Gol Sevinçleri Selçuk İnan'la Paylaşılacak! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gol Sevinçleri Selçuk İnan'la Paylaşılacak!

Ayy hepsi mi ben bi fena oldum..

giphy.gif

Bugün stadta olacağım. Öyle bir şey olursa bugün ne olacak kestiremiyorum. Biraz da skora bağlı olur sanırım. Yine de taraftar ile inatlaşmak iyi değil. Aptal aptal hareketlere girmesinler.

ama illa bizim istedigimiz sekilde olacak diye de bir sey yok

klubun baskani yapmis sozlesmeyi , verirsin toplam parasini su dakika bile gonderebilirsin

selcuk a git demek bence cok sacma oluyor , gonderecek olanlar da gondermeye niyetli degil , takim da sahip cikiyor

bu durumda inatlasan biz oluyoruz aslinda

ama illa bizim istedigimiz sekilde olacak diye de bir sey yok

klubun baskani yapmis sozlesmeyi , verirsin toplam parasini su dakika bile gonderebilirsin

selcuk a git demek bence cok sacma oluyor , gonderecek olanlar da gondermeye niyetli degil , takim da sahip cikiyor

bu durumda inatlasan biz oluyoruz aslinda
Taraftarı karşısına alanın akıbeti hiç bir zaman iyi olmaz. O zaman sözleşme yapıldı çünkü bu kadar çöp durumda değildi. Sözleşme yapıldı diye kimsenin işine ve ekmeğini yediği kulübe saygısızlık yapma hakkı yok. Asıl böyle oyunculara başta taraftar tolerans göstermez ise örnek olur ve kimse yapmaya yeltenemez. Ancak biz daha yabancı sınırı ve ikide bir vefadan dem vuran bir takım taraftar grubu, yönetici ve teknik direktörler yüzünden kaybediyoruz.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
Öyle bir şey olursa tüm takım yuhlanmali. Taraftara karşı mi geliyorsunuz? Amaç ne?

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yakında 3+0+0 falan gibi bir yabancı sınırlaması olacağı için sözleşmesi yenilenmeli ve kırılan kalbi hoş edilmeli diye düşünüyorum. Taraftar incikle boncukla uğraşmaya devam etsin yakında öyle rezil bir ligimiz olacak ki boş boş duvara bakmak daha büyük keyif verecek.

Bırakalım bu işleri artık adam 3 senedir maç başı 100 pasın 90 nını stoper ile yapacak bu yetmezmiş gibi yılda 15 trilyon para alacak birde onun psikolojisini mi düşünecek herkes bıraksın gitsin artık maç sonu vedalaşalım..

Gol sevinçlerimizi paylaşsın diye yılda 3 milyon bayılıyoruz. Son 10 dk top çevirsin diye maç başı prim veriyoruz. Zenginlik be.

İyice çıldırtacaklar taraftarı. Profesyonel futbolcusun, iyi oynadığında nasıl alkışlanıyor, el üstünde tutuluyorsan, kötü oynadığında da eleştirilir, protesto edilirsin. Sosyal medyada hakaret ve küfür oldu ama tribünlerde en fazla ıslıklandı Selçuk, yuhalanmadı bile. Futbolcuların bu tarz işlere girmesine gerek yok, futbolcular taraftara mesaj vermeye kalkmasın, çıkıp toplarını oynasınlar.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt