Gol Sevinçleri Selçuk İnan'la Paylaşılacak! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gol Sevinçleri Selçuk İnan'la Paylaşılacak!

Yakında yabancı sayısı 3e düşecek, yerlilerin gönlünü hoş etmekte fayda var. Futbolcu kardeşlerimizin bu kararını oldukça yerinde buluyorum.

Sozlesmesi devam ediyor , kapatmasi gereken bizleriz galiba artik

Galatasaray taraftarı selçuk ile ilgili olan meseleyi kapattı zaten taraftar için yok hükmünde bir adam takım bu olayın üzerine gidiyor millet zamanında tolgayada sallıyordu o zaman gidip tolgaya moral olsun diye kim tolganın yanın koştu gol atınca yada şu anda yasinde yedek konumuna düştü neden yasine kimse destek vermiyor?

Selçuk çok tehlikeli bir adam taraftar istemediği futbolcuyu sahada görmek zorunda değil eğer futbolcular öyle birşey yaparsa taraftar selçuğa ana avrat düz gitmeli.

Selçuk bu takımın kaptanı en az Ocak ayına kadar da sözleşmeli futbolcusu.

Bu yüzden konuyu taraftar olarak büyütmemek gerek, bunun ne bize ne de takıma bi faydası olmaz.

Futbolcuların bu yapacağına gelecek olursak da arkadaşlarına destek olmak istemişler çok abartılı birşey olduğunu düşünmüyorum.

Böyle birşey varsa oyuncuların kendi arasındaki dayanışmadır, takımdaşlığı bozmamak için. Bence mantıklı. maaşında indirime gitsen Selçuk 1m a oynasan belki affederiz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yani neden yasin için değilde yada tarık için değilde selçuk için yapılıyor bu işler hep?Sonra biz bu adam herkesi yönlendiriyor lobileşiyor diyince yok artık deniliyor.Bu adam çok tehlikeli bir hal aldı derhal giderilmesi gerek.
Medya gücü var bu herifin.çünkü bunun kankileri istediği herkesi yer futboldaki.terimi bile yediler.medya da bu herifin bize zarar vereceğini bildiği için veriyor böyle gazı.

Ne vazgeçilmez adammış be. Biraz daha birileri çıkıp Selçuk İnan>GS derse şaşırmayacağım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bugün stadta olacağım. Öyle bir şey olursa bugün ne olacak kestiremiyorum. Biraz da skora bağlı olur sanırım. Yine de taraftar ile inatlaşmak iyi değil. Aptal aptal hareketlere girmesinler.

Ne futbolcular gördük ama hiç biri bu sinsi kaplumbağa kadar el üstünde tutulmadı ulan. Lanet olsun.

sent via GSC

Üst Alt