Gol Sevinçleri Selçuk İnan'la Paylaşılacak! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gol Sevinçleri Selçuk İnan'la Paylaşılacak!

Futbolcular benzin döküyor küfür akabinde geliyor diyorsun yani?

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Furkan sen çevrende hiç karşısında ki insana, onun hatalı davrandığını düşündüğü için küfür eden birini görmedin mi? Görmedim dersen o zaman ben herhalde paralel evrende yaşıyorum. Birde kabahat suçu olan küfürü alıp, insanların hayatını alt üst eden insanlık suçu ile karşılaştırıp, bugün küfürü doğru bulan, ki defalarca yazdım yanlış olduğunu ama mevzunun bu olmadığını, küfürün ne yazık ki ülkenin gerçeği olduğunu, yarın tecavüzü de doğru bulur gibi bir karşılaştırma neyin nesi? Rica ediyorum, bir insanın fikrine katılmıyorsanız ya karşı argümanlar sunun, yada katılmıyorum deyin ama böyle karşılaştırmalar, kabahat suçunu insanlık suçu ile aynı kefeye koymalar dehşet verici.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
Furkan sen çevrende hiç karşısında ki insana, onun hatalı davrandığını düşündüğü için küfür eden birini görmedin mi? Görmedim dersen o zaman ben herhalde paralel evrende yaşıyorum. Birde kabahat suçu olan küfürü alıp, insanların hayatını alt üst eden insanlık suçu ile karşılaştırıp, bugün küfürü doğru bulan, ki defalarca yazdım yanlış olduğunu ama mevzunun bu olmadığını, küfürün ne yazık ki ülkenin gerçeği olduğunu, yarın tecavüzü de doğru bulur gibi bir karşılaştırma neyin nesi?

Ülkenin durumu bu diyip topçulara boku atıyon. Bir İnsan antipatik olabilir. İnsanların çoğu antipatiktir. Gerçekler bunlar diye anaya küfürlü normal görelim ısrarla karşı gelmeyelim, susalım, benim gibi karşı olanlara antitez üretelim. Ve öyle iğrenç karaktersiz aptal insanlarla karşılaşıyorum sık sık.

Ülkenin durumu bu diyip topçulara boku atıyon. Bir İnsan antipatik olabilir. İnsanların çoğu antipatiktir. Gerçekler bunlar diye anaya küfürlü normal görelim ısrarla karşı gelmeyelim, susalım, benim gibi karşı olanlara antitez üretelim. Ve öyle iğrenç karaktersiz aptal insanlarla karşılaşıyorum sık sık.

Benimde anlattığım tam olarak işte yazdığın o son cümle. Bu ülkede ne yazık ki böyle. Trafikte bile yahu, iki saniye içinde değilde adam beş saniye içinde hareketlense ne olacak? Ama işte olmuyor, basıyor ana avrat küfürü, kaç kere şahit oldum. Bu birinci faktör, ikinci faktör bu durumu iyice körükleyen oyuncularının davranışları. Lütfen bir daha kendin bile şahit olduğun bir gerçeği yokmuş gibi göstermeye çalışıp, kabahat suçunu insanlık suçu ile kıyaslama,lütfen.

Benimde anlattığım tam olarak işte yazdığın o son cümle. Bu ülkede ne yazık ki böyle. Trafikte bile yahu, iki saniye içinde değilde adam beş saniye içinde hareketlense ne olacak? Ama işte olmuyor, basıyor ana avrat küfürü, kaç kere şahit oldum. Bu birinci faktör, ikinci faktör bu durumu iyice körükleyen oyuncularının davranışları. Lütfen bir daha kendin bile şahit olduğun bir gerçeği yokmuş gibi göstermeye çalışıp, kabahat suçunu insanlık suçu ile kıyaslama,lütfen.

Peki Kenan ülkenin gerçekleri böyle olduğu için ana avrat sövün selçupa Sneijderi burağa belhandaya ve diğerlerine, ülkenin gerçekleri.

Peki Kenan ülkenin gerçekleri böyle olduğu için ana avrat sövün selçupa Sneijderi burağa belhandaya ve diğerlerine, ülkenin gerçekleri.

Furkan lütfen mevzuyu kavrayamıyorsun bari tanımadığın insanlara ithamda bulunma. Kendin bir önceki mesajında yazdın benim kaç mesajdır anlatmaya çalıştığımı. Ha birşey daha, verdiğim Caner örneğini o anlık sinir strese bağlayıp bir yerde normal gören sensin. Küfür eden taraftara sorsan verilecek olan cevapların çoğu oynadığı oyun bizi sinir ediyor, strese sokuyor. Oyuncuları suçlu görmemde ki bir örnek, tonla para kazanıp milli takımda yaşanan para rezaleti ve ortaya koydukları tavırlar ve performans. Ben böyle oyunculara haysiyetsiz şerefsiz diyorum. Buda baktığın zaman küfür değil ama hakaret. Ancak bu hakareti yaptıkları ile hak ediyorlar, milli formayı satan benim gözümde haysiyetsizdir.

Son düzenleme:
Bu adamla o gunku kosullar ne olursa olsun bu sekilde uzun ve yuklu sozlesme yapanlarin ellerine saglik

bu karakterde bir adamla degil 5 sene 2 sene bile degil 1+1 yaparim . Iyi de oynasa kotu de oynasa bu adama bu is yapilmayacakti

yönetimin suçu var bende olsam bu adamla sözleşme imzalamazdım ama işte birde işin selçuk yanı var adam rahat durmuyor muslera sana vermek istemiş olabilir o pazubandı almayacaksın eğer adamsan bugün arkadaşların gol sevincinde sana gelmek isteyebilir geri çevireceksin eğer adamsan gelin takım olarak sevinelim yedek klübesinde diyeceksin yani taraftarın sevmediği bir adamı zorla sevdirmeye çalışmakta ne demek oluyor?

maaşını verip de yollayamadığımız için ayıya dayı diyoruz zorunluluktan. Belki yedekten oyuna girdiğinde iyi oynar diye.

işte senin hakettiğin paylaşma bu .
DJ38MjpW4AE4nNv.jpg:large

Yabancı sınırı geldiği zaman bu gibi bit yavruları değer kazanacak.

Bu oynayacak Burak oynayacak Arda oynayacak Rıdvan abilerim yorumlayacak Acun abileri yayınlayacak.

Yabancı sınırı gelirse futbol izleyen adam midesizdir

Yabancı sınırı gelene kadar Selçuk futbolu bırakır.
Cbaskani işin içine girmese iyidi de o girdiyse kesin gelecek.
Gene 4-5 yabancı oynatabilme olayına dönecek karaktersizler.

GSCimbom Mobile App

Üst Alt