Glasgow Rangers, Morutan ile İlgileniyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Glasgow Rangers, Morutan ile İlgileniyor

Markao ve kerem haric takımın alayı satılabilir
Bana kalırsa Nelsson haricinde hepsi satılabilir, Nelsson u uzun yıllar takımda tutup kaptanlık yaptığını görmek isterim. Tabii astronomik teklifler gelmediği sürece devre arasında takımda kalsın Marcao da Kerem de en azından Avrupa arenasında şansımızı deneyelim

Amatöre düştüğünüz zaman, yıllar yıllar önce forumda açmış olduğumuz Rangers'a destek mesajlarımızı içeren başlık hatrına Hagi + 5 milyon euro verin, Morutan'ı alıp götürün.
Kafa kafaya takas da fena fikir olmaz gibi. Morutan, belli yeteneklere sahip olsa da bir renktaşımızın dediği gibi, kendisine mevkii bulmak zor; en azından Hocamızın oyun formatı(?)nda böyle. 10 numara oynamasını isteyenler vardı ki (Cica + Morut10) un pek parlak fikir olmayacağını söylediğim için tepki göstermişlerdi; 10 numarada kaybolup gideceği birkaç maçta anlaşılmıştır herhalde...

İanis daha 'versatil' bir oyuncu gibi görünüyor; hem sağ kanatta, hem de OM da daha verimli olabilir sanki?..OM oynarsa yine Cica ile olmaz bence de denemek lazım, o tutarsa Cica paketlenir belki...

Kadro planlamamızdaki fecaat, yeni hamleleri de zor kılıyor maalesef...

Kafa kafaya takas da fena fikir olmaz gibi. Morutan, belli yeteneklere sahip olsa da bir renktaşımızın dediği gibi, kendisine mevkii bulmak zor; en azından Hocamızın oyun formatı(?)nda böyle. 10 numara oynamasını isteyenler vardı ki (Cica + Morut10) un pek parlak fikir olmayacağını söylediğim için tepki göstermişlerdi; 10 numarada kaybolup gideceği birkaç maçta anlaşılmıştır herhalde...

İanis daha 'versatil' bir oyuncu gibi görünüyor; hem sağ kanatta, hem de OM da daha verimli olabilir sanki?..OM oynarsa yine Cica ile olmaz bence de denemek lazım, o tutarsa Cica paketlenir belki...

Kadro planlamamızdaki fecaat, yeni hamleleri de zor kılıyor maalesef...
Bunlar Hagi’ye de mevki bulamadı tam. Hagi Morutan’dan daha iyi, onu verip yine mevki bulamayacaklari ve daha kötüsünü niye alsin bunlar? Biraz çelişmissin sanki kendinle
Bu arada Morutan’in bizde 10 olmayacagi fikrine katiliyorum ayni seyi ben de soylemistim sag acik oynamalı

Bunlar Hagi’ye de mevki bulamadı tam. Hagi Morutan’dan daha iyi, onu verip yine mevki bulamayacaklari ve daha kötüsünü niye alsin bunlar? Biraz çelişmissin sanki kendinle
Bu arada Morutan’in bizde 10 olmayacagi fikrine katiliyorum ayni seyi ben de soylemistim sag acik oynamalı
Başlık, GR ın Morutan' la ilgilendiğine dair açılmış olduğu için söyledim. Öyle bir ilgi yoksa, buradaki yorumların tamamı çöpe gider zaten...

Eğer Morutan' a ilgileri varsa, İanis de beklentilerini karşılamadıysa, gayet makuldür bu takas olayı...

Üst Alt