Giuliano Fenerbahçe'de! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Giuliano Fenerbahçe'de!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hqdefault.jpg

FUT 17 de tam 1 beast kendisi

Mancini tam mal ya. Bu ıstatistik yapan, brezilya milli oyuncuyu bedavaya yolluyor

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pek çok kişi izledi mi şüpheli...fenerlilerin çogu da istatistiklere aldanıp gelsin demişlerdir.ben hiç izlemedim.oynayınca görürüz.

Ligin cok cok üstünde bir oyuncu. Belhanda'ya bayildigimiz para aklima gelince o paraya öküz alirdik diyorum sürekli.

Ortalık çok kızıştı, üç takımın kadro kalitesi de neredeyse birbirine denk gibi oldu. Kağıt üzerinde daha dandik gibi görünen takımların şampiyon olduğunu gördük ama böylesi uzun zamandır olmamıştı. Teknik direktör, seyirci baskısı, takım ruhu, sakatlık durumları ve federasyon lobisi gibi faktörler öne çıkacak gibi duruyor.

Ortalık çok kızıştı, üç takımın kadro kalitesi de neredeyse birbirine denk gibi oldu. Kağıt üzerinde daha dandik gibi görünen takımların şampiyon olduğunu gördük ama böylesi uzun zamandır olmamıştı. Teknik direktör, seyirci baskısı, takım ruhu, sakatlık durumları ve federasyon lobisi gibi faktörler öne çıkacak gibi duruyor.

Yani Tinercilerin şampiyonluğu kutlu olsun diyebilir miyiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt