Gokhan Gönül'den Galatasaray taraftarına cevap! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gokhan Gönül'den Galatasaray taraftarına cevap!

Cevap: Gokhan Gönül'den Galatasaray taraftarına cevap!

[video=youtube;RI-2-YFzHBc]https://www.youtube.com/watch?v=RI-2-YFzHBc[/video]

Elalemin maskarasi olmus, konusuyor.

Pino formda olsada görse ebesinin doğum yerini :) en son 50 bin kişinin önüne çıktıklarında 5-1 yenildiklerini çabuk unutmuşlar. 18 martdada aynısı olur merak etme gökhan ;)

Yetenekli ve çirkef adama herzaman saygı duyarım yeteneğinden dolayı ama hem yeteneksiz olup hem de çirkef olanlar hiç çekilmiyor lan.

Takoz Recep terk.

Şöyle 3-4 farklı yensek bunları dikiş tutturamazlar artık.Feci inişe geçerler.:D

10 sene muhabbetleri falan ucuzladı artık bunlar gökhancığım.

hıyara dedim ki, 30 senedir ülkenin adını taşıyan kupayı kim alamıyor?

gökhan gönül sinirlerimi bozuyo....bu lafları yedirmek için yenmemiz gerekiyor bu maçı...

Ben sordum çirkef gökhana.Milli maçların hepsinde vasat oynayacaksan milli takımda işin ne dedim.Herhalde çıkıpda iyi oynuyorum demez :D

Bu adam nekadar herkez iyi oyuncu falan desede gözumde bi hiçtir , her maç oncesi oynayacak oynamayacak,sakat sakat değil gibi şeyler duymaktan bıktım , ama her maçta oynuyo ..

Böyle şeyler çok sinirlerimi bozuyo ama Fener bunu hep yapıyo :mad:

Bu adam nekadar herkez iyi oyuncu falan desede gözumde bi hiçtir , her maç oncesi oynayacak oynamayacak,sakat sakat değil gibi şeyler duymaktan bıktım , ama her maçta oynuyo ..

Böyle şeyler çok sinirlerimi bozuyo ama Fener bunu hep yapıyo :mad:

Bizim nankör taraftarın dalga geçtiği Sabri'nin, sağ ayak baş parmağı etmez. Ama bizim taraftarın üstüne yoktur, Fenerbahçe'nin oyuncularını yüceltmekte.

Tahrik edici cevap vermiş Gökhan Gönül andavalı. Sonra kafalarına şişeyi yiyince (tabiki doğru bir hareket değil) tek suçlu Galatasaray taraftarı oluyor.

Üst Alt