Gol Sevinçleri Selçuk İnan'la Paylaşılacak! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gol Sevinçleri Selçuk İnan'la Paylaşılacak!

Buna katiliyorum tepki protesto devam da edebilir ayrica, vay nasil ediyor demem

ama bunun basari anlaminda bedeli olabilir

Twitter ı takip ederseniz tepkiden daha çok anaya küfür, kendisine küfür var. Tepki dediğin ıslıkla olur, pankartla olur, bildiriyle olur. Bu çok kez yapıldı ve selçuğa kimse sahip çıkmadı,Küfürle hakaret çok hatsafhaya çıktı. Zaten yönetim ve Tdnin sahip çıkmasının nedeni bu çirkin konuşan aptallar. Normal tepkileri verdiğimiz dönemde böyle birşey yoktu farkındaysanız.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Buna katiliyorum tepki protesto devam da edebilir ayrica, vay nasil ediyor demem

ama bunun basari anlaminda bedeli olabilir
Başarı bedeli olabilir ama bunun suçlusu yine taraftar olmaz. Taraftarın protestosunu görüp, taraftarı karşısına alanların suçu olur bu durum. Sonuçta bu adamın bu takıma bir katkısı yok, üç milyon euroluk yedek olmaz ve taraftar takım için mücadele dahi etmeyen bu adamı istemediğini ayan beyan ortaya koydu. Bir oyuncunun, bir takımda kalmaması için gereken üç kriter oluşmuş, buna rağmen tersini yapıyorsan her bedelin sorumlusu olursun.

Ayrıca küçük bir eleştiride sana, Selçuk düşmanlığını samimi bulmuyorum. Özellikle şu kimse iki senelik parasını bırakıp gitmez cümlen bu samimiyetini sorgulatıyor. Temelde doğru, kimse parasını bırakmaz ama işte sen bu mevzuda tutarsız olduğun için, Selçuk ile ilgili samimiyetine inanmıyorum.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Twitter ı takip ederseniz tepkiden daha çok anaya küfür, kendisine küfür var. Tepki dediğin ıslıkla olur, pankartla olur, bildiriyle olur. Bu çok kez yapıldı ve selçuğa kimse sahip çıkmadı,Küfürle hakaret çok hatsafhaya çıktı. Zaten yönetim ve Tdnin sahip çıkmasının nedeni bu çirkin konuşan aptallar. Normal tepkileri verdiğimiz dönemde böyle birşey yoktu farkındaysanız.

Sosyal medya, tribün veya herhangi bir yer, ne yazık ki küfür, hakaret bizim ülkemizin bir gerçeği. Buna hakarete uğrayan futbolcularda dahil, en taze örnek Caner ve Porto maçında ki saydırışı. Yani kimse boşuna futbolcuları bu konuda sütten çıkmış ak kaşık olarak göstermesin.

Normal tepkide verildi selçuk bir kere adam olsa o maçta muslera ne kadar vermek istese o pazubandı almazdı bugünde eğer adamsa takım arkadaşlarına böyle birşey yapmayın eğer galatasarayı önemsiyorsanız der ve yaptırmaz.

Ulan arda bile bundan daha mert adam çıktı.Kalktı konuştu galatasaray taraftarı beni istemiyor ben istenmediğimi bilecek kadar galatasaray taraftarının içindeyim dedi meseleyi kapattı bu hala çıkmış ben adamım bilmem ne diye açıklama yapıyor.Adam olabilirsin karekterinde iyi olabilir ama taraftarın gözünde artık bittin ve yoksun futbolculuğun beş para etmez kimse sana katlanmak zorunda değil.

Sosyal medya, tribün veya herhangi bir yer, ne yazık ki küfür, hakaret bizim ülkemizin bir gerçeği. Buna hakarete uğrayan futbolcularda dahil, en taze örnek Caner ve Porto maçında ki saydırışı. Yani kimse boşuna futbolcuları bu konuda sütten çıkmış ak kaşık olarak göstermesin.

Sinirini atmak için ortaya Haybeye küfür etmek normal, Caner'in yaptığı bu. Sosyal medyadan küfür etmek acizlik ve aptallıktır. O başka bu başka, küfür yerinde iyidir, iyi bir stres atma aracıdır. Ama başkasının anasına ayağına falan söverek değil.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sinirini atmak için ortaya Haybeye küfür etmek normal, Caner'in yaptığı bu. Sosyal medyadan küfür etmek acizlik ve aptallıktır. O başka bu başka, küfür yerinde iyidir, iyi bir stres atma aracıdır. Ama başkasının anasına ayağına falan söverek değil.

Bunu stres atma olarak göstermek, örnek olması gereken adamları aynen dediğim gibi böyle tepkiler gösterildiğinde sütten çıkmış ak kaşık olarak lanse etmektir. Ayrıca, yine futbolcuların tamamen stresten bağımsız karıştıkları bir sürü olay var. İmam osurur ise Cemaat afedersin sıçar diye bir laf vardır. Sadece küfür hakaret değil, bir oyuncunun kendine bakmayıp çalışmadığı için gösterdiği kötü bir performans bile taraftara hakarettir. İşte zaten bu yüzden bu oyuncular istedikleri gibi at koşturabiliyorlar. Ben top oynamasam bile iki mağduriyet edebiyatı yaparım yine bana sahip çıkarlar.

