Gökhan Gönül 'ün Milli Takım Performansı! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Gönül 'ün Milli Takım Performansı!

Cevap: Gökhan Gönül 'ün Milli Takım Performansı!

Formda olduğu zaman avrupa çapında bir bek. Sabri'den de mental olarak çok üstün. Geçen sene Sabri daha iyiydi orası ayrı bir konu.

Geçen sene açılmış bir konu - 30.08.09 -

Hortlatmak için tam zamanını bulmuşsunuz tebrikler :D

vasat bir türkiye ligi topçusu..

Ligde ankaraya, konyaya oynar vay beee topçuya bak dersin avrupa çıktı mı fııııııs.. Bide utanmadan avrupa da oynayabilecek tek türk demiyolar mı ! :asd: Orta yapmasını bilmeyen, kanadı koridor olan adamı hangi avrupa takımı alsın ? Ona bakarsanız sabride orta yapmasını bilmiyor ama adamla dalga geçmeyen kalmıyor. Haa sabri mi ondan çok mu iyi dersen oda iyi değil ama en azından dalga geçilecek kadar, gökhan'ın yanında yerden yere vurulacak kesinlik değil. Gökhan neyse sabri de aşağı yukarı odur...

Fenerbahçe'de oynadığı istikrarlı futbola karşın milli takımda oynadığı olağanüstü futbolla (özellikle Bosna maçı unutulacak gibi değil) her maçtan sonra; bu adam nasıl bu kadar berbat oynamayı beceriyor demekten ben bıktım ama böyle oynamaktan bıkmıyor.

Ya milli maçlarda fazla hırs yapıp istediği oyunu oynayamıyor ya da milli takım ağır geliyor Gökhan'a. Belli bir kaliteye sahip bir futbolcu Gökhan ama milli maçlarda sıradan bir futbolcu olmayı bırakın bu adam futbolcu mu dedirten bir futbol oynuyor. Nasıl bir dengesizlik bu ben anlamadım gitti.

nerede bay çakma maicon.2 hafta sonra görürüz gerçek performansını.:(

Milli maçlarda verdiği katkının ölçülebilirlik derecesi ile tanım yapıyorum

Çakma Sabri

Geçende sabriden belki biraz iyidir demiştim ama özür diliyorum, sabri bundan çok daha iyi bir futbolcu. Bunun ne ortası var, ne savunması var arkadaş ! Ama ne ilginçtir sabriyle dalga geçiliyor..

Halaa söylüyorum bu adam vasat bir türkiye ligi topçusudur. Sırf fenerde oynuyor diye taş çatlasa 5 milyon euro eder, fazlası zarar..

Sabri'nin bacaklarında ki kıl olamaz. Vasatın vasatı, Oğuz Çetin torpillisi tabiri caizse; Bank Asya kalitesinde.

Sabriye laf atılıyor bekte kötü diye ama çok daha kötüsü Gökhan oynuyor.Bu adamın 1 yıldır performansı yerlerde hızı bile düşmüş koşamıyor.Ortaları rezalet.

Üst Alt