Giuliano Fenerbahçe'de! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Giuliano Fenerbahçe'de!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belhanda Montpellieri şampiyon yapmış çok yetenekli adam derken hemen çemkirilir ama Rusya gibi kıytırık ligde istatistik kasan Giuliano için izlenmemesine rağmen ouuvvv havası,Ulan ya :asd22:

bu bildiginn forvet yahu.cezasahası içi golleri hep.takipçiliği iyi ki bu sayede 6-7 gol atmış.ama teknigini begendim.iyi transfere benziyo.

Belhanda Montpellieri şampiyon yapmış çok yetenekli adam derken hemen çemkirilir ama Rusya gibi kıytırık ligde istatistik kasan Giuliano için izlenmemesine rağmen ouuvvv havası,Ulan ya :asd22:
Yaptıysa 5 sene önce yapmış.

Aradan koskoca 5 sene geçmiş bununla mı övünelim. O zaman yani en zirve döneminde 8,5 Milyona satılmış adama biz 5 sene sonra daha fazla para verip alıyoruz. Akıl tutulması.

Nerden tutarsan tut gereksiz bir transfer bana kalırsa.

sent via GSC

Yaptıysa 5 sene önce yapmış.

Aradan koskoca 5 sene geçmiş bununla mı övünelim. O zaman yani en zirve döneminde 8,5 Milyona satılmış adama biz 5 sene sonra daha fazla para verip alıyoruz. Akıl tutulması.

Nerden tutarsan tut gereksiz bir transfer bana kalırsa.

sent via GSC

Tamam da Giulianoyu bu kadar övmeye karşı bir şey söyledim,Belhanda ne yapmışta bu kadar ediyor falan deniliyorda Giuliano ne yapmışta inanılmaz bir transfer gibi lanse ediliyor.Tam tersi olsaydı transferler Belhanda övülmezse bende birşey bilmiyorum

Aysal doneminde bunu bizim takima istemistim, o zamanlar Dnipro da Konoplyanka ile oynarken dikkatimi cekmisti bir Avrupa macinda. Fizigi iyi, aralara iyi kosular yapar ve pas teknigi de iyi. Ondan sonra Brezilya'ya donmustu ve daha takip etmedim.

valla adını bile duymadım.ama evet aralara iyi koşu yapıyo forvet gibi.zaten o sayede de 4-5 golü var.

Tamam da Giulianoyu bu kadar övmeye karşı bir şey söyledim,Belhanda ne yapmışta bu kadar ediyor falan deniliyorda Giuliano ne yapmışta inanılmaz bir transfer gibi lanse ediliyor.Tam tersi olsaydı transferler Belhanda övülmezse bende birşey bilmiyorum
Ben kendi adıma konuşmam gerekirse ben övmezdim Belhanda Fenere gitseydi, güzel kazık yemişler derdim.

sent via GSC

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt