Gökhan Gönül 'ün Milli Takım Performansı! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gökhan Gönül 'ün Milli Takım Performansı!

Cevap: Gökhan Gönül 'ün Milli Takım Performansı!

İnanamıyorum renklere olan nefret Gökhan için bu topiği açacak kadar gözünüzü döndürmüş :) Gökhan ın yaptığı bindirme sayısı falan filan önemli değil yalnız 3-5-2 ye dönen Terim Gökhan ikinci yarı beşlinin sağında oynadı bunun bile farkında olmayanlar var neyse size soru o zaman dün sahada kim iyiydi Arda mı,Hamit mi,Tuncay mı hangisi düşünün taşının ondan sonra böle topik açın Sabri daha iyiymiş :D

İnanamıyorum renklere olan nefret Gökhan için bu topiği açacak kadar gözünüzü döndürmüş :) Gökhan ın yaptığı bindirme sayısı falan filan önemli değil yalnız 3-5-2 ye dönen Terim Gökhan ikinci yarı beşlinin sağında oynadı bunun bile farkında olmayanlar var neyse size soru o zaman dün sahada kim iyiydi Arda mı,Hamit mi,Tuncay mı hangisi düşünün taşının ondan sonra böle topik açın Sabri daha iyiymiş :D

:D nedense senden şüphelendim geçmiş mesajlarına bakarsak hagiye laf eden bi adam için baya iddalı olmuş mesajın:biggringift:

Gökhan bu aralar formsuz evet dünde kötüydü ama kabul edelim şu zamanda türkiyedeki en iyi sağ bek.

Gökhanın futbolculuğunu görmemezlikten gelmek ile antuda arda aslında iyi futbolcu değil demek arasında hiçbir fark yok objektif bakın biraz.

:D nedense senden şüphelendim geçmiş mesajlarına bakarsak hagiye laf eden bi adam için baya iddalı olmuş mesajın:biggringift:

Hagi nin topçuluğuna hiçbir zaman hiçbir yerde laf etmedim neden söylediğimi topiği takip ettiysen anlamışındır.Agresifti ve Emre nin şuan ki halinden sorumlu değilmiş gibi mesaj atılmıştı bende ona hitafen yazdım öyle futbolculuğuna kesinlikle lafım olmadı ne burda ne başka platformda...

Şunuda söyliyim Arda yı beğeniyorum futbolcu olarak ama o da dün kötüydü hemde çok kötüydü tıpkı Hamit gibi ama çıkıpta Kazım yada Uğur Arda dan daha iyi dememe diyemem balon h,iç diyemem içim elvermez.O kadarda kör veya art niyetli değilim

Hagi nin topçuluğuna hiçbir zaman hiçbir yerde laf etmedim neden söylediğimi topiği takip ettiysen anlamışındır.Agresifti ve Emre nin şuan ki halinden sorumlu değilmiş gibi mesaj atılmıştı bende ona hitafen yazdım öyle futbolculuğuna kesinlikle lafım olmadı ne burda ne başka platformda...

Şunuda söyliyim Arda yı beğeniyorum futbolcu olarak ama o da dün kötüydü hemde çok kötüydü tıpkı Hamit gibi ama çıkıpta Kazım yada Uğur Arda dan daha iyi dememe diyemem balon h,iç diyemem içim elvermez.O kadarda kör veya art niyetli değilim

İyide benim anlamadığım Ardanın topici burası değil kimsede Arda süper mükemmel demedi kimse maçın adamı seçmedi sen ne diye Ardayı karıştırıyosunki şimdi onu anlamadım :D

İyide benim anlamadığım Ardanın topici burası değil kimsede Arda süper mükemmel demedi kimse maçın adamı seçmedi sen ne diye Ardayı karıştırıyosunki şimdi onu anlamadım :D

Galatsaraylı olduğunuz için ve genelde iyi oldu için arda örneği verdim.

Bu forumun da son zamanlarda bir antulaşma sürecine girdiğini gözlemliyorum.Her olaya at gözlüğüyle bakanlarla doldu forum.objektif yazı yazabilen sayısı az.Milli takımda ne olursa olsun takım ayrımı yapılmaması gerektiğini düşünüyorum.İsterse 11 tane Fenerbahçeli futbolcu oynasın maçta üzerlerindeki forma Milli takım formasıysa onu desteklemek gerekir.Gökhan Gönül'e de atıp tutmadan önce diğer oyuncuların ne oynadığına bakmak lazım.Adam en azından var gücüyle mücadele etti.İkinci yarıda bütün önemli pozisyonların içinde o vardı.En çok didinen,en çok isteyen futbolcuydu sahada ama yorgun olmasının da etkisiyle son vuruşları yada son pasları yapamadı.Bu onun berbat bir futbolcu olduğunu göstermez.O pozisyonlardan bir tanesi gole dönüşse şimdi burada kahraman Gökhan Gönül yazanlar olacaktı.

Bir topun 7.32-2.44'lük dikdörtgenden oluşan direkler arasından geçip geçmemesi insanların yorumlarını bu kadar tersine çevirmemeli..

Bu forumun da son zamanlarda bir antulaşma sürecine girdiğini gözlemliyorum.Her olaya at gözlüğüyle bakanlarla doldu forum.objektif yazı yazabilen sayısı az.Milli takımda ne olursa olsun takım ayrımı yapılmaması gerektiğini düşünüyorum.İsterse 11 tane Fenerbahçeli futbolcu oynasın maçta üzerlerindeki forma Milli takım formasıysa onu desteklemek gerekir.Gökhan Gönül'e de atıp tutmadan önce diğer oyuncuların ne oynadığına bakmak lazım.Adam en azından var gücüyle mücadele etti.İkinci yarıda bütün önemli pozisyonların içinde o vardı.En çok didinen,en çok isteyen futbolcuydu sahada ama yorgun olmasının da etkisiyle son vuruşları yada son pasları yapamadı.Bu onun berbat bir futbolcu olduğunu göstermez.O pozisyonlardan bir tanesi gole dönüşse şimdi burada kahraman Gökhan Gönül yazanlar olacaktı.

Bir topun 7.32-2.44'lük dikdörtgenden oluşan direkler arasından geçip geçmemesi insanların yorumlarını bu kadar tersine çevirmemeli..

Ne alakası var antulaşma süreciyle. Niye kimse Semih'e, Volkan hatta çok kötü olmasına rağmen Önder'e bir şey demiyor.

İlk yarıda arkasına kaçırdığı adamların; ikinci yarıda hucümda ezdiği topların haddi hesabı yok.

İyi oynamanın kriterleri çablamak,git-gel yapmak, didinmekse; bindirdiği hiç bir hucümda orta yapamamak, attığı her pas rakipe gitmesi, 6 pasın içinden auta yollaması ise Sabri her maçın yıldız adayıdır. G.Gönül milli maçlardaki performansı iyi değil. Herkes bunu konuşuyor. Semih de maçta kötüydü; niye kimse bir şey söylemiyor? Bilmiyorum bazıların amaçı renge saldırmak olabilir; çoğunun G.Gönül'ün milli takımda iyi oynamamasını eleştirmek.

Sabri yıllarca sallamamızın, belki de küfür etmemizin sebebi, bundan daha iyi çıkardığı maçlar da bile eleştiriyorduk.

Maçta bazıları kötü bazıları iyi olabilir; bence G.Gönül tam bir faciaydı.

İlk yarıdaki gol pozisyonunda bile. Arkada bomboş bekleyen biri varken; maçı 4-5 kişi izliyoruz(herkes arakay çıkar diye bağırdı) savunmanın olduğu yere kesti topu, arkaya sekmesi büyük sanş.

İlk yarıda bindirdiği başka pozisyon hatırlamıyorum; belki vardır bir iki tane daha.

Hucümü düşünmedi ilk yarı; onu rağmen arkasına kaçırdığı rahat 6-7 pozisyon vardı.

İkinci yarıda 3-5-2 ye geçince savunmaya dönmedi zaten; Tuncay gelip çıkarttı onun bölgesinden topları; her hopu ezmeyi başardı.

Sabri'ye bundan çok daha iyi oynadığı maçlarda kzıarken, G.Gönül'ü eleştirmemek; objektifle su katmaktır.

Demek ki Sabri'Nin tipinde suç; her maç bi dolu azar yiyor; tribünler top ayağına gelince homurdanmaya başlıyor;çok daha iyi oynadığı maçlarda bile.

G.Gönül, Zico'dan sonra çok kötü oynuyor. Büyük maçlarda ise(derbiler de dahil) ayrı bir kötü.

Bu sezon ki Beşiktaş maçı(Bobo her pozisyondan, Gökhan'dan sıyrıldı, Beşiktaş'ın atakları çoğu sağdan geliyordu)

Geçen sezonda zaten 2 asisti vardı ligte.

Önce ki postlarımda da var ; 2-3 ay önce yazmıştı; ortalarını; hucümdaki bitirişlerini artırmazsa kendi taraftarı bile; bindirse ne olucak orta açamıyor ki demeye başlıyacak.

Sadece çabalamak, didinmek, istemekle olmuyor. Önünde koskoca Sabri örneği var.

Size katılıyorum ben üye olduğumda böyle değildi ama son zmanlarda gerçekten çok farklı ve taraflı yorumlar geliyor.Çok az kısım yorum yaparken taraf gözetmiyor.

Kardeş söylesene sen o taraflı yorumların bi kaçını neymiş onlar:D

Milli maçtan sonra Gökhan hakkında açılan bu topikte yazılan hemen hemen bütün yorumlar.Arkadan sırayla oku diyecem ama tarafsız okuyamazsın çünkü o tür yazanlardan biride kusura bakma ama sensin kardeş :D

Milli maçtan sonra Gökhan hakkında açılan bu topikte yazılan hemen hemen bütün yorumlar.Arkadan sırayla oku diyecem ama tarafsız okuyamazsın çünkü o tür yazanlardan biride kusura bakma ama sensin kardeş :D

Hee ne demişim söyle bakalım :D

ya bırakın saçma saçma konuşmayın biz burda kimseyi körü körüne eleştirmiyoruz üstünde fb forması var diye hiç eleştirmiyoruz antuyla aramızda dağlar kadar fark var o maçta emrede oynadı volkanda oynadı kimse fb futbolcusu diye sallamadı uydurmayın bi tarafınızdan:biggringift:

Biz Fenerbahçe'li diye eleştirmedik Gökhan'ı.Taraflıymışız,objektif değilmişiz.Yok ya?Adam oynadığı futbolla bizi krizlere soksun biz de eyvallah süper oynadı mı diyelim?Tek bir tane olumlu iş yapama,Dzeko tankı kanadına ray döşesin,girdiğin pozisyonlardaki beceriksizliğinle insanların sinir sistemiyle oyna ondan sonra kimse eleştirmesin.Oh ne güzel dünya.Ben kendi takımımın futbolcusu kötü oynasın onu da eleştiririm hiç sorun etmem.Kötü oynamışsa kim olursa olsun eleştirilir.Herkes mücadele etti,ileriye çıktı,efor sarfetti diyor da madem gücü yok çıkmasın ileriye.Daha iyi olurdu takım adına.O mücadeleyi yerden yere vurulan Sabri de yapıyor o neden eleştiriliyor o zaman?Bırakalım bu işleri.Rezalet top oynadı Gökhan.

gökhan türkiye'nin en iyi sağ bekidir ama milli takımda elle tutulur tek maçı da yoktur.

1-2 maçla yerin dibine sokulmasının anlamı yok tabii ki ama keşke bu aynı tavırı sabri kötü oynadığı zaman da gösterebilsek.

eğer estonya ve bosna karşısındaki o performansı sabri gösterseydi ne olurdu? ya da ceza sahasından taca o açmış olsaydı o ortayı?

Tarafsız yorum tarafsız yorum... Biz Galatasaray TARAFTARIYIZ!!! Neden tarafsız olacakmışız anlayamıyorum...

Sadece Gökhana taraflı yorumlar yapılmasının sebebi rakibin en iyi oyuncusu olması ve rakip taraftarların onu ardayla kıyaslaması. Emin olun bu maçta sabri oynasaydı ve çok çok kötü oynasaydı ona pek birşey demez hep arda nın üzerine gelirlerdi. O yüzden taraflı yorum yapanlar volkan la semih le fazla uğraşmadılar. Hatta emre yle bile. Çünkü emre iyi oynadı. Top kaybetti falan demeyin. Topla bu kadar çok oynayan adam mecburen kaybeder o kadar top.

Gokhan Gonul tartısılmasın abi adam cok iyi topcu cok iyi topcular 3 5 mac vasat oynasaki ben yine katılmıyorum cok iyi topculugundan bisi kaybetmez. 2 gg miz olsa sırtımız yere gelmez.

Üst Alt