama Betis'de son durumunu bilmiyoruz.

şu sistemde hem emana hem de annan iş yapar...bu 2sinin barıştan ayhandan sarptan kötü olduğunu iddaa eden var mı??o zaman şu kıtlık günlerimizde uygundur diyip destek vermek en mantıklısı...kim çıkarsa beğenilmiyor,sanki eldekilerin beş kruşluk değrei varmış gibi..gelson iyi adamdır ben kanalAdan takip ettim birkaç maç DK da fena değildi bence olursa uygundur diyebileceğimiz bir adam...

Abartılı değil yahu Emana ve Annan geleceğine Gelson gelsin.. daha doğru bir isim olur Emana fransadaki emana olsa hemen gelsin ama Betis'de son durumunu bilmiyoruz.

Emre'nin sağlam hali kadar iyi falan denilmiş. O kadar iyi bir adam değil ondan dolayı abartılmış diyorum. Emana ve Annan'a göre bize asıl uyacak adam budur ona lafım yok. Alınsa iyi olur ama bakalım.

Haberlerde hiçbir sekilde bize gelecegi yazmiyor. Sadece teklif yapmisiz, israrci olmusuz ama oyuncu Italya ligini tercih etmis.

italyanın düşme şansı yüksek olan takımlarından biri olan chievoya gitmek istiyorsa bence biz onunla ilgilenmemişizdir.

Dünya Kupası'nda izledim,vasatın üstünde değil. Ha Annan'ı da pek beğenmedim DK'da o da ayrı.

Üst Alt