Gokhan Gönül'den Galatasaray taraftarına cevap! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gokhan Gönül'den Galatasaray taraftarına cevap!

Cevap: Gokhan Gönül'den Galatasaray taraftarına cevap!

Bizim nankör taraftarın dalga geçtiği Sabri'nin, sağ ayak baş parmağı etmez. Ama bizim taraftarın üstüne yoktur, Fenerbahçe'nin oyuncularını yüceltmekte.

Milli maçlardada hep sakat adam , dalga geçende olabilir ama futbolcu olarakda Sabriden pek iyi değil , ortalarımı daha iyi ben Gyokanın pek orta açdığını görmedim ...

Şeref yoksunu, geçen sene 2-0 önde olduğun kayseri maçında adam yerde kıvranırken dışarı atmadığın topun hesabını ver önce :sopa:

Bunların işi gücü derbi olmuş. Kapağı yerleştirmek lazım arenada :).

Gökhan karakterlidir diyene cok güzel bir örnek olmus. Karakterli adam taraftarlara mi cevap verir? Sen futbolcusun, taraftarlar cevap verdigi zaman cevap vermek sana düsmez. Yakismaz en azindan. Galatasarayli futbolcularda onur oldugunu bilsek yenin su karakter yoksunlarini diyecegim ama nafile. Beni susturanlara yaziklar olsun. En basta o Adnan Polat´a.

cok dogur bi tespit renkdas.

ben de sinir oluyorum buna. yok sakatlandi, yirtik var falan filan...ondan sonra :mujde mujde iylesti...sahtekar resmen.

Şu adam bizde olsa var ya kimse ugrasmaz. Gerci servetusların arasında erir gider.

Bu haftaki maçlarını da kazanır inşallah bu öküzler.

açıklamasını saygıyla karşılıyorum ama cevapları "kale" alıp cevap vermesi hata..

Klasik efendi diye yutturulan karekter yoksunu zavallı...Bir takımda bir tane adam gibi adam olmaz mı..olmuyor işte...yöneticisiyle,oyuncusuyla,medya mensubuyla tam bir karaktersizler topluluğu.

Gökhan haddini bil haddini....Gel sen bakalım arenaya o zaman göreceksin 10 seneyi..Ondan sonra ana avrat küfredince neden küfrediyor..Gökhan gönül herkes hakettiğini alır..Sende hakettiğini alacaksın..

Her maç kendini atan,bilerek arkadan giren,tekmeler atan hakemin görmediği yerlerde yumruk atan,yalancılık yapan Semihe bile bu ülke efendi diyor.

Semih-G.gönül bunlar çirkeftir,efendilikle alakaları olamaz.

Gel Nökhan gönül elanoya yaptığın gibi Cana'nın ensesini sıktır,sıktırabiliyorsan. :asd:

Gokhan Gönül niye çirkinleşmeye başladı anlamıyorum. Halbuki efendi bi futbolcuydu.

Bu gökhan gönül denen çapsıza halen bizim bazı taraftarlardan sempati duyanlar ve bu adama galatasaraylı diyenler varsa selam yolluyorum. Dangalağın son zamanlarda 2 lafından biri Galatasaraya göndermede bulunmak. Sen kimsinki Galatasaraya laf atmaya çalışıyon lan dingil

Gokhan "Akraba Evliligi Aci Birsey" Gonul olarak da bilinir

Üst Alt