Son düzenleme:
Bunu stres atma olarak göstermek örnek olması gereken adamları aynen dediğim gibi böyle tepkiler gösterildiğinde sütten çıkmış ak kaşık olarak lanse etmektir. Ayrıca, yine futbolcularını tamamen stresten bağımsız karıştıkları bir sürü olay var. İmam osurur ise Cemaat afedersin sıçar diye bir laf vardır.

Ya bunla onun ne alakası var Kenan? Biri senin anana bacına sövmedikçe sen ona sövüyorsan sorunlu ve aptalsındır, Selçuk özel hayatında sövüyorsasa biz bilemeyiz. Futbolculuk bir durum yok. Selçuk 1 kere bile hakaret vari bir açıklaması yok, saha içinde kavga küfür tartışmasını bile tek tük hatırlıyorum. Hala neyi savunuyon neyi tartışıyon.

Başarı bedeli olabilir ama bunun suçlusu yine taraftar olmaz. Taraftarın protestosunu görüp, taraftarı karşısına alanların suçu olur bu durum. Sonuçta bu adamın bu takıma bir katkısı yok, üç milyon euroluk yedek olmaz ve taraftar takım için mücadele dahi etmeyen bu adamı istemediğini ayan beyan ortaya koydu. Bir oyuncunun, bir takımda kalmaması için gereken üç kriter oluşmuş, buna rağmen tersini yapıyorsan her bedelin sorumlusu olursun.

Ayrıca küçük bir eleştiride sana, Selçuk düşmanlığını samimi bulmuyorum. Özellikle şu kimse iki senelik parasını bırakıp gitmez cümlen bu samimiyetini sorgulatıyor. Temelde doğru, kimse parasını bırakmaz ama işte sen bu mevzuda tutarsız olduğun için, Selçuk ile ilgili samimiyetine inanmıyorum.

Gayet samimiyim , sneijderde de samimiydim bunda da oyle cunku bu problemlerin cikis sebebi bu kucuk bu kucucuk adam

kucuk adam diyorum cunku hizipci aykut kiliklinin teki bu

su ana dek bu adamla ilgili huzuru getirecek karari almasi gerekenler yonetim ve teknik heyetti , gerekeni yapmadilar ya da belki sozlesme sebebiyle yapamadilar

simdi ise huzur icin bir sey yapilacaksa o gorev karsi tarafa yani bize gecti

uzatirsak zararli cikariz susarsak gonul razi degil

ben kendimce bir ara formul buldum . Tamam bu adam dakika bir isimler okunurken protesto edilmesin ama ne zaman ki antalya macindaki gibi takimin icine sahada dahil olur ve onun sacmaliklari maglubiyette rol oynar , fb macinda donk a yapildigi gibi protesto edilerek "bakin tamam varligina lafimiz yok artik ama basari icin bu kadar insan buradaysa bu tarla zararlisi gelip de bir cuval inciri berbat ettiginde tepkisiz kalmamiz beklenmesin" tarzina gecebiliriz

gecici bir formul olarak bu uygulandiginda en en en azindan tudor bir dusunecektir pire icin yorgan yakmamaliyim diye

bu karsimizda gorunen 3 cephede uzerine oynanmasi en mantikli kisi tudor , cunku o oynatmadikca selcuk diye bir belamiz olmayacak

Bunu stres atma olarak göstermek, örnek olması gereken adamları aynen dediğim gibi böyle tepkiler gösterildiğinde sütten çıkmış ak kaşık olarak lanse etmektir. Ayrıca, yine futbolcuların tamamen stresten bağımsız karıştıkları bir sürü olay var. İmam osurur ise Cemaat afedersin sıçar diye bir laf vardır. Sadece küfür hakaret değil, bir oyuncunun kendine bakmayıp çalışmadığı için gösterdiği kötü bir performans bile taraftara hakarettir.

başka bir şey daha var,adam gibi tepkisini gösteren taraftar değil de işin sınırını aşarak aileye küfre götüren taraftar baz alınmaz.

sui misal emsal teşkil etmez

bu haddi aşanlara istinaden taraftara tepki gösteriyorlarsa, bunun içinde "istediğimizi yapmak için üretilen suni kasıt" ararım ben

Normal tepkide verildi selçuk bir kere adam olsa o maçta muslera ne kadar vermek istese o pazubandı almazdı bugünde eğer adamsa takım arkadaşlarına böyle birşey yapmayın eğer galatasarayı önemsiyorsanız der ve yaptırmaz.

Ulan arda bile bundan daha mert adam çıktı.Kalktı konuştu galatasaray taraftarı beni istemiyor ben istenmediğimi bilecek kadar galatasaray taraftarının içindeyim dedi meseleyi kapattı bu hala çıkmış ben adamım bilmem ne diye açıklama yapıyor.Adam olabilirsin karekterinde iyi olabilir ama taraftarın gözünde artık bittin ve yoksun futbolculuğun beş para etmez kimse sana katlanmak zorunda değil.

Arda barcelonada kalarak her sene ne kadar para kazanmaya devam edecek ?

selcuk Gs den ayrilirsa ne kadar paradan vazgecmis olacak ?

bu iki soruya cevap bulunursa ikisinin de neden mevcut statukodan gayet mutlu olacaklari net sekilde anlasilir

Ya bunla onun ne alakası var Kenan? Biri senin anana bacına sövmedikçe sen ona sövüyorsan sorunlu ve aptalsındır, Selçuk özel hayatında sövüyorsasa biz bilemeyiz. Futbolculuk bir durum yok. Selçuk 1 kere bile hakaret vari bir açıklaması yok, saha içinde kavga küfür tartışmasını bile tek tük hatırlıyorum. Hala neyi savunuyon neyi tartışıyon.

Furkan yine okuduğunu anlamadan alakasız bir cevap veriyorsun. Üstelik net bir söz ile anlatmaya çalıştım, İmam osurur ise diye. Sen bunu alıp sadece küfür olarak görüyorsun, üstüne birde tamamen ülkenin gerçeklerinden uzak yorum yapıyorsun. Çıkarıp formayı attığında bile bu ülkede küfür yersin, bu bizim ülkemizin bir gerçeği. Gram top oynamadan çıkıp mağdur edebiyatı içeren açıklama yaparsan bu ülkede küfür yersin. Milli takımda para mevzuları yüzünden top oynamazsan bu ülkede küfür yersin. Ülkemizin gerçeği olan küfürün yanında, ki bu her alanda var, taraftarın özellikle Türk oyunculara karşı bu denli tepkili olmasının sebebi Futbolcuların kendisi. Sen gelir dağılımının bu kadar adaletsiz olduğu bir ülkede böyle antipatik işler yaparsan küfür yersin. Bu yüzden rica ediyorum, ülkenin gerçeklerinden uzak yorumlar yaparak ne alakası var, nesini savunuyorsun gibi yorumlara girme. Hani Musleraya kendi taraftarı küfür ediyor mu?

İyi anasına söv o zaman normal tepki vermenin vakti geçtiyse...

Gayet samimiyim , sneijderde de samimiydim bunda da oyle cunku bu problemlerin cikis sebebi bu kucuk bu kucucuk adam

kucuk adam diyorum cunku hizipci aykut kiliklinin teki bu

su ana dek bu adamla ilgili huzuru getirecek karari almasi gerekenler yonetim ve teknik heyetti , gerekeni yapmadilar ya da belki sozlesme sebebiyle yapamadilar

simdi ise huzur icin bir sey yapilacaksa o gorev karsi tarafa yani bize gecti

uzatirsak zararli cikariz susarsak gonul razi degil

ben kendimce bir ara formul buldum . Tamam bu adam dakika bir isimler okunurken protesto edilmesin ama ne zaman ki antalya macindaki gibi takimin icine sahada dahil olur ve onun sacmaliklari maglubiyette rol oynar , fb macinda donk a yapildigi gibi protesto edilerek "bakin tamam varligina lafimiz yok artik ama basari icin bu kadar insan buradaysa bu tarla zararlisi gelip de bir cuval inciri berbat ettiginde tepkisiz kalmamiz beklenmesin" tarzina gecebiliriz

gecici bir formul olarak bu uygulandiginda en en en azindan tudor bir dusunecektir pire icin yorgan yakmamaliyim diye

bu karsimizda gorunen 3 cephede uzerine oynanmasi en mantikli kisi tudor , cunku o oynatmadikca selcuk diye bir belamiz olmayacak
İnanmıyorum Sinan, özellikle şu para yorumundan sonra bu düşüncem kuvvetlendi. Sen parasını bırakıp gitmiş adamın arkasından bile atıp tutmuş birisin, iki senelik alacağı aşağı yukarı aynı miktarda olan başka biri için kimse parasını bırakıp gitmez demek benim için tutarsız bir davranış.

Kufuru ulke gercegi kuyusuna atip altin suyuna batirilmis gibi lanse etmek en azindan bizim yapmamamiz gereken bir sey

yani selcuk icin daha zekice yontemler bulunabilir , kufur kullanarak adamin yerini saglamlastiriyoruz

İnanmıyorum Sinan, özellikle şu para yorumundan sonra bu düşüncem kuvvetlendi. Sen parasını bırakıp gitmiş adamın arkasından bile atıp tutmuş birisin, iki senelik alacağı aşağı yukarı aynı miktarda olan başka biri için kimse parasını bırakıp gitmez demek benim için tutarsız bir davranış.

Iyi ama parasini almadan gitmez lafi selcuk icin soylenen bir sey , konunun benle alakasi ne ?

sneijder in yaptigi beni sasirtti , hakkaten kendi acisindan da mantikli degildi ama onun yasam alani turkiye degil , selcuk parasini biraktigi zaman nice e filan da gidemeyecek

haliyle istanbul basaksehire gidip neden bugun aldiginin 3 te 1 ine tamah etsin

kendi acisindan yapisip kalmak en iyi secenek

benim samimiyetimle alakasi nedir konunun

Üst Alt